Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-22, 22:35   

Jak próbuję dodać dłuższy tekst to mnie przekierowuje i wyświetla mi się jaki ModSecurity. :roll: co jest, wie ktoś?



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-20, 10:25   

Jak to działa, że w ustawieniach mam ukryty email i ja go nie widzę i mam wyłączone wiadomości prywatne z forum, wysyłane na email a i tak dostaję takie wiadomości.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-08-20, 10:54   

Jednobarwna, dostajesz wiadomości prywatne na email od innych użytkowników czy automatyczne powiadomienia, że ktoś coś napisał w obserwowanym temacie?



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-20, 11:42   

chiroptera, prywatne wiadomości od innych użytkowników.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2022-08-20, 12:13   

Jednobarwna, też tak miałam, niby była wiadomość, a po wejściu nie było. Jakiś błąd.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-20, 14:58   

takajakinne, ale chodzi mi o wiadomość na poczcie od konkretnej osoby, z konkretną treścią. Więc skoro wiadomości od użytkowników wysyłane na pocztę elektroniczną mam wyłączone i ich nie chcę a one są, to gdzieś jest błąd. Bo równie dobrze mogłabym dostać tę samą wiadomość, w wiadomości prywatnej a nie na email. Skoro mam wyłączoną tą opcję to nie powinnam dostać wiadomości.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2022-08-20, 15:43   

Jednobarwna, masz włączone powiadomienia o wiadomości prywatnej. A na email idzie powiadomienie o wiadomości, a Ty co dostajesz na prywatnego maila? Wiadomość od użytkownika forum, który nie ma Twojego maila?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-20, 19:38   

takajakinne, nie rozumiesz o co mi chodzi.
W ustawieniach mam zaznaczone "nie pokazuj mojego adresu email". Więc na moją skrzynkę elektroniczną (gmail) nie powinny przychodzić wiadomości od użytkowników forum.
Ale dostałam wczoraj wiadomość na pocztę (gmail) od użytkownika forum. Na samym dole tej wiadomości jest komunikat "Wysłano z Autoagresywni". Więc jak?

Dla mnie logiczne jest, że wiadomości z cyklu: ktoś odpowiedział w temacie który obserwuję albo nadeszła nowa wiadomość prywatna, przychodzą na email, który podałam podczas logowania. Wiem, że tak jest bo sama tak sobie to ustawiłam. Ale totalnie nie o to mi chodzi.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-08-21, 07:36   

Jednobarwna, a to przypadkiem nie były życzenia urodzinowe?
Jak ktoś ma urodziny, to na dole forum przy urodzinowym nicku jest opcja "złóż życzenia" a dalej można wybrać formę "standardowe" w których jest wysyłana gotowa formułka albo "własne" i wtedy można napisać co się chce. Obie formy składanych życzeń (wiadomości) są wysyłane na email przypisany do konta.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-21, 09:26   

Sweden, ja nie chcę żeby na mój prywatny email przychodziły wiadomości z forum (wiadomości, nie powiadomienia), nie ważne jakiej treści.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-08-21, 10:59   

Jednobarwna, ogółem masz tutaj ze trzy wyjścia: przed kolejnymi urodzinami możesz ukryć swoją datę urodzenia uniemożliwiając wysłanie Ci wiadomości, albo podepniesz pod konto innego emaila, albo zignorujesz powyższe jak i wiadomości, które ktoś Ci może wysłać raz w roku. :)


Kwestia możliwości wysłania wiadomości poprzez "złóż życzenia" istnieje 'od zawsze' i nie jest to żaden błąd. Opcja wysłania życzeń nie powoduje, że ktokolwiek widzi Twój adres email, bo to zwykłe okienko do wysłania wiadomości i przycisk "wyślij", nie ma tam żadnych danych użytkownika.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2022-08-21, 11:34   

Można też wysłać email z poziomu prywatnych wiadomości, nie wiem czy to działa, bo można zaznaczyć opcję "wyślij kopię wiadomości na swój email". Zrobiłam próbę i niczego nie dostałam.
A Ty, Jednobarwna? Jeśli tak, to mamy odpowiedź.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1044
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-08-21, 12:04   

takajakinne, pomijając, że masz więcej uprawnień, to z poziomu użytkownika można wysłać komuś wiadomość na email (choć nadal nie jest widoczny adres @), ale tylko wtedy jak ma włączoną opcję 'email', a Jednobarwna nie ma takiej opcji, zresztą ja i Ty również nie mamy takiej opcji w profilu włączonej.


Komunikat "Wysłano z Autoagresywni" na pewno pojawia się przy opcji wysłania życzeń urodzinowych, które trafiają na email użytkownika, a że Jednobarwna w dniu swoich urodzin miała aktywne wysyłanie życzeń i właśnie wtedy dostała wiadomość na email...
Pozostaje jej także zweryfikować czy to było jednorazowe okienko możliwości, czy będzie się to powtarzało w kolejnych dniach/miesiącach czy powtórzy się dopiero na kolejne urodziny.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-08-21, 12:09   

Jednobarwna, powtórzę pytanie Sweden - czy to były życzenia urodzinowe?



:myszka:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-21, 12:16   

Ok, nie było tematu. Nie widziałam tej opcji życzeń.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 11