Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-05, 06:19   

wihszyciel, co to LAN party?



 
 
Paplanina
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-05, 09:06   

Jednobarwna, ''LAN Party – impreza, na której przybyli uczestnicy, na podłączonych do sieci lokalnej komputerach lub konsolach zmagają się w sporcie elektronicznym, tj. konkurują w grach.''



 
 
Paplanina
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-07, 18:04   

wihszyciel, tylko na "lekcjach" informatyki. Bardzo to oldschoolowe, nie pomyślałbym, że ludzi to jeszcze kręci. ;)



 
 
Paplanina
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-09, 09:05   

Udało mi się złapać z kimś stopa do Warszawy. :D



Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2018-07-09, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 07:08   

Byłam wczoraj u babci, akurat leciała "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Już na wstępie moja gospodyni zdradziła mi zakończenie! :(

Chciałabym się pogniewać, ale to by była hipokryzja. Ostatnio w oczekiwaniu na przeprawę promową, gdy kimaliśmy w aucie na parkingu, jakiś ważniak z drogiego automobilu obok krążył wokół naszego passerati i obcinał je wzrokiem zdegustowany... Tak mnie zdenerwował, że mu niemal powiedziałam "kto zabił", gdyż kryminał, który miał w aucie, czytałam. Pasywna agresja jest u mnie rodzinna. XD




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-18, 08:05   

Cytat:
Tak mnie zdenerwował, że mu niemal powiedziałam "kto zabił", gdyż kryminał, który miał w aucie, czytałam. Pasywna agresja jest u mnie rodzinna.


Trzeba było powiedzieć, miał by jeszcze bardziej zdegustowana minę :evil:




 
 
Paplanina
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-24, 20:44   

Wkurzyłem się, nie umiem szukać gdzie mam pisać. Od jakiegoś tygodnia, może dłużej, dzwonią do mnie co chwilę jakieś 10 cyfrowe numery telefonów, jest to jeden sygnał, a potem nic, odbierać nie odbierałem. Codziennie blokuję po trzy takie numery, ale następnego dnia dzwonią już kolejne. Mam tego dość, co mam zrobić? Zgłosić się do salonu?



 
 
Paplanina
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-24, 21:58   

użytkownik, też mam bardzo często ten problem, zablokujesz jeden, dzwonią z następnego. Ja aktualnie mam spokój ale co jakiś czas się zaczyna wydzwanianie. To naciągacze. Salon nic tu nie poradzi. Trzeba blokować wszystkie numery i ich nie odbierać bo mogą naliczać kasę.



 
 
Paplanina
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-24, 22:42   

Jednobarwna, wiesz, jakby to były jakieś normalne, 9 cyfrowe numery, a to jakieś 10 szalonych cyferek nie dających mi spokojnie odpisać na wiadomość, bo to tylko sygnały, co chwilę, bez końca, aż zablokuje numer. Masakra.



 
 
Paplanina
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 06:15   

użytkownik, ja bym spróbowała w salonie/przez infolinię zablokować takie numery, może się da.
Kiedyś blokowałam u operatora 'numery premium'.

A sprawdzałeś na necie te 10 szalonych cyferek, do kogo mogą należeć?




 
 
Paplanina
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 08:59   

Adenium, raz sprawdziłem przez aplikację Nieznany Numer, ludzie pisali że natarczywie dzwonią, nie odbierać, takie tam... Nic konkretnego. Jak dzisiaj znowu będą wydzwaniać(oby nie!) to bardziej się tym zainteresuję. I może właśnie przejdę się do tego salonu, co mi szkodzi?



 
 
Paplanina
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-07-25, 09:10   

użytkownik, Ja raz miałam trochę odwrotną sytuację. :D Cały czas do mnie wydzwaniała obsługa klienta od operatora, tak z 4 razy dziennie. Jak w końcu się wkurzyłam i oddzwoniłam pytając czego chcą, to facet mi powiedział: ,,Ale to Pani do mnie teraz zadzwoniła'' :D



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Paplanina
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 11:01   

CurlyHead, biedny ten facet, został pokonany własnym orężem. :P



 
 
Paplanina
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-25, 11:10   

CurlyHead, za każdym razem dzwoni ktoś inny. Pewnie mają dla Ciebie jedyną i niepowtarzalną ofertę, właśnie dla Ciebie i tylko Ciebie.



 
 
Paplanina
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-07-25, 17:15   

Jednobarwna, Właśnie nie, okazało się że chcą przedłużyć umowę. Jak powiedziałam, że przecież jeszcze jest 7 miesięcy do końca to ziomek wydusił z siebie tylko przeciągłe ,,eeee'', a ja się rozłączyłam :D



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Paplanina
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12