Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Autor Wiadomość
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 09:20   Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu

Masz swoje motto? Lub cytat, który zapadł Ci w pamięć i starasz się przypomnieć o nim w trudnych chwilach. Podziel się z nami.



Ostatnio zmieniony przez 2016-02-26, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 10:21   

Wszyscy kłamią - dr House

Bardzo pomocne. Zwraca uwagę na rzecz oczywistą i dzięki temu pozwala nie przejmować się "niespodziankami".

People don't change. For example I'm gonna keep on repeating: people DON'T change. - dr House

ZAWSZE tak myślałam. I to jest prawda. Zachowania ludzi można "zaleczyć", ale nie wyleczyć.

Kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę. - w sieci znalezione

Mówi samo za siebie.

Never take life seriously. Nobody get's out alive anyway. - w sieci znalezione

Zmusza do cieszenia się tym co daje los, do nie przejmowania się niepowodzeniami. Do dystansu po prostu.

Harry, I'm going to let you in on a little secret. Every day, once a day, give yourself a present. Don't plan it, don't wait for it, just let it happen. Could be a new shirt at the men's store, a catnap in your office chair, or two cups of good, hot, black coffee. Like this. - Dale Cooper

Mówi samo za siebie :-D człowiek zasługuje na drobne prezenty od siebie

1. Mam prawo wyrażać swoje myśli i opije, nawet jeśli różnią się one od poglądów innych ludzi.
2. Mam prawo wyrażać swoje uczucia i byc za nie odpowiedzialnym.
3, Mam prawo mówić ludziom tak.
4. Mam prawo zmienić zdanie bez konieczności usprawiedliwiania się.
5. Mam prawo do błędów i do tego, by poczuwać się do odpowiedzialności za nie.
6. Mam prawo powiedzieć nie wiem.
7. Mam prawo powiedzieć nie rozumiem.
8. Mam prawo prosić o to, czego chcę.
9. Mam prawo powiedzieć nie bez poczucia winy.
10. Mam prawo do szacunku innych ludzi oraz do tego by ich szanować.
11. Mam prawo do tego by mnie wysłuchano i traktowano poważnie.
12. Mam prawo do niezależności.
13 Mam prawo odnieść sukces.
14 Mam prawo zdecydować się na brak pewności siebie.
- mądrości przez Rodina wygrzebane, prawa człowieka wg Herberta Fensterheima

Myślę, że każdy powinien wziąć sobie to do serca

1.?wiat jest takim jaki myślisz że jest – To, jak się czujesz zależy od tego jak myślisz
2.Nie ma granic – Wszystko słyszy to co mówisz i czuje to co ty czujesz.
3.Energia podąża za uwagą – To, co chcesz jest ważniejsze od tego czego nie chcesz
4.Teraz jest moment mocy – Rzeczy nie działy się wczoraj, ani nie zdarzą jutro. Rzeczy dzieją się właśnie teraz.
5.Kochać oznacza być szczęśliwym z .. – Im bardziej szczęśliwy jesteś tym większym szczęściarzem jesteś
6.Cała moc pochodzi z wnętrza – Zawsze jest coś, co możesz zrobić
7.Skuteczność Jest miarą prawdy – Zawsze rób to, co działa (a jeśli nie działa, spróbuj inaczej lub zrób coś innego)


- 7 zasad Huny

Bez komentarza. Lekko ezoteryczne, ale pomocne.

No i tekst z podpisu - wyraża mój obecny stosunek do świata. Nie ma to jak rozum, logika i doświadczenie. Emocje... zabijają.




Ostatnio zmieniony przez Tracy 2009-12-18, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
borys
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 22:09   

'wszystko albo nic'. zamierzam sobie wytatuować.



 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 11:35   

Jeśli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na Nią.../ Oscar Wilde.



 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
gosc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 22:46   

ostatnio jedne z najważniejszych dla mnie cytatów:

Cytat:

"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy."

- Budda


Cytat:
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu."

"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek."


- Paulo Coelho

Cytat:

"Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: 'no i co z tego'. To jedno z moich ulubionych powiedzeń. No i co z tego. Moja matka mnie nie kochała. No i co z tego. Mój mąż mnie nie wyrucha. No i co z tego. Nie wiem, jak sobie dawałem radę przez te wszystkie lata, zanim nauczyłem się tej sztuczki. Zabrało mi to dużo czasu, ale jak już się nauczyłem, to na zawsze."
- Andy Warhol



fragment książki "Poczwarka" aut. Doroty Terakowskiej:

Cytat:
"- Dzieci Gai… - ciągnęła Anna. - To był angielski dokument o ludziach ułomnych. Był tam człowiek z ogromną głową, osadzoną na skarlałym ciele, który całe życie spędza na wózku inwalidzkim. Mężczyzna z wrodzoną łamliwością kości, wtłoczony raz na zawsze w gipsowy gorset, nawet głowę podtrzymywał mu specjalny stelaż. Młoda kobieta, ofiara thalidomidu, pozbawiona od urodzenia rąk i nóg. I ta kobieta powiedziała, iż niewiele różni ją od Wenus z Milo! Że chciałaby, żeby dostrzegli to inni! Pytała, dlaczego brak rąk u Wenus z Milo dowodzi urody, a u niej jest traktowany jako kalectwo? Ta kobieta malowała wspaniałe obrazy, trzymając pędzel w ustach. A kruchy, skarlały człowiek w gipsie wyznał, że przez każdą chwilę swego życia walczy o to, by nic sobie nie złamać i bezpiecznie przetrwać kolejny dzień, że każda, z mozołem wywalczona chwila jest czymś wspaniałym i ciekawym. Mężczyzna na wózku oświadczył, że świat jest fascynujący, że uwielbia jego odkrywanie.Wszyscy, każde z osobna, wyznali, że kochają życie w każdej godzinie, minucie, sekundzie.
I nawet dla tej jednej sekundy chcą żyć…"




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 22:02   

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia,które ma dla innych,ale i za te, które w innych budzi." /Stefan Wyszyński/


"Skąd się bierze w człowieku tyle siły, kiedy wydaje się zupełnie przegrany, stracony, omotany, nasłuchuje i wyłapuje jedną dźwieczną nutę, która go prowadzi w życie, trochę po omacku, lecz dobrą drogą." /B.R./

"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywają takie rozmowy, własne lub zasłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhają gdzies na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności." /Anna Onichimowska/




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-07, 19:50   

'potrzeba matką wynalazków'



 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
calendula
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-07, 22:30   

"s(he) be(lie)ve(d)"

so true.




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-08, 16:08   

"Jak nie my, to kto?"



 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
inside
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 19:51   

Motto niezmiennie:
Nie muszę być miła dla tych, którzy postępują wobec mnie nie fair.


Jak i też:
"Mam prawo do bycia człowiekiem, mam prawo popełniać błędy, mam prawo podejmować własne decyzje, nawet jeżeli okażą się niesłuszne"

;)




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Rycerz_Smutnego_Oblicza
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 18:16   

"jak już naprawdę nie wiesz co powiedzieć - powiedz prawdę"
i dużo dla mnie ważniejszy cytat, wypalony na desce nad mim łóżkiem w celi "Zmień się - J. Bosco"




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
calendula
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 19:19   

Octopus, mi to pomaga cały czas. Wszystkie problemy z głowy, bo co może trupa obchodzić ? ;)



 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 20:38   

"Ci, którzy boją się cierpienia, już cierpią ze strachu"

dlatego pozbawiam się lęku i dzięki temu mi lepiej. zdecydowanie.




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
junior
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 20:57   

"Żyj tak, byś mógł powiedzieć Bogu w dniu Sądu Ostatecznego: Byłem bardzo dobrym człowiekiem, chociaż w Ciebie nie wierzyłem" Kurt Vonnegut



 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-18, 20:34   

Taki cytat, który wpisał mi kiedyś wraz z autografem do podręcznika swojego autorstwa mój wykładowca od logiki.

"Per aspera ad astra" - przez trudy do gwiazd :)




 
 
Życiowe motto lub cytat, który pomaga Ci w życiu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13