Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-28, 19:43   

No ale to w większości nie są logiczne wytłumaczenia tylko jakieś dziwne domysły a regulamin jest w pewien sposób sformułowany nie ma tam kontekstu nie ma interpretacji napisanej przez administrację itd. Wiele osób właśnie tłumaczy zapisy w regulaminie masą wyjątków o których nie było mowy nigdzie a tym bardziej w regulaminie. Już dostałem ostrzeżenie za temat przed którego założeniem sprawdziłem czy łamie regulamin i byłem w 100% przekonany że nie łamie.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-28, 20:02   

Cytat:
VII. Sankcje - 2. Ocena czy Regulamin został naruszony przez Użytkownika w jakimkolwiek jego punkcie, w jakim stopniu oraz jaka sankcja będzie adekwatna zależy tylko i wyłącznie od Administracji i Moderacji forum.

Dyskusję uważam za zakończoną, Żurawek jest członkiem zarządu.
Reszta zarządu zgodziła się i popiera takie sankcje.
Kontynuacja dyskusji poskutkuje banem na ochłonięcie.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-29, 14:36   

Mam pytanie dotyczące czegoś innego. Nie kontynuuję tamtych rozmów. Chcę się zapytać czy rozmowy na pw mogą być podsłuchiwane np. żeby zapobiec umawianiu się na samobójstwa czy jednak te wiadomości są w pełni prywatne?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-30, 13:48   

Ziemowit napisał/a:
Chcę się zapytać czy rozmowy na pw mogą być podsłuchiwane


Też się nad tym zastanawiałem, czy prywatne rozmowy można podsłuchiwać?




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-30, 13:53   

Administracja nie ma wglądu do waszych prywatnych rozmów. Widzimy tylko konkretne wiadomości w przypadku ich zgłoszenia przez któregoś z rozmówców.



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 833
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-01, 09:37   

Kappa, no nie do końca z tym brakiem wglądu, treść PW jest przechowywana w bazie jako zwykły tekst, więc z poziomu bazy można czytać wszystko. Tylko hasła są szyfrowane.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-01, 16:40   

Castro napisał/a:
Kappa, no nie do końca z tym brakiem wglądu, treść PW jest przechowywana w bazie jako zwykły tekst, więc z poziomu bazy można czytać wszystko. Tylko hasła są szyfrowane.

Aha czyli można wpisać dowolnego użytkownika, dowolne słowa klucze i przeszukać bazę. Tak się boję, że po umówieniu się na wspólne samobójstwo z poziomu pw forum w to miejsce przyjedzie policja.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-02, 15:18   

Ziemowit, mówiąc takie rzeczy prowokujesz nas do korzystania z tej opcji, której raczej nie używamy.

V.5. Kategorycznie zabronione jest [...] umawianie się na wspólne akty łamania prawa, autoagresji i samobójstwa.

Nie rozumiem po co to robisz, ale prowokując takie podejrzenia zawsze możesz ptrzymać bana na PW.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-07-02, 19:46   

Mam wrażenie, że on wcale nie chce tego samobójstwa popełnić, tylko zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Dlatego tak dopytuje.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-07-09, 10:45   

Padła propozycja (chyba od Czu i bardzo poparł ją Adrien) aby tematy typu co słuchasz/czytasz/oglądasz udoskonalić.
Bardzo mi się ten pomysł spodobał, bo same napisanie autora i tytułu jest jak spamowanie - nic nie wnosi.

Proponuję:
1. Zamknąć istniejące tematy i utworzyć nowe z zaznaczeniem, aby pozostawić recenzję* I każdy post bez recenzji usuwać.
lub
2. wprowadzić w/w zmiany do istniejących tematów (ale to, wydaje mi się dość problematyczne dla nowych użytkowników)

Generalnie przydałby się porządek w działach kulturalnych.


Co administracja i użytkownicy na to?





*nie wiem co z recenzjami piosenek, ciężko takowe utworzyć większy opis do 3 minutowego utworu. Temat co słuchasz można by usunąć bo jest w sumie bez sensu. Chyba, żeby zrobić temat z recenzjami całych płyt? To by miało sens.


Edit. Co do porządku
Zauważyłam w dziale muzyka nakładające się tematy:
"Ulubione teledyski"
"Wzruszające teledyski"
Można je spokojnie połączyć w np. "Teledyski", taki ogólny temat do dyskusji o klipach


Jeszcze jeden pomysł - Do muzyki można by utworzyć podkatalog na gatunki np. "Rock"
i tam by były wszystkie podgatunki rocka, wszystko co z nim związane, jacyś najbardziej popularni artyści tego gatunku

Tematy typu "Koncerty", "Teledyski", można by albo utworzyć do poddziałów (np. tylko koncerty popowe) albo dać do ogólnego.

Usunąłem separator. Masz 60 minut na edycje posta. | PanLew




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
Ostatnio zmieniony przez PanLew 2017-07-09, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-09, 11:03   

Szamanka, tematy "teraźniejsze" (co słuchasz, czytasz, oglądasz?) można przenieść do "Rozmów przy kawie i papierosie", bo ciężko przy nich dyskutować. Zresztą temat dotyczący muzyki już tam jest, więc nie widzę problemu przy przeniesieniu pozostałych.

Szamanka napisał/a:
Zauważyłam w dziale muzyka nakładające się tematy:
"Ulubione teledyski"
"Wzruszające teledyski"

Nie zgadzam się. Teledysk może być ulubiony, ale może nie wzruszać. Tak samo w drugą stronę.

Nadmierny podział działu Muzyka jest zbędny, bo i tak jest tam niewielki ruch (2580 postów przy 5899 w dziale książkowym).





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-07-09, 12:09   

Adriaen napisał/a:
Nie zgadzam się. Teledysk może być ulubiony, ale może nie wzruszać. Tak samo w drugą stronę.

Dlatego połączyłabym to w "Teledyski"
To był przykład bo też jest coś takiego jak "piosenka o samobójstwie" i "piosenki o śmierci"
I tak by się jeszcze coś znalazło.
Adriaen napisał/a:
Szamanka, tematy "teraźniejsze" (co słuchasz, czytasz, oglądasz?) można przenieść do "Rozmów przy kawie i papierosie", bo ciężko przy nich dyskutować. Zresztą temat dotyczący muzyki już tam jest, więc nie widzę problemu przy przeniesieniu pozostałych.

A jak najbardziej... tylko po co takie śmieciowe tematy zostawiać? Ale to już do decyzji Adminów oczywiście.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-07-10, 16:30   

Szamanka, Jestem za zmienieniem formy tych tematów. Przy czym dla mnie np. temat co czytasz jest bez sensu i bym go usunęła Zostałby wtedy temat przeczytane, gdzie można byłoby pisać właśnie co się przeczytało + recenzję.



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-07-10, 17:45   

Shadow napisał/a:
Zostałby wtedy temat przeczytane, gdzie można byłoby pisać właśnie co się przeczytało + recenzję.

O coś takiego mi właśnie chodzi.


<<< Dodano: 2017-07-15, 16:02 >>>


Czy ktoś z administracji odpowie?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-07-15, 21:32   

Szamanka napisał/a:

Czy ktoś z administracji odpowie?


Przepraszam za zwloke w odpowiedzi. Moim zdaniem, to trafiony pomysl, jestesmy w trakcie dyskusji na ten temat.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13