Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Okaleczanie się
Autor Wiadomość
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 20:09   

hej, pisać mądrze każdy może ale ludzie to nie jest takie proste w życiu realnym!!!
Czuję, że coś mi umknęło w moim życiu, a z tym nie łatwo się pogodzić :( :(




 
 
Okaleczanie się
NiNeTeEn.SoUlS
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 20:15   

Może ja nic nie wiem o tym chorym świecie, brak sensu życia oraz odrobinę radości- to jest życie, to jest koszmar!!



 
 
Okaleczanie się
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-05, 21:51   

Jeszcze ponad dwa lata temu cięłam się codziennie. Dzięki pracy z psychologiem udało mi się zwalczyć ten problem. Nie znikł on jednak całkowicie. Chwila załamania.. wróciło.
Ale teraz przybrało dziwną formę,której się boję...




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Okaleczanie się
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-09-05, 21:52   

LadyDracula napisał/a:
Ale teraz przybrało dziwną formę,której się boję


Jaką formę?




 
 
 
Okaleczanie się
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-05, 21:57   

Napisy. To już nie są zwykłe krechy. Napisy.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Okaleczanie się
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 21:58   

dla mnie wycinanie sobie liter to już jest chore ... Cięcia w sensie kreski rozumiem, ale serduszka czy też napisy,.. to chore i wydaje mi się na pokaz lub lans



 
 
Okaleczanie się
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-05, 22:02   

Cięcie samo w sobie jest chore. Moim zdaniem. A litery niekoniecznie są na pokaz... tym bardziej,że nikt tego nie widzi. I nikt o tym nie wie. Oprócz was.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Okaleczanie się
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-09-05, 22:05   

LadyDracula, po co te litery? Czemu tak robisz?



 
 
 
Okaleczanie się
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 22:08   

LadyDracula napisał/a:
Cięcie samo w sobie jest chore.

Owszem.
Ale w jakim celu wycinasz litery ? To już przesada... Może chcesz żeby to ktoś zauważył?
Taka forma wołania o pomoc...
na prawdę , nie jestem w stanie zrozumieć wycinania liter czy serduszek lub tym podobnych...
Cięcie ma niby przynosić ulgę tak ? Robi się to pod wpływem chwili... A wycinanie liter już jest zamierzone wiesz co robisz i w jakim celu... No ja tego nie ogarniam.
Chyba tnąc się szukasz w tym ukojenia a nie tatuażu z jakąś głupią literką ...
Dla mnie to szpan i głupota...




 
 
Okaleczanie się
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-05, 22:13   

Bo to jest ukojenie. To nie są piękne literki z ozdobnikami... to krechy połączone pod różnym kątem. Po co? Bo to teraz najlepiej mnie uspokaja.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Okaleczanie się
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 22:24   

Piękne , nie piękne co to za różnica...
Może to nic nie znaczące litery a może znaczące dużo ale takiej formy autoagresji nigdy nie zrozumiem bo kojarzy mi się tylko ze szpanem, lansem i każdym synonimem tego słowa...




 
 
Okaleczanie się
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-05, 22:29   

Mi lans na cięcie kojarzy się z czymś innym. Znam osobę,która tnie sobie ramiona i chodzi w koszulkach na szelkach. Kiedyś miała do mnie pretensje,że powiedziałam jej mamie o tym,co robi... ale jak kobieta miała tego nie zauważyć,skoro każdy to widział nawet na ulicy? To jest szpan.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Okaleczanie się
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 22:32   

zależy... Jeśli ktoś się już pogodził z bliznami i w lecie koszulka ich nie zakrywa to nie jest szpan ...
to jest ponoszenie konsekwencji za swoją głupotę.
A wycinanie jakiś głupich literek dla mnie kojarzy się tylko z tym co wymieniłam i będzie się tak kojarzyć. To tyle w tym temacie
(nie chciałam nikogo urazić)
Ciau




 
 
Okaleczanie się
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-05, 22:34   

Co do liter... no w sumie dwa razy mi się zdarzyło wyciąć sobie jakieś słowa... i było to coś w stylu "szmata" "giń" "umieraj"... nie jestem w stanie wyjaśnić czemu to zrobiłam... po prostu wtedy miało to dla mnie jakiś sens... Chyba chciałam udowodnić sobie jak bardzo siebie nienawidzę i mieć to wypisane na ciele żebym przez przypadek nie zapomniała :roll: Jedno jest pewne - nie zrobiłam tego dla szpanu.



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-09-05, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Okaleczanie się
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-09-05, 22:40   

Dobrze to ujęłaś. Dziękuję... wypowiedziałaś chyba za mnie myśli,które tłukły mi się po głowie gdzieś z tyłu i nie mogłam ich odnaleźć. Sama nie umiem wyjaśnić... teraz widzę w tym ukojenie pewnego rodzaju... bo udowadniam sobie jak bardzo nienawidzę swojego ciała.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Okaleczanie się
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11