Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-12, 19:35   

Czy w związku z planowaną zmianą zarządu, zmienią się też moderatorzy, czy nadal pozostaną na swoich stanowiskach Ci, którzy są aktualnie?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-12, 19:38   

agogika, ze swojego stanowiska moderatorskiego ustępuje także Sourlie. Pozostali modzi zostają.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-12, 19:39   

agogika, jedna moderatorka, Sou, zdecydowała się również opuścić stanowisko, pozostałe zadeklarowały wspieranie nowego zarządu.

Edit: cóż za synchronizacja. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-14, 07:40   

Chciałam podziękować ustępującemu zarządowi za pracę włożoną w naszą internetową społeczność. Znałam kilku administratorów, sama byłam przez jakiś czas moderatorem i wiem jak obciążająca jest to praca, jak trudno jest wszystkim dogodzić, reagować na niektóre posty, pozostać przy tym bezstronnym i sprawiedliwym. Dziękuję. :tulenie:
Jednocześnie chciałam też podziękować nowym "kolorowym", Szamance, takajakinnej, Adenium i Kappie za chęć podjęcia tej pracy i dbania o nas w przyszłości. :tulenie:
Na forum, z przerwami, jestem od 14. roku zycia, to juz ponad 7 lat. Widziałam kilka zarządów, , czasem się wkurzałam, ale wszystkich podziwiałam. Sama ustąpiłam ze stanowiska moderatora, kiedy pojawiła się sprawa, w której bezstronna pozostać nie mogłam. Życzę Wam jak najmniej takich spraw, jak najmniej problematycznych decyzji i jak najwięcej urzytkowników, którzy będą szanować Waszą pracę. Zawsze chętnie wracałam, raz z obawą, ale wszystko się ułożyło i mam nadzieję, będzie już tak układać się zawsze.

A żeby nie było zbyt pięknie. :D
Co będzie z nowym skryptem?
Czy wraz z pojawieniem się nowych władz szykują się zmiany w regulaminie?
Odrobinka żartu:
Czy teraz, kiedy mamy w zarządzie Indiańca, karą za łamanie regulaminu, oprócz osta i bana, będzie oskalpowanie?
Pozdrawiam,
Ever/mad_mind/Ever/Delphi (jeśli dobrze pamiętam za sprawą Nusa i Mercy było jeszcze cos z Wielka, Średnią i Małą Pipą).




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-14, 12:16   

Delphi, jesteśmy na razie na etapie dogrywania się, więc spokojnie, odpowiemy na pytania. :)



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-14, 20:52   

Szamanka napisał/a:
Delphi, jesteśmy na razie na etapie dogrywania się, więc spokojnie, odpowiemy na pytania.

Kiedy?
Chcesz powiedzieć, że nie macie czasu?
Czy to na wskutek olewania nas czy tego, że macie libację mającą na celu opicie przejęcia władzy?


Chrzest! I żarcik oczywiście. :D :D :D
Obudziły się we mnie wspomnienia. :D



A tak serio: Powodzenia wszystkim nowym kolorkom! Trzymam kciuki. ;) ;*




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Smutna21
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-17, 00:45   

Proszę o usunięcie mojego konta.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-18, 14:10   

Droga władzo, czy da się dodać przycisk "Lubię to!" przy postach? :) Czasem są takie wypowiedzi użytkowników, że aż się prosi o to, żeby polubić!



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-18, 14:57   

WhiteBlankPage., wydaje mi się, że na tym skrypcie nie jest to możliwe. Ale dodanie emotki z tą grafiką jak najbardziej jest wykonalne, jeśli tylko taką grafikę wrzucisz na forum w temacie o emotkach.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-18, 15:01   

Żurawek napisał/a:
Ale dodanie emotki z tą grafiką jak najbardziej jest wykonalne, jeśli tylko taką grafikę wrzucisz na forum w temacie o emotkach.



Mamy już taką typowo fejsbukową. :P :like:




Disqualified as a human being.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-18, 15:19   

Mustela Nivalis, :bór: Nie używałam emotek to ich nie znam. Masz rację. :P



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-18, 15:41   

No, no, emotki swoją drogą, chciałam żeby była opcja po prostu polubienia konkretnej wypowiedzi :) ale jak się nie da z przyczyn technicznych, to trudno. ;)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-18, 16:45   

Żurawek napisał/a:
WhiteBlankPage., wydaje mi się, że na tym skrypcie nie jest to możliwe.

W samym Przemo jest moduł "Pomógł", który na tym forum był zawsze wyłączony, ale można go w dowolnym momencie włączyć w PA z tym, że to jest wstawianie "lików" użytkownikowi, a nie postom. Istnieją gotowe modyfikacje, które pozwalają na dawanie plusów konkretnym postom... polecam umierające już forum Przemo. ;)

WhiteBlankPage. napisał/a:
chciałam żeby była opcja po prostu polubienia konkretnej wypowiedzi

Głównym argumentem w dawnych, dawnych czasach było to, żeby ludzie ze sobą rozmawiali, a nie tylko klikali "like" i żeby forum nie zamieniło się w konkurs popularności, gdzie głównym wyznacznikiem "wartości" człowieka jest ilość zebranych plusików. No i... trochę głupio biorąc pod uwagę tematykę forum by to wyglądało... post o autoagresji czy samobójstwie i 50 plusów... w sensie, że jaki by to był komunikat? Okaleczaj się bardziej - lubimy to?




Ostatnio zmieniony przez Castro 2019-05-18, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2069
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-18, 16:48   

Cytat:
Głównym argumentem w dawnych, dawnych czasach było to, żeby ludzie ze sobą rozmawiali, a nie tylko klikali "like" i żeby forum nie zamieniło się w konkurs popularności, gdzie głównym wyznacznikiem "wartości" człowieka jest ilość zebranych plusików.


Oczywiście też jestem za tym, żeby ludzie ze sobą rozmawiali, a nie dawali lajki, poza tym myślę, że tutaj to nikomu nie grozi, tu się posty mnożą! :) A popularność nie miałaby tutaj żadnego znaczenia, zupełnie nie pod tym kątem o tym myślałam. Nawet nie przyszło mi to do głowy. :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-18, 16:56   

WhiteBlankPage. napisał/a:
A popularność nie miałaby tutaj żadnego znaczenia, zupełnie nie pod tym kątem o tym myślałam. Nawet nie przyszło mi to do głowy.

Tobie to nie przyszło do głowy, ale przecież historia tego forum zna dramy w stylu "x ma więcej odpowiedzi pod swoimi postami niż y" i były osoby, które czuły się źle z tym, że są "mniej popularne" niż inni userzy. Ja osobiście uważam, że jesteśmy dostatecznie często oceniani czy to w internecie czy w życiu i "system ocen" (bo de facto do tego sprowadzają się wszystkie systemy punktowe) nie jest tym, czego to forum potrzebuje.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12