Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina
Autor Wiadomość
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-08-20, 23:40   

Chochlik napisał/a:
renu, też chcesz osta za 'idiotkę' i 'kretynkę'?


A gdzie ja to napisałem? :hahaha:

Przecież to są jakieś żarty. To, że masz fioletowy nick nie zwalnia Cię z odpowiedzialności za to co piszesz. Czepiasz się Kruka w sposób nie najmądrzejszy, a później walisz osta za napisanie prawdy. Zresztą ja nigdzie nie potwierdziłem słów Tostera, za pierwszą obrazę Ciebie powinien dostać upomnienie ustne, ale później nie zwrócił się do Ciebie bezpośrednio, napisał ogólnie że jeżeli ktoś tak robi to jest to "idiotyzm".




 
 
Paplanina
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-20, 23:43   

renu, co złego zrobiłam? Próbowałam pilnować pisowni - najpierw pisanie po polsku zamiast po japońsku, a potem pisania po polsku w ogóle.



 
 
Paplanina
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-20, 23:43   

W sumie czy Ty się sama teraz nie obrażasz? Ja stwierdziłem, że albo jesteś idiotką, albo specjalnie się czepiasz. A że się specjalnie moim zdaniem czepiasz, to idiotką nie jesteś, bo zgodnie z prawem logiki tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa, druga jest fałszywa.

I czy nie rozumienie co oznacza słowo "bądz" nie jest jakimś upośledzeniem intelektualnym? Pytam całkiem poważnie. To nie świadczy o nawet przeciętnym ilorazie inteligencji. Poza tym sami często nie używamy na szałcie, czy face polskich znaków i jakoś się wtedy rozumiemy.

Rozumiem, że wolisz mi dać osta i tym samym przyznać jakby rację tej pierwszej (z mojego założenia fałszywej) części zdania... no cóż.

Faktycznie, może użyłem zbyt ostrych słów. Przepraszam. Następnym razem napiszę coś w stylu "nie rób z siebie idiotki". Czy za to też dostanę osta?

Poza tym boli mnie chyba tylko i wyłącznie Twój brak profesjonalizmu. Ani razu mnie nie upomniałaś, nie napisałaś na fioletowo, abym przestał (Astrid tego też nie zrobiła, pytanie które zadała nie zalicza się do upomnień), nie otrzymałem upomnienia słownego.

Wszystkie możliwe mechanizmy karania ostem zostały złamane.

A Twój komentarz o moim orgazmie? Czy tak zachowuje się profesjonalny moderator, gdy chce uspokoić userów i przerwać kłótnię?

Jest mi po prostu przykro. Zawidowem się bardzo. Nie twierdzę, że jestem bez winy, ale nie zasługuję na taką karę.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Paplanina
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-08-20, 23:46   

Wchodzę i robię wielkie oczy. Spać mi się odechciało. Bezsensowna kłótnia o byle co. Rozdawanie ostów. W takim razie poproszę o tego osta. Będę go nosić z dumną. :roll:
Przestańcie wszyscy. Zachowujecie się niepoważnie. :roll:
Chochliku rozumiem, że nie znasz japońskiego i innych języków obcych, ale to było jedno słowo, a nie cały tekst.
Kruka czasami trudno zrozumieć, ale chyba można się domyśleć słów, jeśli się zrobi błąd. To chyba zbyt trudne nie jest. :roll:




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Paplanina
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-20, 23:49   

Czy ktoś zauważył, jak szybko z jednego japońskiego (chyba) słówka zrobiła się wielka kłótnia z obrażaniem się nawzajem?
Apeluje o spokój i zaprzestanie dyskusji, do momentu ochłonięcia stron.




 
 
Paplanina
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-21, 00:08   

Axellya, Toster, renu i Kruk dostaliście ban na 24h, bo przy takim klimacie "dyskusji", ktoś by w końcu z forum z hukiem wyleciał, a chyba nie o to chodzi. Wykorzystajcie ten czas na uspokojenie emocji. Dyskusję chcę uważać za zamkniętą... mam nadzieję, że nikomu więcej wakacji od forum fundować już dziś nie będę musiała.



 
 
Paplanina
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-08-21, 00:17   

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA. Boże, co tu się dzieje. :ftlog:
Musicie się czepiać wszystkiego i skakać do gardła nawzajem. Nie ma to jak zacząć awanturę o takie coś. Pozdrawiam. Kiedyś było, że kłótnie są przez osobę X, a widać, że to gówno prawda.
Mod nie może dostać bana? :( :roll:




MISERABLE LIFE
 
 
Paplanina
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-21, 00:21   

Suicidal, dyskusja na ten temat została zakończona. Ewentualne skargi proszę zgłaszać prywatnie.



 
 
Paplanina
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-08-21, 00:28   

Smutne, co się na forum dzieje :roll:



I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
Paplanina
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-08-21, 15:57   

Cytat:
RobertIslay, a to nie było tak, że ja się oburzyłem, bo nie rozumiałem całych zdań i odebrałem to tak, że wyjechać Polaczek za granicę i po miesiącu zapomniał jak się po polsku mówi?



Bardzo Dziękuję za obrazanie mnie...




To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
Paplanina
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-21, 16:19   

Gumiss, bardzo Cię lubię, ale to już jest dosrywanie. Osobiście mam dosyć tworzenia dalszych nieścisłości i oburzania się, za przeproszeniem, o byle gówno.
Marcin na końcu jest emotka adekwatna do wypowiedzi, nikt nie próbował Cię obrazić. Proszę nie ciągnijmy tego dalej. Chciałabym napisać, że to jest tak żałosne, że aż śmieszne... Jednakże poziom prowadzenia rozmów w celu rozwiązania dyskusji uwzględniając łagodny i życzliwy ton wypowiedzi najwidoczniej jest niemożliwy. Współczuję osobom, które poświęcają swój czas, żeby to forum w miarę prosperowało.




 
 
Paplanina
Gumiss 
Bez sensu..



Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 640
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-08-21, 17:13   

Heh, to po co to ciągniesz? Mam się czuć szczęśliwy bo ktoś nazywa mnie polaczkiem? A może nadstawic drugi policzek? To nie jest dosrywanie się., i przepraszam ale nie do ciebie pisałem. Po prostu nie podoba mi się fakt ze mnie ktoś obraża i zwracam uwagę ze zostałem obrażony... I tyle w temacie.



To umysł sprowadza człowieka na złą drogę, nie wrogowie czy nieprzyjaciele. (Budda)
"one thing, before I graduate...
never let your fear decide your fate."
 
 
Paplanina
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-08-21, 17:21   

Dobrze. Wspaniale. Możemy nie wywoływać następnej gównoburzy?
Gumiss, nikt Ciebie nie chciał obrazić. Nikt nikogo nie chciał obrazić.




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Paplanina
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-21, 17:23   

Gumiss, paplanina nie jest od tego, żeby wyrzucać tutaj swoje żale skierowane do innych użytkowników. Jeśli chcesz to wyjaśnić z danym userem, to skorzystaj z pw. Możesz również napisać to w swoim temacie, albo zapraszam do 'Zażaleń'.

Prosiłabym o niewywoływanie kolejnej gównoburzy.




 
 
Paplanina
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-08-21, 17:30   

Gównoburza - ALE FAJNE SŁOWO! Wyobraziłam sobie burzę ze sraczkopiorunami i tornado porywające każdemu z podwórza zawartość szamba, i takie krążące gówno nad miastem. Łaał, to jest myśl.



 
 
Paplanina
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12