Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Autor Wiadomość
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-01, 18:37   

opcjonalna, wielu ludzi boi się studiowania, a jak maja jeszcze wyjechać do obcego miasta to już w ogóle masakra, wiem po sobie.. ale studiuję już drugi rok, wyprowadziłam się z domu, bywam tu tylko w wakacje i wiesz jest dobrze ;) wiadomo że czasem przychodzi ogólne zwątpienie w siebie i w cały sens wszystkiego ale jest dobrze ;) mogę się podzielić z Tobą jak było ze mną.. z początku ludzie z roku mnie bali :lol: aż taka straszna chyba jestem :D ale w tym momencie wiedzą że zawsze mogą na mnie liczyć a i sami nigdy nie odmawiają mi pomocy, wystarczyło bardziej się otworzyć na nowe znajomości ;) wszystko będzie dobrze, poradzisz sobie. trzymam kciuki i masz przytulaska na początek nowej drogi :tuli:



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-09-01, 20:24   

Tia. Mam lęk przed szkołą. Będę całkowicie sama w tej powalonej szkole. Cały czas nieprzytomna, blada, wyglądająca jak ćpun. Będę opuszczać szkołą bo będę chodzić do lekarza i nie będzie mi się paliło wyjaśnić innym dlaczego mnie nie było, ale cóż takie życie.
Będę się powstrzymywać od płaczu, od rozmów z innymi. Wzięto by mnie całkiem za wariata. Znów będę zaciskać zęby, żeby się nie rozbeczeć, nie pobić kogoś.
Będzie ciężko. Bardzo ciężko. Jak tak porównuje podstawówkę i gimnazjum to chyba ta klasa (3 gim) pobije wszystko.




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-09-01, 20:52   

aśka., aaaaj, aż mi się milutko zrobiło. Odtulam :tuli:
No mam nadzieję, że będzie git. Ale ja zostaje w domku, bo mam uniwerek w mieście. Zobaczymy jak mnie przyjmą ;D




Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2012-09-01, 21:05   

opcjonalna,
Pamiętaj że każda z tych osób ma takie same obawy! Każde z nich tak samo obawia się tego jak Ty ich przyjmiesz. Tam nie będzie jednej grupy która Ciebie będzie przyjmowac, tylko zbiór nieznających się osób. Podejdź od razu do kogoś, zagadaj i stwórz sobie pierwszego znajomego/znajomą! Pamiętaj że ta osoba nic o Tobie nie wie i nie będzie Ciebie postrzegac z perspektywy Twojej przeszłości :) Zrób ten jeden wysiłek na początek, a później już będzie dużo łatwiej!




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-09-01, 21:29   

RobertIslay, wiem wiem ;p Tylko rozumiesz, łatwo mówić. Ja ogólnie jestem otwarta i bezpośrednia, jednak trochę tutaj jest inaczej niż w szkole. Dam radę ;D Dzięki za rady :>



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Nieistniejąca
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 19:56   

No i się zaczyna jutro rozpoczęcie,nowa szkoła,nikogo nie znam ech i pewnie nikt mnie nie zaakceptuję .. stres mnie łapie niezły,ciekawe ile tam wytrzymam... :? jeszcze znając życie się zbłaźnię :(



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-09-02, 19:59   

Wiecie, co? Normalnie boję się jutra. To trochę śmieszne, bo jeszcze kilka godzin temu nawet chciałam tam iść, spotkać się z ludźmi.
O ironio, serce mi wali na samą myśl. Co się dzieje do cholery?

W sumie, nie będę ukrywać, że moje stosunki z ludźmi z klasy nie są jakieś zaje***iste, ale pogadać czasem się z nimi da. Więc nie wiem.

Może to chodzi o to, że jak jutro stanę pod szkołą to zdam sobie wtedy sprawę, że nikt na mnie tam nie czeka, z nikim nie przekroczę progu szkoły... To smutne.




 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-09-02, 20:01   

Nieistniejąca, też idę do nowej szkoły, też się stresuję, ale nie wiesz czy Cie tam wszyscy od razu skreślą. Wątpię by tak było, pójdź i się uśmiechaj, spróbuj być otwarta do ludzi, a na pewno Cię zaakceptują, nie izoluj się tylko wejdź w towarzystwo, to może być trudne, ale warto chociaż spróbować, trzymam kciuki (:



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
BlackAcid 



Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 107
Skąd: Łódź

Wysłany: 2012-09-02, 20:11   

Dołączam do stresujących się pójściem do nowej szkoły. ;) Ech, nie znam nikogo z klasy - to znaczy nie udało mi się złapać z nikim kontaktu przez wakacje, nie dlatego że nie dałam rady czy coś, tylko po prostu nie udało mi się ich znaleźć po nazwiskach na społeczniościówkach.

Właściwie to jest tylko jeden chłopak znajomy mi z podstawówki, ale to... No, wiecie. 32 osoby, trzy dziewczyny. Mi tam taki układ odpowiada, lepiej dogaduję się z mężczyznami ale i tak się denerwuję. Najśmieszniejsze jest to, że z trudem kojarzę wygląd swojego wychowawcy i nie mam nawet pojęcia, co mam zrobić po przekroczeniu progu budynku. A jest on ogromny... Aż za bardzo.

Mam nadzieję, że jutro nie wywinę przed gronem pedagogicznym pokazowego "orła" w szpilkach na tych niby-marmurach. :D




 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-09-02, 20:30   

BlackAcid, jeju, masz tylko trzy dziewczyny, ja na 34 osoby mam ich 26 :/ I fakt faktem trafiłam chyba na zołzy.
Trzymam Cię duchowo byś się nie wywaliła :D




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 20:33   

dziewczyny dacie wszystkie radę ;) poradzicie sobie :tuli:



 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-09-02, 20:36   

aśka., kurde wiesz jak to miło? Niby nic, a mi już się lepiej zrobiło. :tuli:

Żeby chociaż ktoś na ławce siedział, to bym się przysiadła i z tym kimś bym poszła na to rozpoczęcie... A nie sama jak ćwok. :roll:




 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Nieistniejąca
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-02, 22:11   

Ja też sama, jej a skąd wy wiecie ile u was dziewczyn będzie a ile chłopców w klasie 0_o
u mnie mam nadzieję, że w ogóle jakieś dziewczyny będą :?
W sumie miała mi sekretarka powiedzieć ale w końcu nie powiedziała czy na moim kierunku są dziewczyny, ale stwierdziła że pewnie są..ciekawe czy normalne :|
cieszę się, że nie tylko ja nie znam nikogo idąc do nowej szkoły,bo teraz przyszła mi myśl, że może w takim razie inni też się nie znają i jakoś to będzie .. przepraszam, że cieszę się z takich rzeczy ale trochę dodało mi to otuchy ..




 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-09-03, 11:02   

Nieistniejąca, w mojej szkole były wywieszone listy, kto jest w jakiej klasie. Na pewno poznasz kogoś fajnego :) Będzie wiele osób, które nikogo nie znają. Trzymam kciuki za Ciebie! :)



"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-09-03, 13:04   

Mercy napisał/a:

wolałam z facetami rozmawiać bo one były jakieś inne :D JA od zawsze mam lepszy kontakt z facetami niż kobietami xD


ja tak samo ;D I jak tam wrażenia po Waszym pierwszym dniu ? Jak ludzie ? Mówcie :)




Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Lęk przed szkołą i wszystkie szkolne problemy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11