Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-12-18, 16:39   

Adriaen, niemniej, nawet jeśli odpowiednie służby zawiadomiłby inny użytkownik, to myślę, że zarząd powinien być o tym poinformowany, jak główna jednostka organizacyjna forum.



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10452
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-18, 17:16   

Adriaen, czytaj ze zrozumieniem:
Cytat:
powinien natychmiast zgłosić to pod 112 lub zawiadomić zarząd, lub innego użytkownika, który będzie w stanie wykonać telefon


Celem tego jest:
Lewe napisał/a:
Może wtedy zahamowałoby to falę gróźb bez pokrycia, i dodatkowe podkopywanie psychiki innych userów




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 17:17   

Jestem za.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 17:20   

No i zarząd jest w stanie lepiej ustalić miejsce z którego dana osoba pisze. Szybciej namierzyć IP. A to wiele ułatwia. Zazwyczaj takie sprawy 'przechodzily' przez zarząd i było to naturalne, więc wzmianka o tym w punkcie regulaminu nie jest niczym dziwnym.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-18, 18:49   

undervalue napisał/a:
Choćby dlatego. Nie każdy jest w dobrej kondycji psychicznej by był w stanie podjąć słuszną decyzję. A skoro zarząd jest i jest was w zarządzie sporo możecie sami zadecydować.

Polskie prawo zrzuca obowiązek udzielenia pomocy na każdego obywatela, a nie tylko tych w dobrych kondycji psychicznej.

Szamanka, ostatnio była to dyskusja kilku "niebieskich" użytkowników o tym, kto ma zadzwonić, a następnie "ty dzwoń, bo jesteś moderatorem".

Camaleao napisał/a:
No i zarząd jest w stanie lepiej ustalić miejsce z którego dana osoba pisze. Szybciej namierzyć IP. A to wiele ułatwia. Zazwyczaj takie sprawy 'przechodzily' przez zarząd i było to naturalne, więc wzmianka o tym w punkcie regulaminu nie jest niczym dziwnym.

Akurat GIODO mogłoby się doczepić, bo udostępnić IP możemy tylko na pisemny wniosek prokuratury.

Na pewno nie zgodzę się na zrzucenie odpowiedzialności na zarząd. Nie ma takiej opcji. Raz — nie zawsze na forum jest ktoś z zarządu, dwa — nie każdy jest zdolny do dzwonienia (Namiś dzwoniąca z UK na "polskie" 112?).

Każdy z Was ma obowiązek udzielić pomocy — sami o tym w tej chwili wspominacie — więc zrzucanie wszystkiego na zarząd jest co najmniej śmieszne.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10452
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-18, 19:16   

Adriaen, Ja nie zrzucam tego na zarząd. Prawda jest taka, że jak ktoś jest mocno zaburzony i w niego uderzy informacja, że ktoś właśnie idzie się zabić, to zwyczajnie może nie być w stanie wykonać tego telefonu i nie przekaże rzeczowo informacji. O to mi chodzi. A trzeba działać szybko i konkretnie, stad pomysł na to, by przekazać informację innym, nie koniecznie zarządowi, który i tak powinien wiedzieć że taka akcja zaistniała. Można tez założyć taki temat alarmowy, gdzie jak ktoś jest w posiadaniu takich info - upublicznia je.
Sorry, pisze z zepsutego tabletu, stad nieczytelność się wkrada.

Poprawiłem czytelność posta. /Lewe




Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-18, 19:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:34   

Dostałam PW, które chciałam odczytać. Jednak w tajemniczych okolicznościach zaginęło. :drapanie: Co się stało?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:36   

undervalue, user, który Ci to PW wysłał usunął wiadomość zanim ją odczytałaś. Dopóki wiadomość nie zostanie odczytana, nadawca może ją edytować lub usunąć.



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2016-12-18, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:36   

Usunąłem je przed dostarczeniem. Oto co się wydarzyło.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:40   

Ryba, :lol: to po co wysyłać wiadomość, która później usuwasz? Jak była nieodpowiednia to trzeba było się zastanowić przed wysłaniem.

Scarlet Halo, ok. Dzięki. Będę już wiedzieć. :)




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:45   

undervalue, była odpowiednia. Ale uznałem, że i tak nie chcesz ze mną gadać, więc po co się trudzić?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:48   

undervalue napisał/a:
to po co wysyłać wiadomość, która później usuwasz?

Oj żebyś Ty wiedziała ile ja wiadomości usunęłam po wysłaniu. :lol:




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-18, 21:00   

Scarlet Halo napisał/a:
undervalue, user, który Ci to PW wysłał usunął wiadomość zanim ją odczytałaś. Dopóki wiadomość nie zostanie odczytana, nadawca może ją edytować lub usunąć.


Nie wiedziałam. :o




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-18, 21:01   

Problem techniczny - Adriaen, Przy waścinych postach nie widzę opcji cytowania, ani selektywnego, ani całego posta. Mam tylko opcje ignorowania i zgłoszenia (to ostatnie zawsze korci bardzo).



My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 21:28   

W jaki sposób(bez lizania dupy, pisania w każdym wątku, udawania, że jest się przyjaznym użytkownikiem np. robiąc portret awatarów) najszybciej przywrócę się do normalnej rangi?

Bo tak też to wygląda.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13