Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pustka
Autor Wiadomość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 14:24   

Mistrzfu, też straciłam bliskie osoby :( i teraz nie wiadomo co dalej.. Ze śmiercią siostry się już chyba pogodziłam, ale z utratą przyjaciela.. Nie...



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Pustka
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-08, 11:56   

Straszne uczucie, które sama sobie zafundowałam odsuwając się od wszystkich z którymi w jakiś sposób byłam blisko. Obok "mojej pustki" pojawił się też żal.
Całe życie walczyłam o innych, chciałam by czuli się dobrze, a teraz?? Teraz, gdy ja czuje się źle i choćby z własnej woli "znikam' nie ma obok nikogo. I o jest właśnie ta pustka.
?mierć bliskiej osoby to straszna rzecz.
Ale świadomość że bliskie osoby żyją i mają cię w dupie też jest straszna...




 
 
Pustka
Samael
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-11, 19:30   

Zauważyłam, że na cmentarzu czuje pustkę. Żadnego znaku, że coś jest po drugiej stornie, powinniśmy chyba czuć tą więź, ich obecność?
Też jak ktoś jest przy mnie i mówi, że będzie, a potem nagle znika, urywa się kontakt. Tak po prostu.
Czuję pustkę także czasem jak jestem bezsilna. Kiedyś byłby to smutek, teraz już obojętność i pustka. Nic nie ma sensu. Zostało tylko to uczucie pustki.
Każde z tych uczuć jest inne, pojawia się kiedy indziej, ale to ciągle pustka...




 
 
Pustka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-08-12, 01:34   

W moim sercu pustka czy ból? Jedno i drugie... I tyle. :(



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Pustka
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-08-12, 09:13   

megi -s, :tuli: :tuli: :tuli: Kiedyś myślałam, że pustka jest czymś dobrym...Maleńka wiesz, że brakuje mi słów, ale rozumiem Cię. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to wziąć Cię za rękę i zabrać na spacer.



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Pustka
moja-tajemnica
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 00:21   

megi -s powiedz mi z ciekawości jak dajesz radę pracować w zawodzie ? Kiedy nadchodzą kryzysy ? Zastanawiałam się nad tym czy moje stany jakoś nie działałyby inaczej na ludzi.. :roll:



 
 
Pustka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-08-14, 03:33   

acic, dziękuję Ci za dobre słowa :tuli:
moja-tajemnica, ma w tej chwili jestem na urlopie wychowawczym. Ale zawaliłam szkołę przez to. Więc jakbym pracowała gdy mnie dopadło to było by w ogóle bardzo ciekawie.




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Pustka
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-08-14, 13:00   

Nusquam napisał/a:
Okresliłbym je jako chroniczny brak satysfakcji z czegokolwiek co robie.

Dokładnie to.
Nie widzimy się przez dwa miesiące? No to trudno. Przyjedziesz do mnie w przyszłym tygodniu? Aha. Zdałam egzamin na piątkę? OK. Nie zdałam? I co z tego? Napisałaś do mnie? No i co? Nie będziesz się do mnie odzywał? W sumie wszystko jedno.

Lubię szarości, naprawdę. Ale.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Pustka
Mała Mi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-16, 09:54   

ho napisał/a:
Lubię szarości, naprawdę. Ale.

Ale?




 
 
Pustka
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-08-16, 11:49   

Cytat:
Ale?

Chciałabym, żeby cokolwiek nie było mi obojętne. Jasne lub ciemne. Zdecydowane.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Pustka
moja-tajemnica
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-18, 15:09   

ja zapomniałam cholera leków , dzwoniłam do lekarki ale nie miała jak mnie dzisiaj przyjąć.. mam przyjść jutro rano...
no i po 4 latach straciłam swoją psycholożkę .. nie przyjmuje już w przychodni, prywatnie też nie ...




 
 
Pustka
acic 



Wiek: 113
Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 425
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2012-05-11, 11:19   

Vera napisał/a:
Żenująca jak zwykle.
Żenujące jest to, że kiedy potrzebujemy w pewnych momentach wsparcia bliskich osób, jesteśmy sami. Trzymaj się, chocby słońca :tuli:



Skowyt męczenników dodaje uroku piekielnemu pożarowi.Nie należy skowytem ognia podsycać, pożar, który wybuchł, nie jest piekielny, lada chwila sam zgaśnie.Nie należy ulegać pokusie skowytu - choć - nie ma co ukrywać, jest to pokusa w swych kiczowatych urokach znaczna.
 
 
Pustka
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-07-12, 18:00   

Emaleth napisał/a:
megi -s napisał/a:
Nie mam ani siły tego tłumaczyć, ale wolę czuć cokolwiek niż zupełnie nic.

Mam tak samo - też mając do wyboru te dwie opcję to wolę ból. Przynajmniej wiem, że jeszcze jestem... kiedy nie czuję nic to tak jakby mnie nie było.


Mam identycznie. To jest takie straszne uczucie. Nic nie czuje, nie myślę, nie śpię. Jestem wtedy tylko zwykłym kawałkiem mięśni, skóry i kości, bez życia, jak posąg. Patrze się przez okno i nic nie widzę.
Wole rozwalać ściany, krzyczeć i płakać. Czuć wstręt, ból, cokolwiek. Nienawidzę uczucia pustki, jest okropne.




Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Pustka
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-09, 18:08   

Emaleth napisał/a:
nie jestem w stanie dotknąć otaczającej mnie rzeczywistości... tak jakbym istniała w jakiejś bliżej nieokreślonej przestrzeni poza nią, do której nic nie dociera, ale to u mnie... nie wiem jakie inni mają definicje.

Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznegomożna odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia ...też wdycham pustke. I dodam jeszcze że są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża...




Ostatnio zmieniony przez Zniczek 2012-08-09, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pustka
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-08-09, 20:38   

mgła napisał/a:
Nienawidzę uczucia pustki, jest okropne.


Kiedy czuję pustkę, jest to dla mnie najgorszy moment, jaki może być. Zaczynam się wtedy zastanawiać skad we mnie bierze się ta obojętność, to wielkie nic, totalny brak jakichkolwiek uczuć. Zaczynam coś robić, skupiając się tylko na tej czynności. W takich momentach chciałabym już czuć cokolwiek niż kompletnie nic.




"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Pustka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12