Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 12:24   

Juz przeczytalem i tak konto usune nie bede zagrazal... Mocno przesiane... Mocne slowa...

Cytat:
skłonne w najbliższym czasie zdjąć Zniczkowi celownik.

Oczywiście temu co największą ofiare z siebie robi.
Cytat:
którym Kruk mógłby zagrażać.

Oczywiście, dlatego moją prośbe o usunięcie konta na forum proszę zrealizować. (możliwie jak naj szybciej po wpisie i nie wmawiać mi że szkoda konta...)
Ani tu a ni tu.
I miałem tu wrócić z innym kontem i ujawnić kim wcześniej byłem po usunięciu ale po ostatnich wpisach poprostu, zerwe kontakty bo stanowie zagrożenie dla społeczeństwa nawet jak chce pomóc.
Najlepszym rozwiązaniem widocznie jest robienie multikont i unikniecie kary a nie odbyć jej należycie.

dziękuje :offtop:




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 15:47   

Kruk napisał/a:
Najlepszym rozwiązaniem widocznie jest robienie multikont i unikniecie kary a nie odbyć jej należycie.

Coś tak czułem, że porównywanie innych do mojego przykładu może się właśnie tak zakończyć.
Kruk, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale takie ukrywanie się i zaprzeczanie temu kim się jest naprawdę, do najprzyjemniejszych nie należy. W pewnym stopniu jest też to karą samą w sobie. Poza tym, to Twoje chce pomóc przybiera bardzo natarczywą i wręcz agresywną formę. Spróbuj te pokłady negatywnej energii ukierunkować gdzie indziej, a na pewno za jakiś czas wrócisz do zielonego koloru.
Nie łam się i nie rób głupstw.




Ostatnio zmieniony przez 2018-04-24, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 15:47   

Delphi napisał/a:
Z jednej strony rozumiem, z drugiej sobie wyobrażam co Kruk może czuć. czytając to...

Pewnie podobnie jak użytkownicy, którzy doświadczyli jego paranoi. Nie róbmy z kolegi ofiary, to duży chłopiec.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 16:00   

użytkownik napisał/a:
nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale takie ukrywanie się i zaprzeczanie temu kim się jest naprawdę, o najprzyjemniejszych nie należy.

No przepraszam bardzo czy mam Cię podziwiać za aktorstwo? Chyba nie skoro jesteś nie fair w stosunku do innych.

użytkownik napisał/a:
W pewnym stopniu jest też to karą samąw sobie

Nawet się nie wybielaj. I nie tłumacz.

użytkownik napisał/a:
Twoje chce pomóc przybiera bardzo natarczywą i wręcz agresywną formę. Spróbuj te pokłady negatywnej energii ukierunkować gdzie indziej,

Oczywiście świetnie, Ci to wyszło i tylko dajesz do zrozumienia, żę moja obecność Ci tu nie pasuje za to chwalenie Ciebie wychodzi znakomicie. Żałuje, że dałem Ci szanse i sciągłem ignora bys ty mógł czytać normalnie, To jest to twoje idziemy do przodu?
użytkownik napisał/a:
za jakiś czas wrócisz do zielonego koloru.

Nie wróce.
użytkownik napisał/a:
Nie łam się i nie rób głupstw

VICE VERSA




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-24, 16:55   

Dziwi mnie trochę, przy kolejnej zmianie zarządu, brak amnestii dla użytkowników z ostrzeżeniami. Przecież Kruk może usunąć konto, założyć nowe i znów będzie zielony (wczesniej brazowy).



ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-24, 17:13   

Cytat:
Poza tym, to Twoje chce pomóc przybiera bardzo natarczywą i wręcz agresywną formę.

Nie zauważyłam żeby tak było.
Cytat:
Nawet się nie wybielaj. I nie tłumacz.

To zdanie mi dużo rozjaśniło. Teraz rozumiem po co Ryba czy też uzytkownik tak wszystkich przepraszał.
I tym wpisem, postem nikogo nie bronię czy obrażam. Poprostu doszłam do tego dlaczego nie wiedziałam że Ryba=użytkownik.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-24, 17:40   

:popcorn: Będzie jakiś live z bitwą w kisielu między Rybą i Krukiem? Jako że kisiel to środowisko mniej więcej wodne, to przydałby się jakiś handicap dla Kruka, żeby było fair.

Lisa napisał/a:
Pewnie podobnie jak użytkownicy, którzy doświadczyli jego paranoi. Nie róbmy z kolegi ofiary, to duży chłopiec.

Ah, czyli przyznajesz, że takie traktowanie jest niewłaściwe wobec drugiej osoby, ale nie masz nic przeciwko, żeby jednak tę drugą osobę tak traktować, jeśli tylko nie jesteś nią ty?




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 17:50   

Delphi napisał/a:
Ah, czyli przyznajesz, że takie traktowanie jest niewłaściwe wobec drugiej osoby, ale nie masz nic przeciwko, żeby jednak tę drugą osobę tak traktować, jeśli tylko nie jesteś nią ty?

Nie, nie przyznaję. Nie widzę w wypowiedzi Żurawek nic niestosownego.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-24, 17:52   

Proszę o zakończenie dyskusji. Stanowisko Zarządu zostało podane i nie zostanie zmienione do czasu poprawy zachowania Kruka.


Zenua, nie było amnestii, bo wszystkie byłyśmy już wcześniej w Zarządzie. Niektóre z ostów lub celowników wlepiałam osobiście, nie widzę powodów by zdejmować osty, skoro zachowanie nie uległo poprawie.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-24, 22:39   

Żurawek napisał/a:
Jeśli chodzi o Kruka to takiej poprawy nie ma. To co możecie zobaczyć na forum to jest treść mocno przez nas przesiana, dlatego nie wygląda źle. Natomiast wiele rzeczy dzieje się w kanałach dostępnych tylko dla Zarządu i tam poprawy zachowania Kruka absolutnie nie ma. Dlatego celownika nie zdejmiemy. Nie uwzięłyśmy się na nikim. Po prostu dbamy o porządek i bezpieczeństwo innych użytkowników na forum, którym Kruk mógłby zagrażać

Czy mogłabym prosić o konkretny przykład sytuacji w której Kruk stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa innych forumowiczów? Bo ogólnie nie widzę tutaj konkretnych argumentów tylko póki co oskarżanie się nawzajem przez użytkowników, którzy tak btw rozgrzebują stare kotlety i piętnują Kruka za coś co wydarzyło się dawno temu? Jaki jest konkretny powód decyzji, bo wiadomo, że nie uraza Lisy? I proszę Zarząd o odpowiedź w jaki sposób Kruk jest większym zagrożeniem od użytkownika, który tworzył milion kont i oszukiwał całe forum? Skoro regulamin jasno zakazuje tworzenia multikont dlaczego nie zostały wyciągniete konsekwencje tylko ktoś taki jak on jeszcze dostał zieloność w nagrodę? Dlaczego on nie ma celownika? Nie przekonują mnie argumenty o tym jak trudno było okłamywać całe forum i jaka to była dla niego kara. BO KŁAMSTWO I OSZUSTWO WCIĄŻ NIM POZOSTAJE, WIĘC DLACZEGO NIE ZOSTAŁO UKARANE?

Jak trzeba było pomocy, to wiedzieliście do kogo się zwrócić i go wykorzystywaliście, a teraz poniżacie go przed całym forum. Już nie udawajmy niewinnych dziewic, każdy popełnia błędy i każdemu jest wybaczane, więc dlaczego nie jemu? Gość, który wyłudza kasę jest spoko, gość który oszukuje i okłamuje też jest nagradzany, nagabywanie użytkowników i reklamowanie innego forum, udostępnianie swojego konta obcym osobom też widać jest spoko. Więc pytam konkretnie. Co w Kruku jest zagrożeniem dla forum?




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 00:17   

Szczerze także jestem ciekawa odpowiedzi na pytania, które postawiła Thunderstruckk, dołączam się do prośby odpowiedzenia na nie i wyjaśnienia.

thunderstruckk napisał/a:
Jak trzeba było pomocy, to wiedzieliście do kogo się zwrócić i go wykorzystywaliście, a teraz poniżacie go przed całym forum. Już nie udawajmy niewinnych dziewic, każdy popełnia błędy i każdemu jest wybaczane, więc dlaczego nie jemu? Gość, który wyłudza kasę jest spoko, gość który oszukuje i okłamuje też jest nagradzany, nagabywanie użytkowników i reklamowanie innego forum, udostępnianie swojego konta obcym osobom też widać jest spoko.

Także tak to widzę i pojąć nie potrafię dlaczego więc jest taka surowość wobec Kruka,?
Dać szanse dwóm a trzeciej osobie powiedzieć, że Ty sobie jeszcze poczekasz? Kogo Wy z niego robicie? Łajdaka, który tylko niszczy to miejsce (tak to wygląda w moim postrzeganiu)? Zależy mu na nim, nie byłby tu tyle czasu gdyby tak nie było, uważam także, że niejednokrotnie to pokazał ale co tam... Mam wrażenie, że postrzegacie go tylko przez Jego impulsywność a cała reszta nie ma znaczenia. :roll: Może jest pełno rzeczy, których Wy nie wypuszczacie, edytujecie i my tego nie widzimy ale kurcze, co zawęża to co widzimy w Jego zachowaniu na forum. Znamy Kruka, wiele z nas go zna zarówno z wpisów na forum, z pisania w wiadomościach prywatnych; jest na forum już długo i serio? Zagrożenie stwarza, naprawdę tak uważacie? Zwyczajnie tego nie rozumiem... :roll:




"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-25, 07:51   

thunderstruckk napisał/a:
udostępnianie swojego konta obcym osobom też widać jest spoko

Skoro o tym mowa, to pragnę przypomnieć, że "co nie jest zabronione, jest dozwolone", a w regulaminie nie ma nic o:
- zakazie udostępniania informacji z działów reglamentowanych osobom, które nie mają do nich dostępu.
- zakazie udostępniania informacji z forum osobom, które nie mają konta,
- zakazie udostępniania swojego konta osobom trzecim.
Jak to się zmieni, a ja mimo to będę pisała z jej konta, to wtedy będziesz mogła słusznie się oburzać, jeśli Ever nie zostaje ukarana. Teraz wszystko dzieje się zgodnie z prawem.

W razie gdybyś postulowała wprowadzenie takich zmian, to z góry przypominam o zasadzie "prawo nie działa wstecz".

Żądasz konkretnych przykładów, a sama nie piszesz kogo konkretnie masz na myśli w swojej wyliczance forumowych zbrodniarzy.

Poza tym ubodło mnie określenie "obce osoby". Przecież świetnie się znamy.

Ramen.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 08:05   

Kruk był już raz na celowniku, trafił drugi raz. To jeden z argumentów ku utrzymaniu jego celownika. Prywatnych wiadomości odbieranych od Kruka nie będziemy przytaczać, ale wystarczy spojrzeć na reakcje na użytkowników spamerów z forum dla przyjaciół, których zarząd po prostu blokuje, Kruk często węszy spiski, obraża tych użytkowników zupełnie niepotrzebnie, zamiast po prostu zgłosić posta i poczekać, aż zareagujemy. Często też przykłada się do kłótni, niejednokrotnie jego wypowiedzi są prowokujące. Więcej szczegółów podawać nie będziemy, w związku z tym, że są to prywatne wiadomości. W najbliższym czasie nie planujemy zdejmować celowników nikomu. Nie zapominajcie proszę, że celownik nie zawsze jest czasowy. Nie widzimy też znacznej poprawy zachowania, co jest podstawą do utrzymania celownika.

Proszę o zaprzestanie dyskusji i przerzucania się oskarżeniami. Dalsze prowokacje i obrazy związane z tym tematem tu i w innych miejscach forum, będą karane.



Delphi, w najbliższym czasie będzie aktualizacja regulaminu.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 08:35   

Delphi, zapominasz o punkcie I.5, który jest w regulaminie właśnie dla takich kwestii.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-25, 08:43   

Cały czas uważam ten punkt za zbrodniczy. Tak samo jak "i inne polecenia przełożonego" w zakresie obowiązków służbowych albo "ważne względy", dla których można kogoś ściągnąć z urlopu.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12