Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
ED a okres
Autor Wiadomość
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-04-18, 19:24   ED a okres

Mam pewne pytanie, szczególnie do dziewczyn które miały poważniejsze problemy z odżywianiem się. Wszyscy dobrze wiemy, że intensywne odchudzanie może wywołać brak okresu u kobiet. Ale jak to jest dokładnie? Jak bardzo trzeba się odchudzać, aby ten okres się zatrzymał? Ciągle się głodzić, nie jeść prawie nic?? Bo Ja ostatnio odchudzam się trochę i właśnie zauważyłam brak okresu. Może i jadłam znacznie mniej niż zwykle, ale zawsze rano wcinałam jakiś jogurt, potem normalnie obiad,czasem nawet coś jeszcze i potem kolację. A za jakiś czas nawet zwiększyłam sobie porcje. Poza tym gdy byłam młodsza odchudzałam się w taki sposób, i nigdy nic się nie działo. Więc czy możliwe, że ten brak okresu jest skutkiem odchudzania się?

Zmieniłam nazwę tematu. | Ella




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-27, 20:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ED a okres
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-18, 19:33   

A waga drastycznie Ci spadła?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
ED a okres
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-04-18, 19:46   

Cos Ty! Zaledwie 1 kg, bo nie tak długo się odchudzam i żadnego ruchu w sumie nie mam, nie cwiczę, tylko co jakiś czas rowerem jeżdzę i to nie tak długo. Także schudłam naprawdę mało, od 1-1,5 kg...



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
ED a okres
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-18, 19:50   

Skorpion, dołączam się do pytania Mercy. Chyba że bierzesz jakieś tabletki hormonalne, albo brałaś?(np. tabl. tuż po) A może zmieniłaś tryb życia? Ile Ci się spóźnia>



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
ED a okres
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-04-18, 19:53   

Zdarzyło mi się bez zabezpieczenia, ale myślę że ciąża nie wchodzi w grę, bo on się nie spuścil nawet...dodam że żadnych leków hormonalnych ani innych nie przyjmuję, trybu życia w sumie też jakoś specjalnie nie zmieniłam, jedynie że odchudzam się. Ile mi się spóźnia? No tak z tydzien to co najmniej...



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
ED a okres
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-18, 19:55   

Skorpion, nie musiał się spuścić byś zaszła w ciążę, śluz z fallusa też zawiera plemniki.

Jeśli więcej niż 10 dni nic nie szkodzi zrobić sobie test a potem pójść do ginekologa.
A boli Cię może w podbrzuszu?




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
ED a okres
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2011-04-18, 19:56   

Tak mały spadek wagi nie ma prawa zatrzymać Ci miesiączki. I przede wszystkim jadłaś.
Proponuję wybrać się do ginekologa lub zrobić przed tym test ciążowy, bo nawet jeśli facet się 'nie spuści', a współżyjesz bez zabezpieczenia, to jest ryzyko zajścia w ciążę.




 
 
ED a okres
Gość

Wysłany: 2011-04-18, 20:00   

Yy mi się skończył przy BMI 17.7 [czyli nie jakoś bardzo mało], teraz mam jakieś 19 i mi wrócił. Tzn. tak mi się wydaje, że to przez wagę, bo przez co innego, skoro w sumie miałam regularny... No i wtedy też, nie głodowałam, jadłam ok. 300 kcal, w porywach do 400...



 
 
ED a okres
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-18, 20:01   

Stokrotka, 300 do 400 kcal to nie głodowałaś? Ja np potrzebuje do normalnego funkcjonowania 2000kcal. a człowiek chyba młody też jakoś tak więc to jest bardzo mało wartości odżywczych i zapotrzebowanie organizmu nie zostało spełnione...



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
Ostatnio zmieniony przez Duszka 2011-04-18, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ED a okres
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-04-18, 20:02   

Bo w sumie jest jeszcze jedna opcja- Ja mialam dosyc nieregularne miesiączki. Ale od dawna regularnie juz miesiaczkowalam, tylko w zeszlym miesiacu przesunal mi się o pare dni,ale to z doswiadczenia wiem, ze powinnam w tym miesiacu dostac okresu rowno w ten dzien, jaki miesiac temu. A tu nic.
Ahha- a moje BMI wynosi 22. I przy wzroscie 150 waze 50 kg.




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
Ostatnio zmieniony przez Skorpion 2011-04-18, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ED a okres
Gość

Wysłany: 2011-04-18, 20:06   

Alzena napisał/a:
Stokrotka, 300 do 400 kcal to nie głodowałaś?


Nie xD




 
 
ED a okres
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 20:07   

Cytat:
Skorpion, nie musiał się spuścić byś zaszła w ciążę, śluz z fallusa też zawiera plemniki.


... ale tylko w nielicznych przypadkach ;-)

to na pewno nie kwestia wagi, więc idź do ginekologa.




 
 
ED a okres
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-04-18, 20:11   

No właśnie, też czytalam ze ten śluz czasem może zawierac śladowe ilości plemników.
Co do bólu w podbrzuszu- nie, raczej nie odczuwam. Mówię ,,raczej" bo może odczuwałam a już nie pamiętam tego.




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
Ostatnio zmieniony przez Skorpion 2011-04-18, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ED a okres
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-18, 20:13   

Skorpion, a jakieś zmiany w samopoczuciu czy coś? Idź do ginekologa bo może coś złego się dziać.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
ED a okres
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2011-04-18, 20:14   

Nie, żadnych zmian. Myślę że poczekam jeszcze do konca miesiaca, i jak w kwietniu nie będzie okresu to się wybiorę.



,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
ED a okres
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13