Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 15:41   

Biega, sam dział "Seks +18" zawiera tematy różnego typu. Nie w każdym chodzi o poszerzenie naszej wiedzy czy wymianie doświadczeń - są również takie, które opisują np. przykre doświadczenia czy różnego rodzaju rozterki. A to nijak ma się do rozwoju osobistego. :)

Hm... A moja osobista i niesłużbowa myśl: "Seks jest czymś, co trapi nas całe życie - tylko każdego w różny sposób." ;p




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-28, 15:52   

Ok, trochę z innej beczki.
Czy jest możliwość zmiany naszego logo? Z pewnością się nie zgodzicie na dużą zmianę, więc zaznaczę od razu, że chodzi mi o zmianę lub wyłączenie u każdego użytkownika indywidualnie, według potrzeby. Tak jak skórki. Ja działam od początku na defaultowej i pozostałe mi się nie podobają, ale logo aż bije po oczach depresją, poza tym ma napis AUTOAGRESYWNI.PL na pół ekranu. W pracy muszę bardzo uważać, by nie było tego widać i sprawia to nie lada problem.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-10-28, 16:14   

Biega, popieram pomysł.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-10-28, 16:15   

Ale od tego jest chyba uproszczony nagłówek.



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Gość

Wysłany: 2014-10-28, 16:20   

Ja też bym chciał by był chcoiaż jeden styl bez napisu autoagresywni.pl



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 16:32   

Biega, PanFoster, Nusquam, na dole strony, nad statystykami, jest okienko do wyboru stylu forum, a obok przycisk "Preferencje". W preferencjach zaznaczacie "Uproszczony nagłówek" i zostaje tylko niewielki napis "Autoagresywni.pl", który ginie w gąszczu ogłoszeń.

Tak np. wygląda uproszczony nagłóweg w stylu subBlue:




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-28, 17:14   

Ever, :love:
Tego było mi trzeba właśnie. Dzięki.


<<< Dodano: 2014-10-29, 09:52 >>>


Kurde, to co prawda rozwiązało ten problem, ale pojawił się następny.
Logo służy jako swoisty "home", czyli po kliknięciu wraca cię na stronę główną; bardzo często z tego korzystam, żeby zmienić działy, tematy, wejść w PMki, na szałta itp. Od kiedy wyłączyłem logo, żeby wejść na stronę główną muszę majstrować z URLem... czyli zaznaczyć to co jest za ".pl" w adresie, usunąć i zrobić "enter". Niby to nie jest duża różnica, ale ja akurat tego bardzo często i naprawdę to przeszkadza.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-29, 10:53   

Biega, tuż nad pierwszym postem i tuż pod ostatnim masz "nawigację". W przypadku tego tematu: "Autoagresywni Strona Główna » Forum » Sprawy organizacyjne i techniczne » Pytania, prośby, zażalenia, pochwały". Wystarczy, że w tym ciągu klikniesz stronę główną, wtedy Cię na nią przeniesie.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-29, 11:18   

W tym miejscu chciałam (jeszcze raz) pochwalić administrację (szczególnie toxa), który niedawno stworzył styl mobilny forum, na którym nie widać, by forum było depresyjne, ponieważ nie ma nagłówka a kolory są jasne i przejrzyste. :brawo:

Jedyne co utrudnia mi życie w stylu mobilnym jest to, że nie ma tam opcji "Zaznacz wybrane tematy jako przeczytane" (przypomnę, że prosiłam o to jakiś czas temu i jest to wprowadzone w każdym innym stylu, za co bardzo dziękuję).

Chyba za dużo wymagam. :drapanie:




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-29, 13:32   

Złośnica, zgadza się, ale nie ma tego na Shoucie.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-29, 16:52   

A ja mam pytanie co do wyszukiwarki postów na forum. Istnieje takie coś? Wiem, że mogę odczytać posty w których sie udzielałam w "nieprzeczytanych", ale jeśli mam ich ponad 400 po dniu czy dwóch nieobecności to trudno mi znaleźć konkretny... A więc, jest coś takiego? Wiem, że jest "Skocz do", ale znów muszę pamiętam w jakim temacie to było i... No wiecie o co chodzi! :>



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-29, 18:55   

Oyakaell, pod ogłoszeniami (obok postów nieprzeczytanych) masz "moje dyskusje". Wyświetlają się tam wszystkie tematy, w których coś napisałaś. O to chodzi? :>



wish I could ctrl+Z you
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-29, 21:47   

Oyakaell, mamy wyszukiwarkę na forum (obrazek z lupa). Ja nie umiem z niej korzystac, ale sa tacy co potrafią, więc to nie może byc takie trudne.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-30, 06:42   

Hathor, nie, bardziej o okienko w którym wpisujesz konkretne hasło, na przykład "pytania" i wyskakują tematy z owym hasłem :)



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-30, 07:02   

Oyakaell napisał/a:
Hathor, nie, bardziej o okienko w którym wpisujesz konkretne hasło, na przykład "pytania" i wyskakują tematy z owym hasłem

Jak chcę czegoś konkretnego wyszukać, to wchodzę w wyszukiwarkę forum (to z lupą), wpisuję konkretne słowo, zaznaczam "szukaj wszystkich słów" a potem np. "Przeszukaj tylko tytuł wiadomości" i albo coś znajdzie albo nie.
Przy okazji hasła "pytania" znalazło 5 tematów zawierających w tytule to słowo.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 11