Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-17, 00:12   

Jednobarwna, Też to dziś mam ale myślę że dlatego, że ja przemalowywany byłem a ty to nie wiem :haha: wybacz taki suchar. Ale tak na serio to myślę że grzebia w skryptach i tak sie dzieje. :kujon:



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-18, 10:58   

Żurawek napisał/a:
Nikt się nie będzie mścił. Po co ten dramat... |Ż

Dlaczego tego typu uwaga do użytkownika została napisana jako czerwona adnotacja na końcu posta podczas jego edycji?
Nie widzę co stało na przeszkodzie, aby napisać to samo jako oddzielny post. Nie rozumiem też dlaczego, decydując się już na skorzystanie z możliwości posiadanych przez członków zarządu, nie zdecydowano się na komentarz w trybie wysyłającym do użytkownika PW, aby faktycznie mógł tą uwagę przeczytać, bo w jej obecnej formie istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zostanie pominięta przez samego zainteresowanego (ostatecznie jak często czytacie ponownie własne posty wysłane x godzin wcześniej?). Na koniec wreszcie ciężko zrozumieć mi wytykanie komuś 'dramatyzowania' na forum, gdzie praktycznie wszyscy histeryzują i dramatyzują z powodu każdej najmniejszej pierdoły.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-18, 11:04   

Och, a ja przed chwilą zgłosiłem ten post własne ze względu na ten dopisek.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-18, 11:16   

Oczywiście Castro bez twojej uwagi bym to przeoczył



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Phobos 



Wiek: 64
Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 17
Skąd: Europa

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-18, 15:59   

Zabieram głos a to mój drugi głos na forum. Jako Adminstrator innego forum, ludzie wyznaczeni do kontroli i utrzymujący porządek nie mogą sobie pozwolić na {Takie dogadywanie} ?

Na moim forum "ale to u mnie' oczekuję by osoby o wyznaczonej funkcji się tak nisko nie poniżały. Rozumiem, fakt gdy osobnik jest agresywny czy też nie miły, to mimo wszystko nie dorzucam do ognia drewna...

*Nikt się nie będzie mścił. Po co ten dramat... |Ż ?* ?
Jest to słabe i poniżające również zgłaszam sprzeciw.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3159
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-11-18, 20:59   

Zgadzam sie z Wami, ze Żurawek dodala ten komentarz niepotrzebnie i zachowala sie nagannie. Rozmawialam juz z nia powaznie na ten temat i zostana wyciagniete konsekwencje.
Żurawek zostaje zawieszona n'a tydzien.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-11-18, 21:49   

Nie zdążyłam napisać tutaj postu, a już wszystko rozwiązane. Yennefer, fajnie, że szybko zareagowałaś i Żurawek poniesie konsekwencje.

Mam nadzieję, że takie sytuacje się więcej nie powtórzą, poniżanie użytkowników przez osoby trzymające władzę jest niedopuszczalne, każdemu należy się szacunek. Osoby z taką rangą powinny być obiektywne.
Ale wierzę, że Adminki dopilnują tego i to tylko mały wypadek. :uszanowanko:




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-18, 23:24   

O ile ten komentarz był nie na miejscu, to nie róbmy teraz nagonki na Żurawka, bo jest jednym z nielicznych członków zarządu, który cokolwiek robi na forum (tutaj warto spojrzeć na daty logowania i daty ostatnich postów ;) ).



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-19, 01:01   

Napisałem coś, ale i tak stwierdziłem, że mogę zostać źle odebrany więc treść usunełem temat zamknięty.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-26, 12:32   

Chciałam przeprosić za wynikłą sytuację. Było po nieodpowiednie i widzę swój błąd. Przepraszam.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-11-26, 14:27   

Mam pytanie. Jak to jest z tymi kadencjami modów? Tak mnie to zastanowiło, bo znowu jest poszukiwany ktoś na miejsce Sally, natomiast jest stosunkowo cicho o miejscach pozostałych modów. Regulamin wspomina o półrocznym okresie, czyli coś się w tej kwestii zmieniło czy ja czegoś nie rozumiem (malowania miały miejsce w okolicach kwietnia o ile mnie pamięć nie myli)?



Disqualified as a human being.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-26, 14:45   

Mustela Nivalis, ma to związek z brakiem kandydatów. Sally jest najdłużej i najpierw na jej miejsce szukamy. Nie uruchamialiśmy zaraz po ostatnim naborze, bo nie było sensu - skoro nikt się nie zgłosił, Sally zgodziła się dalej pełnić funkcję moda. Nie chcemy zostać bez wsparcia, więc nie zdejmujemy funkcji, keśli mod wyraża zgodę na dalsze pełnienie funkcji. Tym razem mamy nadzieję na choć jedną kandydaturę.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-12-02, 09:26   

Tak z ciekawości czystej i złej - zhackowali forum?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-02, 10:07   

Szamanka, przypuszczamy, że to po prostu błędy skryptu, który jest już na wykończeniu.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-12-02, 10:55   

Aha, dziękuję za odpowiedź. :)



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 11