Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-14, 13:27   

CurlyHead, nie możesz do kogoś zadzwonić/napisać i poprosić żeby pomógł Ci nadrobić zaległości?



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-03-16, 23:35   

Naamah, Uprzejmość ludzi i ich dobra wola to często mit, w który wierząc pogrążamy się jeszcze bardziej :)



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-17, 00:00   

Hm, nie przypuszczałam, że to powiem, a jednak. Ostatnio niezmiernie wkurza mnie rozluźniona organizacja szkoły. Zajęcia zaczynające się w południe. Czyste kuriozum. Czuję się jak czlowiek, gdy jadę na 8(!) do szkoły, a nie na 10,11,12... :roll: Czuję sie rozbita. I to chyba to wpływa też No mój rozstrój motywacji do nauki. Jeszcze wszechobecne okienka, nie wiedzieć po co. Jak żyć? Ani to wakacje, ani szkoła. Jeszcze teraz wiosna za oknem...



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-17, 00:20   

A ja muszę dotrwać jeszcze jakoś do poniedziałku. Jeszcze te kilka dni i będę mieć za sobą edukację szkolną.



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-17, 09:09   

U mnie w szkole nigdy nie było okienek... Dopiero na studiach poznałam ich "urok".



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-17, 11:23   

Żurawek, a dlaczego masz teraz tak dziwnie zorganizowane lekcje?



:myszka:
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-17, 13:54   

aga_myszka, bo nasza szkoła jest słaba w organizacji różnych rzeczy. Masa rzeczy przepada. Jak jeszcze miałam olimpiadę, to przynajmniej miałam po co w czwartki jeździć do szkoły, bo po historii, na której nie muszę nic robić (nie zdaję matury) miałam filozofię, a po niej na dwóch okienkach robiłyśmy z koleżanką dalej filo i jakoś leciało. Teraz najczęstsze, co robimy to siedzenie bezczynne. A jak już lekcje języków są to wieje... nudą.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-18, 18:41   

Żurawek, za moich czasów również nie było okienek, za to wszyscy się cieszyli na zastępstwa :) Nigdy nie siedzieliśmy bezczynnie a wyciągało się karteczki i grupowo grało w państwa miasta, kalambury, czy jak ktoś miał karty (zawsze ja ;P), szpilało się w makao czy inne gry karciane :) To były fajne czasy ;]



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
ViciousLady 
nobody



Wiek: 23
Dołączyła: 16 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-20, 18:26   

Nienawidzę chodzić do szkoły i przez to jeden rok mi przepadł, ale nie żałuję. W tamtej klasie, gdy się pojawiłam to gapili się na mnie i obgadywali mnie, bo zawsze byłam na uboczu i nie byłam towarzyska. Ale nie potrafię być inna zwłaszcza, że to była już 3 moja szkoła... W obecnej klasie jest lepiej, bo nikt nie zwraca na mnie uwagi i całymi dniami gadam sobie sama ze sobą w myślach i jakoś daję radę. Lubię się uczyć i czytać książki, wadzi mi tylko ta wszechobecna rywalizacja o wszystko, a zwłaszcza o to kto jest głupszy i zachowuje się bardziej idiotycznie. Nauczyciele też za mną nie przepadają, bo rozpowszechniła się u nich opinia, że jestem świrnięta, przez to, że raz nie odezwałam się ani słowem przy odpowiedzi. A ja po prostu miałam gorszy dzień.



Przyłącz się, dostrój się i odpadnij.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 18:36   

ViciousLady napisał/a:
że raz nie odezwałam się ani słowem przy odpowiedzi. A ja po prostu miałam gorszy dzień.

Czy po lekcji próbowałaś na ten temat porozmawiać z nauczycielem i wyjaśnić sytuację? Nauczyciel też człowiek i myślę, że powinien zrozumieć... jeśli dasz mu na to szansę.




 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
ViciousLady 
nobody



Wiek: 23
Dołączyła: 16 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-20, 20:51   

Z chęcią bym wytłumaczyła, gdybym wiedziała co mam powiedzieć...



Przyłącz się, dostrój się i odpadnij.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 21:07   

ViciousLady, prawdę. Że masz gorszy dzień, że wynika on z sytuacji rodzinnej (jeśli masz zaufanie do nauczycielki, możesz na spokojnie z nią o tym pogadać) lub że... nie wiesz, z czego Twoje gorsze dni wynikają i powiedzieć, że zamierzasz wybrać się do szkolnego psychologa (po czym rzeczywiście tam spróbować poszukać pomocy).



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
ViciousLady 
nobody



Wiek: 23
Dołączyła: 16 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-20, 21:20   

Gdy powiem, że to przez sytuację rodzinną w domu będzie jeszcze gorzej, więc wolę tą drugą opcję, ale do szkolnego psychologa nie pójdę nigdy. Arya, dzięki za radę :)



Przyłącz się, dostrój się i odpadnij.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-20, 21:23   

ViciousLady napisał/a:
do szkolnego psychologa nie pójdę nigdy

Dlaczego?




:myszka:
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-21, 06:56   

ViciousLady, skąd wiesz, że będzie gorzej? Myślę, że tylko mówiąc nauczycielowi wprost co się dzieje, możesz uzyskać zrozumienie dla swoich problemów. Nie każdemu, ale może jest jakiś, któremu ufasz szczególnie. ;)



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12