Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-10, 14:33   

Castro, ok, ten tytuł był wyróżniający się, a nick dodałam odruchowo. A pisząc o wyróżniających się miałam na myśli bardziej tytuł tematu choćby Szamanki.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-06-20, 17:31   

w porządku, 'idiotyczna racja' to dwa delikatne słowa, temat zażaleń, to chyba dobrze trafiłem


mogę wyrażać swoje zdanie hmm?

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-06-20, 18:33 ]
Usunęłam separator. Edytuj posty.


po co edytować? nie rozumiem

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-06-20, 18:35 ]
Powielanie separatorów w odstępach mniejszych niż 60 minut jest uznawane za spam.




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2018-06-20, 17:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-20, 17:35   

_Azazel, odpowiem raz jeszcze - Twoje wypowiedzi, nawet te dwa słowa są nacechowane emocjonalnie i to negatywnie. Co nie daje jakichkolwiek podwalin do konstruktywnej dyskusji, ponieważ od razu atakujesz swoim zdaniem osoby o odmiennych poglądach. Jesteś agresywny. Wypowiadaj swoje zdanie w neutralny tj. nienacechowany emocjonalnie sposób, a wszystko będzie w porządku i będzie możliwość prowadzenia normalnej dyskusji. Póki co wyłącznie atakujesz i stosujesz mowę nienawiści w każdym aspekcie, który Ci nie odpowiada.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-06-20, 17:43   

Żurawek napisał/a:
_Azazel, odpowiem raz jeszcze - Twoje wypowiedzi, nawet te dwa słowa są nacechowane emocjonalnie i to negatywnie

Emocjonalnie tak, negatywnie nie.
Żurawek napisał/a:
_Azazel od razu atakujesz swoim zdaniem osoby o odmiennych poglądach. Jesteś agresywny

Nie atakuję tylko wyrażam swoje zdanie. Ty atakujesz mnie bo mam inne zdanie, niezgodne z Twoim światopoglądem.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-20, 17:49   

_Azazel, dobrze, widzę, że moje przykłady nie przemawiają.

Idiotyczny - 2. potocznie: głupi, bezmyślny, bezsensowny; kretyński, imbecylny, durny za SJP.
Jeśli używasz takich słów w stosunku do poglądów, z którymi się nie zgadzasz, nacechowujesz wypowiedź negatywnie, atakujesz drugą stronę.

Mowa nienawiści (ang. hate speech)negatywne emocjonalnie wypowiedzi, powstałe ze względu na domniemaną lub faktyczną przynależność do grupy, tworzone na podstawie uprzedzeń. Narzędzie rozpowszechniania antyspołecznych uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji ze względu na [...] płeć (seksizm), tożsamość płciowa (transfobia), orientacja psychoseksualna (homofobia, heterofobia) [...]

Rada Europy definiuje ten termin jako „wszystkie formy ekspresji, które rozpowszechniają, podżegają, wspierają lub usprawiedliwiają nienawiść rasową, religijną, ksenofobię, antysemityzm lub inne formy nienawiści wynikające z nietolerancji, łącznie z nietolerancją wyrażoną za pomocą agresywnego nacjonalizmu i etnocentryzmu, dyskryminacją i wrogością wobec przedstawicieli mniejszości, imigrantów i osób obcego pochodzenia”.
za Wikipedią.

Spot promujący akcję Stop mowie nienawiści - https://www.youtube.com/watch?v=ckAbC0F_LbY




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-08, 22:02   

czy osoby chwiejne emocjonalnie mogą zostać adminami, moderatorami, administratorami?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-08, 22:08   

_Azazel, nazywaj rzeczy po imieniu i powiedz, że chodzi o mnie. Znowu robisz wycieczki personalne, kiedy wiesz doskonale, że nie stosujesz się do poleceń. Staram się zostawiać swoje problemy z boku, gdy wykonuję czynności administracyjne. Wierz mi, nie ma w moich poleceniach niczego chwiejnego. Robisz offtop - reaguję. Jeśli nie stosujesz się do poleceń, to albo leci upomnienie, albo ost. Wydzieliłam specjalny temat o filmach o szpitalach psychiatrycznych, żebyś mógł sobie podyskutować, ale nie w temacie w dziale psychiatria i psychologia, ponieważ ten dział i konkretny temat o szpitalu ma za zadanie informować o RZECZYWISTYCH szpitalach i wymiany doświadczeń.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-08, 22:15   

_Azazel napisał/a:
czy osoby chwiejne emocjonalnie mogą zostać adminami, moderatorami, administratorami?

Czy Ty możesz przestać się czepiać Żurawek, ? Bo widzę, że to nie jest Twój pierwszy raz kiedy robisz z igły widły. Jeżeli przeszkadza Ci administracja polecam przycisk wyloguj bądź usunięcie konta. ;)
Ach... Zapomniałbym, chyba nie lubisz gdy ktoś zwraca Ci uwagę.




MISERABLE LIFE
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-08, 22:28   

Żurawek napisał/a:
_Azazel, nazywaj rzeczy po imieniu i powiedz, że chodzi o mnie

to już Twoja wersja, ja tylko zadałem pytanie, trwaj sobie w takim myśleniu
Żurawek napisał/a:
_Azazel, Znowu robisz wycieczki personalne

na jakiej podstawie tak sądzisz?
Żurawek napisał/a:
_Azazel, ponieważ ten dział i konkretny temat o szpitalu ma za zadanie informować o RZECZYWISTYCH szpitalach i wymiany doświadczeń

gdyby to była bajeczka to by ich wyśmiali (teraz wręczają 'Złote Maliny', od 81) a że ta produkcja była (na tamte czasy) mega RZECZYWISTA to została doceniona.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-08, 22:39   

_Azazel napisał/a:
to już Twoja wersja, ja tylko zadałem pytanie, trwaj sobie w takim myśleniu


I oczywiście to "przypadek", że takie posty będące słabo zakamuflowanymi wycieczkami personalnymi pojawiają się po tym, jak trzeba zwrócić Tobie uwagę. ;)

_Azazel napisał/a:
a że ta produkcja była (na tamte czasy) mega RZECZYWISTA to została doceniona.


Krótko i na temat: to wciąż rzeczywistość filmowa, a nie proza życia, której dotyka konkretny dział. Jeśli odczuwasz potrzebę rozmowy o filmie - rozmawiaj w odpowiednim dziale.




Disqualified as a human being.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2018-07-08, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-08, 22:43   

_Azazel napisał/a:
czy osoby chwiejne emocjonalnie mogą zostać adminami, moderatorami, administratorami?


Tak. To forum dla takich właśnie ludzi, stworzone przez takich własnie ludzi. Gdyby wykluczyć ludzi - jak to ślicznie ująłeś - "chwiejnych emocjonalnie" z pełnienia tutaj funkcji administracyjnych, to obawiam się, że nie znaleźlibyśmy na te stanowiska nikogo kto by się kwalifikował.
Mam nadzieję, że czujesz się usatysfakcjonowany moją odpowiedzą! Jakbys czegoś jeszcze nie wiedział, to pytaj śmiało - będę się starał rozwiewać Twoje wątpliwości. Rzecz jasna w miarę własnych możliwości.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-08, 22:51   

Mustela Nivalis napisał/a:
_Azazel napisał/a:
to już Twoja wersja, ja tylko zadałem pytanie, trwaj sobie w takim myśleniu


I oczywiście to "przypadek", że takie posty będące słabo zakamuflowanymi wycieczkami personalnymi pojawiają się po tym, jak trzeba zwrócić Tobie uwagę. Jasne...


czemu z góry jest zakładane, że piszę o konkretnej osobie pytając 'czy osoby chwiejne emocjonalnie mogą zostać adminami, moderatorami, administratorami'? Żurawek tak założyła co mnie krzywdzi i nie zamierzam pozostać obojętny jak mnie ktoś bezpodstawnie atakuje. Koniec kropka.
Zadając to pytanie byłem ciekaw jak weryfikowane są takie osoby (bo chyba to niemożliwe, przynajmniej ja tak uważam), nie otrzymałem też żadnej informacji zatem potwierdziłaby się moja teza, że w takim gronie mogą znajdować się osoby chwiejne emocjonalnie.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-08, 22:57   

To ja tak coś dla odmiany wtrącę.

Podziwiam administrację za ogrom czasu i pracy, często niewdzięcznej włożonej w to forum. Jako user jestem bardzo zadowolona z Waszej pracy i uważam, że robicie to najlepiej jak umiecie. Bezstronnie i z troską o innych użytkowników.

:kwiaty:




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-08, 23:04   

_Azazel, odpowiem raz. Ostatni. Zawsze, gdy wynika jakaś sytuacja z Tobą w roli głównej, gdy nie zgadzasz się z poleceniami administracji, zazwyczaj ze mną, rzucasz jakimś prowokującym tekstem obrażającym albo nas wszystkich z Zarządzie, albo stricte mnie i najmłodszych moderatorów. Jak ostatnio.
Zostałam administratorem, bo mam relatywnie długi staż na stanowiskach zarządowych. Opłacam z własnej kieszeni serwer i domenę. Zatem, utrzymuję je i dbam o nie, by każdy mógł tu czuć się dobrze, pod warunkiem, że będzie respektować regulamin. I jeśli ktoś miałby się w tej dyskusji poczuć urażony to raczej ja, ale nie żywię takich uczuć jak widzisz, bo wykonuję obowiązki admnistratorskie. Jakie są procedury przyjmowania na stanowiska? Jeśli chodzi o modów, przejrzyj temat z naborami, admini zgłaszają się dobrowolnie, zawsze po byciu już wcześniej z Zarządzie, przejęłam forum, po poprzednich wlascicielkach, które nie mogły się już tym miejscem zajmować, a ufaly mi na tyle, by mi to zadanie powierzyć. Drugi admin i arbiter zostały wybrane przeze mnie na podstawie ich pracy w poprzednich zarządach, oraz znajomości ich zachowań z forum. Mam nadzieję, że wyraziłam się precyzyjnie. Tak, mamy tu wszyscy problemy, takie forum, ale wierz mi, staramy się wykonywać swoje obowiązki rzetelnie i bezstronnie. Nie odmawiaj nam proszę prawa do ludzkich uczuć, zachowań i przeżyć.

A teraz proszę, przestań być złośliwy i daj nam wszystkim żyć i pracować na dobro tego miejsca. Jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami regulaminu i decyzjami moimi i reszty zarządu, po prostu opuść to miejsce, jeśli jednak chcesz być tu wśród nas, zachowuj się tak, abym nie musiała co rusz interweniować. Dziękuję za uwagę.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-08, 23:31   

Żurawek napisał/a:
_Azazel, nam

dlaczego 'nam'?
Żurawek napisał/a:
_Azazel, Nie odmawiaj nam proszę prawa do ludzkich uczuć, zachowań i przeżyć.

'nam' :) gdzie ja coś Wam! odmawiam, zabraniam? każdy pisze co mu na sercu leży, widzę, że zostałem wykluczony albo, że jestem ten gorszy.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12