Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-24, 18:31   

Yennefer, dziękuję! Jutro obejrzę i wypróbuję przy okazji światła dziennego. Ma nie padać, więc jest szansa, że go zaznam. :D



Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-12-14, 23:26   

Czy ktoś mógłby mi doradzić bardzo trwałą szminkę w rozsądnej cenie? Potrzebuję na sylwestra czegoś dobrego, w nasyconym kolorze czerwieni...



 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-14, 23:42   

craving, może zamiast szminki pigment do ust? Wytrzymują długo na ustach :) .



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-12-15, 00:23   

Daithi, rzucisz jakiś producentów, nazwy? Bo ja się kompletnie w tym nie orientuję i potrzebuję pomocy :D



 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-15, 00:53   

craving, ja miałam Inglota: http://wizaz.pl/kosmetyki...p?produkt=36795 , ale on jest błyszczący, więc jeśli chciałabyś matowe wykończenie, to raczej się nie nadaje. Wydaje mi się, że Sleek (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46865) jest bardziej matowy, ale nie ręczę, bo na ustach nie nosiłam, w ogóle nie widziałam na żywo :D .

A jeśli nie chciałoby Ci się babrać z pigmentem, to mogę Ci polecić pomadkę w kremie z Manhattanu (o tą: http://wizaz.pl/kosmetyki...?produkt=41354) - bardzo ją lubiłam zanim zgubiłam, lub taniutkie Stay With Me, z tym, że w tym drugim przypadku jest niewielki wybór kolorów i nierównomiernie ściera się z ust.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-12-15, 00:59   

W sumie tę czerwień to potrzebuję tylko na jedną okazję, więc nie chcę wydawać fortuny. Rozejrzę się za tym manhattanem i stay with me. Dziękuję za pomoc :*



 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-12-15, 18:37   

craving, z Wibo lakier do ust, kosztuje 9,99 jest trwały jak lip tint. Niby nakłada się jak błyszczyk, ale po nałożeniu 2-3 warstw, odciskasz na chusteczce i masz matową czerwień przez długi czas.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-12-15, 19:22   

thnks, właśnie dziś go kupiłam, zanim napisałas ten post :D Uznałam go jednak za dość kiepski, ale ten trik z chusteczką działa, dzięki :*



 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-12-15, 19:34   

Po nałożeniu kilku warstw jest trwalszy, i bardziej nasycony :) Ja jestem z niego zadowolona bardzo :) Bużka :*



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-01-02, 18:47   

Poleci ktoś coś na rozstępy? Nie umiem sobie z nimi poradzić... :roll:



 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-25, 11:11   

Każdorazowo po regulowaniu brwi (robię to samodzielnie, pęsetą) wyskakują mi bolesne, ropne gule. Staram się dbać o higienę, oczyszczam wszystko i nie bawię się w autoagresję sprzętem przeznaczonym do tego zabiegu... Czy mogłam się po prostu nabawić uczulenia czy może coś z materiałem po wielu latach użytkowania zrobiło się nie tak? :drapanie:

Nie mam pomysłu, co mam z tym zrobić, bo to moja ulubiona pęsetka, którą najlepiej mi się operuje przy brwiach i jakby była szansa na jej zachowanie, to bym się ucieszyła.




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-25, 11:54   

Mustela Nivalis, to chyba może być wina nie pęsety, a po prostu tego typu wrażliwej skóry, podatnej na podrażnienia. Próbowałaś innych metod? ;)



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-25, 17:47   

Ledwo radzę sobie z pęsetą, nie będę próbować innych samodzielnie (o ile mi się gdzieś uda nabyć oprzyrządowanie do nich potrzebne).

Od zawsze robię tak samo, ale dopiero niedawno mi się zaczęły takie rzeczy dziać... :drapanie:




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-25, 17:57   

Mustela Nivalis, ja na przykład z tego powodu nie używam w ogóle wosku (i mówię ogólnie, nie tylko w kontekście brwi), bo właśnie bardzo podrażnia mi skórę.
Stąd zaproponowałam jakąś inną metodę, typu... kremy do brwi i inne takie.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-02-26, 11:29   

Arya napisał/a:
ja na przykład z tego powodu nie używam w ogóle wosku (i mówię ogólnie, nie tylko w kontekście brwi), bo właśnie bardzo podrażnia mi skórę.


No właśnie... Mi już niewiele metod w kontekście ciała zostało, póki co - każda podrażnia i kończy się ropnymi gulami i innymi dziwnymi atrakcjami. I maszynki, depilatory i kremy do depilacji (nawet dla wrażliwych skór) i wosk. Nie wiem, jak pasta cukrowa jeszcze... :drapanie:

Chyba moja skóra chce mi zasugerować powrót do natury. :roll3:




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11