Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-03, 00:34   

_Azazel, osoba która ma 21 lat lub mniej może być bardziej doświadczona życiowo czy jakkolwiek inaczej od starszej od niej osoby.
Nie trzeba mieć wykształcenia żeby być administratorem forum. Ty masz wykształcenie wyższe, kierunkowe?
Dlaczego kobiety mają być traktowane gorzej?
A co uważasz za zgodne z zasadami?
Dlaczego mówisz o zasadach skoro sam ich nie przestrzegasz?




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-03, 08:17   

_Azazel, aby mieć pełnię praw obywatelskich wystarczy 18 lat.
Po czym wznosisz, że każdy 18/21 latek jest niedoświadczony życiowo? Nie widzę związku między doświadczeniem życiowym i kierowaniem forum, a wykształceniem. Co do reszty, forum jest własnością prywatną. Administratorem jestem ja i Mustela Nivalis i w Zarządzie są osoby starsze ode mnie. Forum przejęłam, bo równie dobrze mogliśmy je zamknąć po rezygnacji poprzedniej administracji. Związku między płcią a emocjonalnością w trakcie wykonywania działań administratorskich też nie widzę. Poza tym nie pamiętam, aby adminem był tu kiedykolwiek mężczyzna (choć dopuszczam taką ewentualność, nie jestem na forum od samego początku istnienia). Ponadto, przyjmowanie funkcji jest tutaj dobrowolne, a ponieważ mamy więcej aktywnych i chętnych do tego kobiet, to w Zarządzie są głównie kobiety (choć nie tylko).




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-03, 08:25   

Żurawek napisał/a:
Poza tym nie pamiętam, aby adminem był tu kiedykolwiek mężczyzna (choć dopuszczam taką ewentualność, nie jestem na forum od samego początku istnienia)

Byli, ale to i tak pozostaje bez żadnego związku. Jak ktoś się chce przyczepić to się przyczepi czy to do wieku czy do płci.

Jednobarwna napisał/a:
Dlaczego mówisz o zasadach skoro sam ich nie przestrzegasz?

Mi to się skojarzyło z pewną maścią na ból... tyłka. ;)




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-03, 09:26   

Ale wpis o kierunkowym wykształceniu mnie urzekł.

Żurek i Łasia muszą skończyć psychiatrię i psychologię kliniczną najlepiej., Zło, musi być Sędzią Najwyższym (oczywiście poprawnym politycznie)z 10 letnim dświadczeniem, żeby nie było, a Makaronii inżynierem oprogramowania po praktykach u z Gatesa, Snowdena i Zuckerberga.
A i modzi mszą być polonistami po szkole policyjnej z kursem na terapeutę.

Ależ byśmy mieli wykształciuchów. ;)




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-03, 10:11   

Szamanka napisał/a:

Ale wpis o kierunkowym wykształceniu mnie urzekł.


No cóż, moje i Żurawka jest na tyle kierunkowe, aby egzekwować rozumienie słowa pisanego - czytaj naszego regulaminu - którego zaakceptowanie poprzedza rejestrację na forum. ;)

Cytat:
dodatku gdy to dziewczyna/kobieta to może reagować emocjonalnie (takie jesteście:)) w zależności jakie ma przekonania, jaki ma światopogląd, nie do końca zgodnie z zasadami


_Azazelu, zapewniam Ciebie, że do reagowania emocjonalnie nie potrzeba posiadać waginy. Jako przykład powinnam przywołać Twoje zachowanie przy każdorazowym zwróceniu uwagi na wiadomości odbiegające od pewnych norm umownie przyjętych dla tego forum. Ponowne przeczytanie regulaminu byłoby dobrym rozwiązaniem, tam jest jasno napisane, jakich zachowań nie akceptujemy. I wtedy wszystko stałoby się jasne! Zamiast więc doszukiwać się powodów w najróżniejszych miejscach, zastanów się nad związkiem przyczynowo-skutkowym pomiędzy niektórymi swoimi wypowiedziami a łamaniem regulaminu.

Ach, a skoro już decydujesz się na jakąś próbę formułowana zarzutów, miej chociaż na tyle odwagi, by robić to personalnie i zadbaj, proszę, o to, by krytyka była konstruktywna. Bo i tak wszyscy wiedzą, do kogo pijesz, ale chowasz się za jakimiś "osobami", płcią, mętnymi frazesami.




Disqualified as a human being.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2018-06-03, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-03, 10:57   

Żurawek napisał/a:
Poza tym nie pamiętam, aby adminem był tu kiedykolwiek mężczyzna (choć dopuszczam taką ewentualność, nie jestem na forum od samego początku istnienia).

Jeżeli chodzi o to forum pod tą domeną, to Toxic 2013-2014. ;)

_Azazel napisał/a:
nie mają wykształcenia (kierunkowego lub jakiegokolwiek wyższego co najwyżej średnie)
Kierunkowego, serio? To nie jest strona żadnej fundacji. To nie jest strona, która zarabia jakiekolwiek pieniądze. Nawet reklam tutaj jak widzisz nie ma. Tutaj wszyscy wszystko robią pro bono, a administracja płaci za serwer i domenę z własnej prywatnej kasy.

Cytat:
osoby, które raptem skończyły 21 lat?
Osoby w tym wieku mogą, jeżeli mają taką fantazję, wstąpić do wojska i strzelać do ludzi, więc tym bardziej nie widzę powodu, dla którego miałyby nie móc moderować forum.

_Azazel napisał/a:
w zależności jakie ma przekonania, jaki ma światopogląd
Na forum obowiązuje regulamin, którego zgodziłeś się przestrzegać.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-03, 13:31   

_Azazel, wiek to tylko cyferki. Studia to najczęściej tylko papierek. Doświadczenie życiowe jest zależne od osobnika, a nie kwestii formalnych. Zasady - kwestia umowna. Osoby posiadające pełnię czynności prawnych w zależności od własnego widzi mi się mogą sobie założyć forum. I nikt nikomu nie każe tutaj siedzieć na siłę.
Tak swoją drogą to na forum jesteśmy tym kim chcemy być. W profil można wpisać wszystko. Nie ma sprawdzania z dokumentami. Jaką masz pewność, że osoby z zarządu rzeczywiście mają tyle lat/takie wykształcenie/są takiej płci jaka jest przedstawiona w profilu?
(Szamanka, zrobiłaś mi dzień tym postem <3 .)




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-06-03, 22:10   

No cóż, miałem inne wyobrażenie o tej stronie.



Ostatnio zmieniony przez Rainbow 2018-06-03, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-04, 09:50   

To troll jakiś xd

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-06-04, 10:09 ]
Odpuść komentarze, które nic nie wnoszą do tematu.




ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-06-04, 10:08   

Zurawek pisałaś 'Nie będę tolerować naskakiwania na użytkowników.' post wyżej jest przykładem.



When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-04, 10:10   

_Azazel, zatem, jeśli widzisz post, który Cię razi, to go zgłaszaj. Najlepszy sposób, aby otrzymać natychmiastową reakcję z naszej strony.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-04, 10:53   

_Azazel napisał/a:
dlaczego adminami/moderatorami zostają osoby, które raptem skończyły 21 lat? Są to osoby niedoświadczone życiowo

W jakim wieku, Twoim zdaniem, wchodzi się do etapu "doświadczenia życiowego"?


<<< Dodano: 2018-06-08, 21:14 >>>


Czy istnieje możliwość dowiedzenia się, ile postów w temacie powitalnym zostało napisane przez autora wątku? (O technicznej wiem, pytam o możliwość udzielenia tej informacji)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-08, 22:26   

Adriaen napisał/a:
Czy istnieje możliwość dowiedzenia się, ile postów w temacie powitalnym zostało napisane przez autora wątku?
Zawsze możesz policzyć na piechotę z wyników wyszukiwarki posortowanych po tytule tematu. ;)


<<< Dodano: 2018-06-09, 09:59 >>>


Chciałam zapytać czy obowiązuje nowa interpretacja regulaminu w punkcie VI.6, a konkretnie fragmentu: "Tytuł tematu powitalnego powinien zawierać nick Użytkownika, który go zakłada lub być tak sformułowany, aby w znacznym stopniu odróżniał się od innych." według, której każdy temat powitalny musi posiadać nick użytkownika?




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-10, 14:14   

Castro, przez ostatni czas żaden z tytułów nowych tematów powitalnych nie był wystarczająco odznaczający się w gąszczu nowych tematów, dlatego pododawałyśmy do nich nicki. Jeśli będzie wystarczająco odznaczający się tytuł, tak jak ma to czasem miejsce w Wiosce, to nikt się czepiać nie będzie. ;)

Adriaen, niebardzo mamy pomysł, jak mielibyśmy to zliczyć.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-10, 14:40   

Żurawek napisał/a:
żaden z tytułów nowych tematów powitalnych nie był wystarczająco odznaczający się w gąszczu nowych tematów
"Człowiek za burtą" się nie odznaczał?
Żurawek napisał/a:
Jeśli będzie wystarczająco odznaczający się tytuł, tak jak ma to czasem miejsce w Wiosce, to nikt się czepiać nie będzie.
Mogłabym podać przynajmniej kilka tytułów tematów w Wiosce, któremu "Człowiek za burtą" nie ustępuje oryginalności np. tematy LadyRed, Cezar00 czy już w szczególności komarymniepogryzły.
Nie, że się czepiam, ale miałam po prostu wrażenie, że występuje pewna nadgorliwość w kwestii egzekwowania tego punktu regulaminu.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12