Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-06-27, 19:32   

Ziemowit, powtórzę to, co już Ci pisałam. Jeśli masz problem z polityką tego forum mimo wielu prób tłumaczenia Ci Twoich wątpliwości to opcje masz dwie, albo odejść albo się podporządkować. Trzeciej nie ma.

Nazwa działu nie ulegnie zmianie, ponieważ jest to nazwa czysto metaforyczna nie łamiąca regulaminu. Nikt nikogo do palenia nie namawia. Do picia kawy rownież nie, która też zdrowa nie jest. Powiem więcej - życie jest niezdrowe. Serio więcej dystansu.

Proszę zakończyć wszelkie słowne przepychanki. Nie chcemy konfliktu.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 19:37   

Shadow napisał/a:
Ziemowit, kiedyś był temat o przypalaniu. Analogiczna sytuacja. Temat został przeniesiony do archiwum. Powód?
"Owy temat może być zbyt nakręcający dla niektórych użytkowników i chcąc zapobiec rozmnażaniu się tego typu dyskusji ("Jak zrobić sobie krzywdę?") zostaje on zamknięty".

Ziemowit napisał/a:
Hej hekate bez urazy. Ale czy ty nie złamałaś regulaminu? Znasz tą stronę? To twoja?
https://hekate.org.pl/

Co sądzisz o tym zapisie w regulaminie?
2. Zabrania się używania nicków, które są:
- nazwami stron internetowych i/lub reklamami
:lol: Serio?
W taki sposób to my się możemy bawić w nieskończoność. Ot co, przykład. :lol:
http://www.fwpziemowit.ta.pl/

No jest tam przedrostek fwp więc chyba nie naruszyłem regulaminu. Strona też nie jest moja. A co do przypalania nie wiem nie było mnie na forum, ale oczywiście autor tematu miałby duże szanse żeby po odwołaniu się od decyzji moderatora została mu przyznana racja że temat nie narusza regulaminu.

Żurawek jeśli nie palisz to chciałabyś z kimś rozmawiać w kłębach dymu tytoniowego? Od razu rozstrzygasz, że nazwa nie zostanie zmieniona, ale polecam Ci przemyśleć to jeszcze i skonsultować to z administracją. Polityka tego forum w wielu względach mi nie odpowiada ale nie zupełnie żebym tu nic nie napisał. Na razie zostanę. Jeśli wypowiadasz się jako administracja to proszę odpowiedz na resztę moich pytań. Czekam na odpowiedzi właśnie administracji i moderacji.




Ostatnio zmieniony przez 2017-06-27, 19:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-06-27, 19:42   

Ziemowit napisał/a:
No jest tam przedrostek fwp więc chyba nie naruszyłem regulaminu. Strona też nie jest moja.
No proszę Cię... :facepalm:
Ziemowit napisał/a:
A co do przypalania nie wiem nie było mnie na forum, ale oczywiście autor tematu miałby duże szanse żeby po odwołaniu się od decyzji moderatora została mu przyznana racja że temat nie narusza regulaminu.
Inaczej: temat jest nakręcający, zachęcający do stosowania takiej "techniki". Jak wiesz, jesteśmy na forum na którym ludzie starają się walczyć m.in. z autoagresją. Czy Twój temat w tym pomaga? Czy jest neutralny? No wydaje mi się, że wręcz przeciwnie...



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 19:47   

Shadow napisał/a:
Ziemowit napisał/a:
No jest tam przedrostek fwp więc chyba nie naruszyłem regulaminu. Strona też nie jest moja.
No proszę Cię... :facepalm:
Ziemowit napisał/a:
A co do przypalania nie wiem nie było mnie na forum, ale oczywiście autor tematu miałby duże szanse żeby po odwołaniu się od decyzji moderatora została mu przyznana racja że temat nie narusza regulaminu.
Inaczej: temat jest nakręcający, zachęcający do stosowania takiej "techniki". Jak wiesz, jesteśmy na forum na którym ludzie starają się walczyć m.in. z autoagresją. Czy Twój temat w tym pomaga? Czy jest neutralny? No wydaje mi się, że wręcz przeciwnie...

To głównie mi ma pomóc ten temat, bo szukam kogoś z kim mogę o tym porozmawiać.

Niech wypowie się ktoś z administracji czy naruszyłem regulamin w tym względzie. Przyznam że nie jestem pewien wydaje mi się że nie.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-06-27, 19:59   

Ziemowit napisał/a:

To głównie mi ma pomóc ten temat, bo szukam kogoś z kim mogę o tym porozmawiać.

Owszem, może tobie ma pomóc ten temat, ale powiedz mi, jesteś pewny, że nie nakręci to innej osoby do zrobienia sobie krzywdy?To, że coś dla Ciebie jest dobre nie znaczy, że będzie też dobre dla innych. Chyba chodzi o to by nie nakręcać innych do autoagresji. Jeżeli szukasz kogoś z kim możesz o tym porozmawiać to chyba nie na tym forum.
PS: A propo stron internetowych z nickami osób z forum, to chyba do każdego nicku jakaś się znajdzie.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-06-27, 20:03   

Ziemowit napisał/a:
To głównie mi ma pomóc ten temat, bo szukam kogoś z kim mogę o tym porozmawiać.
Jeśli mogę spytać - w jakim celu chcesz z kimś o tym rozmawiać?



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:05   

Samara napisał/a:
Ziemowit napisał/a:

To głównie mi ma pomóc ten temat, bo szukam kogoś z kim mogę o tym porozmawiać.

Owszem, może tobie ma pomóc ten temat, ale powiedz mi, jesteś pewny, że nie nakręci to innej osoby do zrobienia sobie krzywdy?To, że coś dla Ciebie jest dobre nie znaczy, że będzie też dobre dla innych. Chyba chodzi o to by nie nakręcać innych do autoagresji. Jeżeli szukasz kogoś z kim możesz o tym porozmawiać to chyba nie na tym forum.
PS: A propo stron internetowych z nickami osób z forum, to chyba do każdego nicku jakaś się znajdzie.
Na pewno niektórzy mogą chcieć spróbować czegoś podobnego, ale gdyby tak myśleć w odniesieniu do innych tematów to praktycznie wszystkie powinny być pousuwane z działu autoagresja. Głownie dotyczą cięcia się ludzie opisują swoje doświadczenia i to też może stymulować. No każdy ma swój rozum i raczej ludzie słabi i tak ulegną różnym sugestiom nawet nie pochodzącym z tego forum.

Shadow napisał/a:
Ziemowit napisał/a:
To głównie mi ma pomóc ten temat, bo szukam kogoś z kim mogę o tym porozmawiać.
Jeśli mogę spytać - w jakim celu chcesz z kimś o tym rozmawiać?
No szukam ludzi takich jak ja, którzy mają podobne doświadczenia.



Ostatnio zmieniony przez 2017-06-27, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-06-27, 20:08   

Ziemowit napisał/a:
No każdy ma swój rozum i raczej ludzie słabi i tak ulegną różnym sugestiom nawet nie pochodzącym z tego forum.
Dlatego po co mają szukać po czeluściach internetu jak można im dać na tacy świetny sposób...



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:12   

Na tacy dla chcącego sposoby znajdą się wszędzie.

Samara napisał/a:

A propo stron internetowych z nickami osób z forum, to chyba do każdego nicku jakaś się znajdzie.
Nie wiem jak jest, ale regulamin jest raczej jasno napisany i intencją piszącego było żeby nie były to niki będące stronami. A czy warto ten zapis zmienić to jest kwestia do dyskusji. Wydaje mi się że hekate złamała regulamin.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-06-27, 20:29   

Ziemowit napisał/a:
Na tacy dla chcącego sposoby znajdą się wszędzie.
To od razu napiszmy wszelkie możliwe sposoby. Ot, taka forma pomocy, żeby wszystkim nam żyło się lepiej.
Naprawdę postaw się na miejscu tej drugiej osoby, która tu przywędrowała w celu jakiejś pomocy, a natrafia na kolejny sposób autoagresji.
Ziemowit napisał/a:
Nie wiem jak jest, ale regulamin jest raczej jasno napisany i intencją piszącego było żeby nie były to niki będące stronami. A czy warto ten zapis zmienić to jest kwestia do dyskusji. Wydaje mi się że hekate złamała regulamin.
Chyba łatwo domyślić się z kontekstu o co chodzi...



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:32   

Shadow napisał/a:
Ziemowit napisał/a:
Na tacy dla chcącego sposoby znajdą się wszędzie.
To od razu napiszmy wszelkie możliwe sposoby. Ot, taka forma pomocy, żeby wszystkim nam żyło się lepiej.
Naprawdę postaw się na miejscu tej drugiej osoby, która tu przywędrowała w celu jakiejś pomocy, a natrafia na kolejny sposób autoagresji.
Ziemowit napisał/a:
Nie wiem jak jest, ale regulamin jest raczej jasno napisany i intencją piszącego było żeby nie były to niki będące stronami. A czy warto ten zapis zmienić to jest kwestia do dyskusji. Wydaje mi się że hekate złamała regulamin.
Chyba łatwo domyślić się z kontekstu o co chodzi...

To o co chodzi?

Chciałbym tu złożyć zażalenie na decyzję Żurawek o daniu mi upomnienia za jakieś separatory. Nie było jej na forum prawie cały czas nie monitorowała dyskusji, wystarczyłaby jedna informacja żeby zawsze edytować post co jest męczące gdy chce się kogoś zacytować. I ona przyszła nagle na forum na chwilę przeczytała kilka postów z separatorami i zrobiła 3 edycje moich postów a w ostatniej dała mi upomnienie za robienie tego nagminnie. Przecież nie mogłem przeczytać jej uwag dotyczących wcześniejszych postów żeby tego nie robić. Proszę się wycofać z tego upomnienia, właśnie w tej sprawie składam zażalenie.




Ostatnio zmieniony przez 2017-06-27, 20:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:36   

Ziemowit napisał/a:
Nie wiem jak jest, ale regulamin jest raczej jasno napisany i intencją piszącego było żeby nie były to niki będące stronami. A czy warto ten zapis zmienić to jest kwestia do dyskusji. Wydaje mi się że hekate złamała regulamin.

:facepalm: Czyli ogólnie wg Ciebie każdy, kto ma w nicku jakiś rzeczownik/przymiotnik/czasownik, łamie regulamin, tak? Nick przecież nie jest stroną internetową. :P




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-06-27, 20:37   

Ziemowit napisał/a:
To o co chodzi?
Chyba nie rozumiem pytania?



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:42   

Empiria napisał/a:
Ziemowit napisał/a:
Nie wiem jak jest, ale regulamin jest raczej jasno napisany i intencją piszącego było żeby nie były to niki będące stronami. A czy warto ten zapis zmienić to jest kwestia do dyskusji. Wydaje mi się że hekate złamała regulamin.

:facepalm: Czyli ogólnie wg Ciebie każdy, kto ma w nicku jakiś rzeczownik/przymiotnik/czasownik, łamie regulamin, tak? Nick przecież nie jest stroną internetową. :P

2. Zabrania się używania nicków, które są:
- wulgarne
- zbiorem losowych liter i/lub liczb
- obraźliwe
- nazwami stron internetowych i/lub reklamami
Chodzi o każdą nazwę która jest stroną internetową. Jak ktoś se założy nik onet to teoretycznie też złamał regulamin.
Shadow napisał/a:
Ziemowit napisał/a: To o co chodzi? Chyba nie rozumiem pytania?
No piszesz że można się domyślić o co chodzi więc pytam o co.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-27, 20:48   

Ziemowit napisał/a:
Chodzi o każdą nazwę która jest stroną internetową. Jak ktoś se założy nik onet to teoretycznie też złamał regulamin.
Dokładnie tak, i takie przypadki rozpatruje już administracja. Dobrze, że jesteś taki czujny! :)



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 14