Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-25, 18:18   

Sweden, ja podobnie jak Yennefer z tym Resibo :) chociaż nie zwilżałam twarzy, wzięłam trochę na dłonie, rozsmarowałam na nich i wtedy na twarz :) I zmywam rękawiczką do demakijażu, namoczoną ciepłą wodą.

Sweden napisał/a:
Muszę też poszukać jakiegoś kremu pod oczy.


Ooo ja też szukam czegoś fajnego, do tej pory nie znalazłam nic takiego mega.

Sweden napisał/a:
tą emulsję CeraVe też polecam


No widziałam też właśnie wcześniej wasze polecajki, zamówię sobie :) Najważniejsze jest dla mnie w sumie to, żeby nie było ściągnięcia na twarzy, bo po tym balsamie do demakijażu używam pianki z Lirene C+E, to moje drugie opakowanie, ogólnie jest ok, ale szukam czegoś lepszego :)

A może polecicie jeszcze jakis super podkład do twarzy? Moja skóra świeci się po jakimś czasie mimo pudru matującego, może tak mam, a może to kwestia podkładów. Może maci jakis super, który Wam się sprawdził :)

Ja mogę polecić od siebie jeszcze przyciemniacz do podkładów :D Bo mam jakieś dwa bardzo jasne, no i szkoda wyrzucać. Kupiłam taki, sprawdza się super :) https://www.hebe.pl/hean-...0000309807.html




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-25, 18:30   

WhiteBlankPage. napisał/a:
No widziałam też właśnie wcześniej wasze polecajki, zamówię sobie


Jest bardzo wydajny.

WhiteBlankPage. napisał/a:
A może polecicie jeszcze jakis super podkład do twarzy?


Ja używam kremu CC z Hean i pudru sypkiego też z tej firmy i uważam, że są super.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-01-25, 18:43   

Jak mieć nawilżone usta? Czym je nawilżać?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-25, 19:54   

Yennefer napisał/a:
Ja używam kremu CC z Hean i pudru sypkiego też z tej firmy i uważam, że są super.


dzięki, przyjrzę się :)

Yennefer napisał/a:
Jest bardzo wydajny.


ano cena w sumie nie jest niska, więc miło, że jest wydajny :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-25, 20:13   

Używam od niedawna tego serum z peptydami, o którym pisze Yennefer, i to chyba moje ulubione serum z Nacomi. Mam też od nich retinol (lubię bardzo), ceramidy (fajne, ale peptydy lepsze) i witaminę C - nie podeszła mi.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-25, 20:21   

Cappy napisał/a:
Jak mieć nawilżone usta? Czym je nawilżać?


Najlepiej peeling do ust żeby złuszczyć skórki i do tego masło do ust lub wazelina.


Maze napisał/a:
witaminę C - nie podeszła mi.


Polecasz jakieś z witaminą C?




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-01-26, 09:45   

Dzięki za wyjaśnienie z tym balsamem do demakijażu.
Cappy napisał/a:
Jak mieć nawilżone usta? Czym je nawilżać?

Balsam do ust, ale jak masz bardzo wysuszone, wyschnięte to jeśli w ciągu dnia pijesz mało wody to zwiększyć jej ilość.
Jak mam za niskie nawodnienie to niestety żaden krem nawilżający nie zadziała odpowiednio nawilżająco.

WhiteBlankPage. napisał/a:
A może polecicie jeszcze jakis super podkład do twarzy?

ja mam podkład Make-up Studio Face it Light. I jestem z niego zadowolona, dobrany kiedyś przez makijażystkę. Zresztą puder też mam z tej firmy.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-01-26, 13:20   

Yennefer, nie mam nic z wit. C, sama szukam, próbowałam tylko Nacomi.

Może ktoś inny poleci jakieś inne serum z witaminą C? Macie coś sprawdzonego?




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-26, 13:21   

Sweden, dzięki za polecajkę :)
W ogóle to tak sobie myślę, że chciałabym skorzystać z takiej pomocy makijażystki przy dobraniu kosmetyków, żeby pokazała jak prawidłowo nakładać makijaż, może kiedyś :D

edit: ło kurde, jaka cena, właśnie sprawdziłam :D Nakładasz gąbeczką czy pędzlem? Bo znalazłam taki w "słoiczku" to to?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-01-26, 14:47   

WhiteBlankPage., tak, to to w słoiku, nakładam umytym paluchem na twarz i rozprowadzam gąbeczką.

Generalnie to jak po prostu będziesz korzystała kiedyś z makijażystki przy jakiejś okazji i makijażu próbnego, to zawsze się przy okazji możesz podpytać co nakłada Ci na twarz, w jakiej kolejności, jakie kolory są dla Ciebie. Ja właściwie tak kupiłam podkład i puder, po tym jak makijaż który mi zrobiła dobrze się trzymał i nie czułam abym miała tapetę na twarzy.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-26, 14:55   

Sweden, no ja najczęściej chyba mam problem z dobraniem koloru... :/ podpytam na makijażu ślubnym jak go w końcu ogarnę jakoś :)

Z tym paluchem racja, bo w sumie jak inaczej stamtąd wygrzebać, ja jak mam podkład z tubki albo z pompką to wyciskam na dłoń i mieszam z tym przyciemniaczem, paluchem na twarz i gąbka. Nigdy nie nakładałam podkładu pędzlem, nie wiem czy bym umiała w ogóle :facepalm:


<<< Dodano: 2024-02-04, 22:26 >>>


Ostatnio pisałyśmy tu o kremie pod oczy, chyba całkiem przypadkiem podczas ostatnich zakupów w Hebe znalazłam fajny :) Co prawda używam dopiero od dwóch dni, ale czuję przyjemnie nawilżona okolice oka przez cały dzień, bo rano smarowałam, a teraz jeszcze jak dotykam skóry pod okiem to czuję to nawilżenie mimo nałożenia naprawdę niewielkiej ilości :) podrzucam link https://www.hebe.pl/nacom...wE&gclsrc=aw.ds




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1088
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-02-12, 09:29   

WhiteBlankPage., kupiłam sobie ten krem pod oczy o którym napisałaś i faktycznie przyjemnie nawilża na długi czas i jeszcze nic mi nie podrażniło.

Przy okazji kupiłam sobie też dwa hydrolaty. Jeden Lirene z mango, a drugi Arganove aloes i ten drugi daje odczuwalne przyjemne nawilżenie i lekkie odświeżenie, dobry też jako baza pod krem.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-02-12, 09:35   

Sweden, cieszę się, że krem podpasował, mam nadzieję, że sprawdzi się przy dłuższym używaniu, ja póki co jestem bardzo zadowolona :)

Miałam ten hydrolat aloesowy, super był! Jejku, zapomniałam o nim w ogóle :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-02-17, 15:18   

Może głupie ale co to jest hydrolat?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-02-18, 08:56   

Pewnie się przestrzelę, bo myślę że większość osób na forum jest ode mnie młodsza, ale no może akurat... Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z botoksem :lol: ?



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12