Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-08-21, 10:25   

Ostatnio piłam kolorowe shoty z Szymonem Majewskim, leżąc w łóżku i rozmawiając.



 
 
 
Sny
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-22, 06:43   

Byłam na wakacjach, w kurorcie z wodą/basenami. Niby wszystko dobrze, ale towarzyszyło mi nieprzyjemne uczucie, że coś jest nie tak. Że to wszystko jest iluzją.



 
 
Sny
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-16, 04:04   

Chyba jeszcze nigdy się tu nie wypowiadałem, ale dziś (a właściwie to wczoraj) miałem sen, o którym wspomnieć warto.

Miewam czasem sny, w których umieram - na różne sposoby - ale tym razem śniło mi się, iż na moje okolice spadały bomby atomowe. Najpierw spadła jedna, widziałem blask światła, ale eksplozja była na tyle daleko, że pole rażenia mnie nie dosięgło. Potem spadła druga, kolejny blask światła, i tym razem mogłem dostrzec jak w moją stronę zmierza chmura kurzu. Zasłaniałem oczy ręką, ale nie mogłem odlepić wzroku od nadciągającej przyczyny mojej nieuniknionej śmierci. Gdy ta miała już nastąpić - obudziłem się.

Pamiętam też, że gdy podczas snu zdałem sobie sprawę, iż żywy z tego nie wyjdę, myślałem sobie: "nareszcie".




 
 
Sny
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-18, 12:13   

Śniło misie, że mój bliski znajomy odnalazł to forum, zarejestrował się i pisał. Zobaczyłam jego wiadomości na SB i zaczęłam panikować... Nigdy nie chciałabym, żeby ktoś mi znajomy tutaj trafił i mógł mieć dostęp do tego, co piszę. Zapadłabym się pod ziemię, to nie jest miejsce dla nich tylko moje i Wasze...



 
 
Sny
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-04, 17:00   

Tańczyłam fokstrota na sali sądowej, partnerem była mi brytfanka.



Disqualified as a human being.
 
 
Sny
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-12-04, 17:32   

Poznałam jakiegoś kolesia w necie i trafiłam do niego na Islandię, gdzie pokazywał mi piękne miejsca.



 
 
 
Sny
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-27, 08:33   

Śniło mi się, że grałem(byłem) rasą w WoW'ie o nazwie Mroczne Trolle, wszyscy się z nich śmiali. Owa rasa nie potrafiła utrzymać swojej normalnej formy i potrafiła jedynie być duchem, albo takim glutem, można było to zmienić umiejętnością. Oby dwie formy ciągle otrzymywały obrażenia na sekundę. No, ale rasa miała też umiejętność zimnego dotyku, który pozwalał po użyciu na odpowiedniej innej rasie przemienić się w nią na jakiś czas - to niwelowało otrzymywanie obrażeń na sekundę. Grałem Hunterem.



 
 
Sny
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-28, 13:14   

Ja mam coraz częściej sny o śmierci. Widze ją. Jest inna, niż powinna. Uśmiecha się do mnie, podaje mi dłoń. Ja ją łapię i mnie zabiera. Idziemy razem daleko od światła, w stronę ciemności.



 
 
Sny
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-28, 13:42   

Śniło mi się ostatnio, że wsiadłam do autobusu, później okazało się, że wsiadłam do nie tego co trzeba. Kierowca wysadził mnie na jakimś zadupiu, gdzie w ogóle nie wiedziałam gdzie jestem. A nie mogłam się dodzwonić do domu, żeby ktoś do mnie przyjechał.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Sny
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-29, 14:30   

Sznyty, blizny... Za dnia wydaje mi się, że sobie radzę, a potem w snach takie rewelacje. Muszę być czujna.


<<< Dodano: 2018-02-01, 11:31 >>>


Dziś dla odmiany, że miałam niedowagę. Yikes. It felt good.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sny
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-02-01, 11:32   

Moje samobójstwo. W skrócie masa dziwnych leków i krew.



It's not your fault.
 
 
 
Sny
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-01, 15:11   

dziś mi się śniło, że jako mało dziewczynka zostałam porwana przez handlarzy ludźmi. I w tym śnie dorastałam, próbowałam uciec, czasem dobrze się bawiłam z innymi dziewczynami, aż podrosłam do wieku w którym jestem nadal i wraz z moja 'opiekunką' szłam ulicą i zobaczyłam moją mamę. Zaczęłam wołać "mamo, mamo, mamo", a ona przeszła i w ogóle nie zwróciła mnie nie uwagi. Wtedy się obudziłam, Miałam wrażenie, że przez sen bardzo głośno krzyczałam.



 
 
Sny
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-02-03, 08:44   

Boże kochany a ja dziś miałam chyba najgorszy sen w swoim życia. Śniło mi się, ze ktoś ukradł mi samochód razem ze mną w środku i udawałam ze nie znam swojej miejscowości żeby policja nas szybciej złapała aż buchneliśmy w drzewo i pierwszy raz obudziłam się z okropnym bólem całego ciała. Bolało mnie strasznie mocno, serce boli z reszta do tej pory. :shock:



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Sny
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-02-14, 05:01   

Od kilku dni śnią mi się sny na czarno. A przynajmniej tak to nazwę bo nie wiem jak to określić. Jakby wszystko się działo w ciemnej nocy, zupełnej czerni. Dodatkowo jest to na tyle męczące, że budzę się w nocy zmordowana i z bólem głowy :/



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Sny
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-13, 22:37   

Wreszcie powróciły do mnie sny, w których coś się dzieje, nie jest nudno, tylko tym razem nic mnie nie zabiło. Chyba się z tego cieszę.
Dziś był jakiś opętany dekoder telewizyjny, który straszył mnie w nocy (otwieranie się drzwi, włączanie latarki i muzyki...). Przez niego rano, we śnie, byłam bardzo zmęczona. Okazało się, że ten dekoder tak naprawdę jest strasznie samotny i chciałby, żeby ktoś się nim zainteresował :lol:




 
 
 
Sny
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11