Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-14, 15:28   

Te podusie załączone do pudru są ogólnie fe, niehigieniczne i niepraktyczne. Proponuję kupić pędzel do nakładania pudru. Łatwo się go myje, używa, a używanie to generalnie sama przyjemność kiedy wklepujesz sobie w buzię kłębek mięciutkiego pluszaczka zwierzaczka. No ale jeśli jesteś uparta to spróbuj trzeć tę poduszeczkę o mydło w kostce, najlepiej antybakteryjne.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-10-14, 15:38   

No właśnie fujkowatość dość szybko mi się objawiła... Tylko ja sobie kupiłam taki prasowany, promocja była, więc dwa opakowania. Da się tam wysmyrywać go pędzelkiem?



Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-10-14, 16:02   

Ja nakładam puder zawsze pędzlem, jakieś poduszeczki, które dołączają, w ogóle się dla mnie nie sprawdzają.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-14, 16:06   

Mustela Nivalis, oczywiście. Pędzlem nałożysz każdy puder, czy to prasowany czy sypki.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-10-14, 16:08   

Dobrze wiedzieć. Dziękuję! :)



Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-14, 22:35   

Mustela Nivalis, możesz spróbować olejku myjacego. Chociaż pędzel za 10 złotych już by wystarczył, a komfort nakładania jest większy.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-21, 19:58   

W Krakowie z jednych galerii otworzyli takie stoisko z Sephory, gdzie można było mieć za darmo makijaż kosmetykami z Kat von D. (Jednak to jest do jutra!)
Jako, że bardzo ją lubię a malować się nie umiem, to jak nigdy pomyślałam - "a co mi tam, idę!" Miałam do wyboru : cała twarz, oczy i usta. Wybrałam oczy bo nie miałam akurat pomalowane, Pani makijażystka pokazała mi jak malować oko które jest głęboko osadzone. Powiedziała abym malowała dolną linię rzęs bo z górnej nic niestety nie widać, a coś na oku musi się dziać. Co o tym sądzicie? Nie zmniejsza to jakoś oko? Chciałabym nauczyć się coś ładnego robić na moim oku ale większość makijaży nie pasuje bo i tak tego nie widać. Oczywiście na jakieś wyjścia, wesela itp. Na co dzień wystarczy mi tusz do rzęs. :D




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-12-19, 19:46   

Wiem, że część z was używa mydła Aleppo. Jakie dokładnie stosujecie? Chodzi mi głównie o stężenia.



 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-19, 20:40   

craving, ja używałam tego z Nacomi, ale nie mam pojęcia, jakie miało stężenie. Kiedy będę kupować kolejne, już raczej wybiorę takie w kostce, a nie w glucie-żelu.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-19, 22:53   

craving napisał/a:
Wiem, że część z was używa mydła Aleppo. Jakie dokładnie stosujecie? Chodzi mi głównie o stężenia.

Z tego co pamiętam, moje miało kilkanaście procent, chyba jakoś 15%.
Ale muszę przyznać, że przestało mi się podobać... Używałam go już pół roku i efektu wcale nie było (nic się nie zmieniło, ani nie pogorszyło, ani nie polepszyło).
Chyba bardziej służyło mi mydło marsylskie.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-21, 13:03   

Jakie efekty mają dać takie mydla smieszne?



ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-01-14, 12:06   

Ma ktoś pomysł na ciemne siniaki pod oczami? Odkąd jestem w szpitalu są coraz ciemniejsze. Używam kremu pod oczy z sephory i bardzo go lubię, fajnie nawilża i pod makijaż się fajnie sprawdza. Nigdy nie miałam problemów z cieniami bo ich nie było i teraz nie wiem co zrobić.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-01-18, 15:18   

Jednobarwna, krem/żel ze świetlikiem. Najlepiej z apteki Fos-lek. To dobre kosmetyki.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-01-19, 19:42   

Szamanka, Poszukam i przetestuję :)

Mam problem, używałam ostatnio czarnego żelowego linera z meybelline i nie umiem kompletnie go zmyć z ręki. Dodałam do niego trochę duralinu bo był suchy. Próbowałam płynem micelarnym, żelem do mycia twarzy, mydłem, olejem, peeling robiłam, szorowałam szczotką, kremem próbowałam, w kąpieli nie schodzi, mieszanka sody i cytryny też nie pomogła. Trochę mnie to drażni bo nigdy nie miałam takiego problemu ze zmyciem kosmetyku, byłam tak dzisiaj u lekarza. Nie mam mleczka do demakijażu, płynu dwufazowego ani chusteczek do demakijażu i nie kupię bo potem tego nie zużyję a nie mam komu oddać. Może jakimś domowym sposobem da się to usunąć? Nie mam za bardzo możliwości wyjścia z domu, przez L-4.

A jeszcze jedno pytanie, kupował z Was ktoś cienie colorpop i może coś o nich powiedzieć? Jak z wysyłką, ile się czeka, gdzie najlepiej zamawiać?
Albo może ktoś polecić dobrze na pigmentowany żółty cień, matowy koniecznie? Zależy mi bardziej na pojedynczych niż całej palecie.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-01-20, 12:30   

Jednobarwna, olejem kokosowym próbowałaś? i jak długo go trzymałaś? może trzeba bardziej to "natłuścić".



It's not your fault.
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11