Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-22, 18:59   

Malia, ja tam bardzo lubię batiste, nigdy na niego nie narzekałam. :>



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-11-29, 21:54   

Malia, jeśli jesteś blondynką to szczerze polecam mąkę kukurydzianą. Sama natura więc nie ma ryzyka, że alkohol zawarty w suchym szamponie zniszczy włosy, a działa równie dobrze jak dobre suche szampony.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-07, 19:09   

Czy któraś z Was używała kosmetyków mineralnych? Ale takich prawdziwych mineralnych, których raczej w zwykłej drogerii się nie dostanie? Chodzi mi głównie o podkład i puder.

Pomyślałam o nich, kiedy naszła mnie myśl, by rzucić wszystkie kolorowe kosmetyki i być "naturalna"... :psychopata: Ale przez baaaardzo niską pewność siebie, ten pomysł na najbliższy czas odpada. Stąd myśl, by nakładać na twarz coś zdrowszego od zwykłych podkładów i pudrów.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 20:12   

Ella, z naturalnych polecam najpierw oczyszczanie twarzy czarnym mydłem, potem tonik (mam taki z minerałami z Morza Martwego, i nawet cenowo wychodzi całkiem spoko), a potem kremy - głównie te z Nacomi, mają naturalne kosmetyki w niewygórowanych cenach. Niektóre produkty Tołpy też są ok, z tym że część z nich uczula i średnio się przez to sprawdza. Poza tym Mydlanie u Franciszka oferują też kosmetyki mineralne, choć niestety cenowo trochę to u nich kosztuje.
I jeszcze puder ryżowy, jeśli nie próbowałaś - do dostania w zwykłej drogerii, typu Hebe. :)




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-07, 20:28   

Ella, nawet nie wiesz jak wygodnie jest bez makijażu... :D Ja odkąd tego spróbowałam, makijaż robię tylko na ważne okazje, bo tak to czuję się taka lekka i świeża, czasem nałożę jakiś korektor i w ogóle.

A jak chcesz być taka naturalna- swego czasu używałam zamiast pudru mąki ziemniaczanej- NAPRAWDĘ, najlepszy puder jaki w życiu miałam!




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-07, 20:36   

Ella, ja używam podkładu i pudru z Annabelle Minerals i jestem naprawdę bardzo zadowolona :) . Ale fakt, są trochę drogie - 10gram podkładu mnie starcza na około 5 miesięcy, niektórzy twierdzą, że starcza na rok...
Tak czy siak odkąd zaczęłam używać minerałów do fluidów już nigdy nie wrócę, przede wszystkim dlatego, że dużo lepiej matują (a niestety mam z tym problem), cera wygląda po nich naprawdę dobrze i efekt jest naturalny. Tylko trzeba się wyposażyć w duży pędzel i liczyć z tym, że trochę nam się osypie na koszulkę przy nakładaniu (mnie to się zdarza nagminnie, ale wszystko bez problemu się wyciera). Aplikacja jest banalna.




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-07, 21:26   

Ja też przestałam ostatnio jakoś się malować i nawet mi z tym dobrze. A odkąd używam kremu Ziaja jaśminowa 50+ to moja cera wygląda idealnie, jest tylko sucha ale ja tak w zimie zawsze mam. Mam już trzecie opakowanie i jestem zachwycona. Zmarszczek nie mam więc nawet na to działanie nie zwracam uwagi. Ale moja skóra jest miękka, ujędrniona, nie mam worków pod oczami, nie mam siniaków pod oczami, nie mam przebarwień ani pryszczy, nic. Jest po prostu idealna. Makijaż czasami jeszcze nakładam ale to najczęściej jest tylko korektor, tusz do brwi i tusz do rzęs.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 22:06   

cyjan92, to Ty już 50+ :o

Odstawiłam wszelkie kremy, toniki itp i moja pryszczata morda przestała wyglądać jak efekt choroby popromiennej.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-08, 14:50   

KrólowaSzczurów, używasz teraz tylko mydła czy czegoś innego? ;)



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-08, 15:00   

spacedementia, szare mydło do mycia ryjca i żel pod prysznic do całej reszty.:)
No chyba, że mocno przesuszę skórę dłoni w pracy, to krem, albo wazelina kosmetyczna.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-08, 18:52   

Przestawienie się z powrotem na depilator z maszynek jest... no nie, nie dam rady. :smutasek2:
Nie mam ochoty na czekanie na plastry, no, ale byłby to znacznie mniej bolesny powrót.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-08, 23:36   

Ella, Ja zawsze po zabiegach żeby cery nie przeciążać, dać jej oddychać i spokojnie się goić używam podkładu mineralnego z Anny Lotan. Krycie świetne, utrzymuje się długo, 100% naturalny i nie testowany na zwierzętach jeśli komuś na tym zależy. Tylko w moim przypadku każdy mineralny podkład muszę porządnie zmatowić bo inaczej świece się że ho ho :D

Co do pudru to ryżowy albo bambusowy chociażby z ecosfery.

Wielkim fanem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji nie jestem ale moja mama bawi się w te rzeczy i zamawia różne mieszaniny ze zrób sobie krem. Nie wiem jak to działa na dłuższa metę wiem tylko, że mają fajne naturalne półprodukty i przeróżne oleje których jestem ogromną fanką.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
juliaanna 



Wiek: 34
Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 20
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-11, 11:33   

Dziewczyny olej kokosowy ponad wszystko!

Używam go na włosym na skórę, rano płuczę nim usta,
w kuchni również jest przydatny.

Uwielbiam zapach. Wszystko co kokosowe wprowadza mnie w błogi nastrój.
Jest coś terapeutycznego w tej nucie.

Podkładu nie używam. Puder w kamieniu sporadycznie jak naprawdę kiepsko prezentuje się moja cera.
Bourjois.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
emilyrose 


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lut 2013
Posty: 85
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-11, 12:41   

juliaanna hah olej kokosowy ponad wszystko <3 włosy, paznokcie, twarz ja go używam nawet do golenia i opalania bo ma naturalny filtr :D no i omlety smażone na oleju kokosowym <3



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
juliaanna 



Wiek: 34
Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 20
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-12, 09:34   

emilyrose, mam tak samo jak Ty <3



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12