Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Autor Wiadomość
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-03, 08:22   

Mustela Nivalis napisał/a:
Tyle, że jednak peeling do ciała w moim prywatnym rankingu do tej sekcji "warto" nie należy

Chyba, że tak. (:
Ja póki co z niższej półki nie znalazłam takiego, który by dobrze zdzierał i skórę pozostawiał mocno nawilżoną. I jeszcze na psychikę działał tak odprężająco.
Jeden mi starcza na długo, więc tym bardziej nie mam oporów. (:

Inaczej sprawy się mają, jeśli chodzi o masło do ciała - tu mam zamiennik za dużo niższą cenę, więc ten droższy kupię sobie raz na rok albo i rzadziej.

Niektórych rzeczy, gdyby nie były w promocji nie kupiłabym w ciemno ze strachu, że wydałam tyle kasy, a nie jestem zadowolona. Także niższe ceny plus próbki dołączone do zakupu, ułatwiły zakochanie się. ;)
Pierwszy scrub kupił mi mąż i to była miłość od pierwszego użycia. :D
Próbowałam innych firm, też tych z Joanny, które wkleiłaś wyżej, ale poza ładnym zapachem nie wpływały na moją skórę.

Mustela Nivalis napisał/a:
Muszę chyba zostać sławną blogerką, aby mi przysyłali za darmo kosmetyki do testowania.

Chyba zanim dorobisz się sławy, musiałabyś z własnej kieszeni kupować kosmetyki, ale zawsze możesz zacząć od tych najtańszych... (:

Edit.
Albo korzystać ze stron typu "streetcom" (choć ta tylko w Polsce), gdzie dostajesz pełne produkty i po przetestowaniu piszesz opinię.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5679
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-03, 11:08   

Co do peelingów, ja lubię ten z Lirene:


Zdarzało mi się też używać tych z Joanny, o których pisała Łasica, jednak Lirene z nimi wygrywa.




:myszka:
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-03, 11:50   

aga_myszka, szorujesz ciało peelingiem do twarzy? Na ile użyć starcza Tobie opakowanie? :shock:

Vida napisał/a:
Ja póki co z niższej półki nie znalazłam takiego, który by dobrze zdzierał i skórę pozostawiał mocno nawilżoną.


W sumie, ja od kupnego zdzieraka oczekuję zdzierania, niczego więcej, potem i tak się nacieram olejkiem, więc mi obojętne, czy nawilży czy tylko wyszoruje. Peeling w końcowej fazie wspomagam szorstkim wykończeniem gąbki, więc tarcie jest dla mnie zawsze wystarczające. :P
Olejek z solą nawilża też całkiem spoko.

Stosowałaś jeszcze jakieś kosmetyki Pat & Rub? Jesteś z nich zadowolona?




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5679
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-03, 12:17   

Mustela Nivalis napisał/a:
aga_myszka, szorujesz ciało peelingiem do twarzy? Na ile użyć starcza Tobie opakowanie?

Używam tego peelingu właśnie do twarzy, czasami do blizn na ręce. ;)




:myszka:
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-07-03, 12:26   

aga_myszka napisał/a:
czasami do blizn na ręce


Peeling na blizny? Nigdy nie stosowałam... Ja oprócz różnych maści wcieram olejek z witaminą E, który ładnie je rozjaśnia.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-03, 12:27   

Ja buzię enzymatycznymi traktuję, drobno i gruboziarniste peelingi u mnie oznaczają tragedię: powodują nasilenie problemów z trądzikiem i powolne gojenie się ran. Nie mówię już o tych zaczerwienieniach. Wrażliwcem na starość się robię. :facepalm:



Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-03, 12:30   

aga_myszka, też mam z tej firmy peeling do twarzy, ale enzymatyczny. :D


Mustela Nivalis, ja nie stosuję ani nie lubię olejków, podobnie z balsamami do ciała, jedynie masło - a to szybko schodzi, więc jak zdzierak ma opcję nawilżenia to tym lepiej dla mnie, że nie muszę jeszcze nawilżać.

Mustela Nivalis napisał/a:
Stosowałaś jeszcze jakieś kosmetyki Pat & Rub? Jesteś z nich zadowolona?

Stosowałam masła do ciała, balsam (tu byłam miło zaskoczona, bo konsystencja nie była dla mnie drażniąca i spełniał swoje nawilżające zadanie), żele pod prysznic (te nie pozostawiają mojej skóry suchej), a niedawno kupiłam maskę do włosów i jestem bardzo zadowolona z tego, co zrobiła moim włosom już po pierwszym użyciu.
Zastanawiam się nad szamponem do włosów, bo miałam próbkę, ale to poczekam na jakąś większą promocję.
Tak, zdecydowanie jestem zadowolona z ich produktów.




 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
cruella
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-03, 13:25   

Mustela Nivalis napisał/a:
Ty chyba nie żałujesz sobie na kosmetyki. Fajnie masz. :3

Faktycznie, staram się wybierać kosmetyki certyfikowane organiczne i nietestowane na zwierzętach. Może nigdy nie sięgnęłabym po takie kosmetyki, gdyby nie tragiczny stan, w którym znajdowała się moja cera.




Ostatnio zmieniony przez 2014-07-03, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-05, 21:45   

Fajny peeling do twarzy, to peeling gruboziarnisty z Perfekty. U mnie sprawdza się idealnie. Jeżeli ktoś woli łagodniejsze żele peelingujące, to polecam normalizujący żelik - peeling oczyszczający z Bebauty z Biedronki. Dla mnie jest rewelacyjny! Moja skóra dzięki niemu z tłustej, nawet bardzo, stała się normalna i nie mam już tez takich niespodzianek na twarzy jak kiedyś. Ale wiadomo, na każdego będzie działało inaczej.

Co do peelingów do ciała, to miałam kilka, ale najlepszy to był Dax Perfecta SPA Peeling Cukrowy Czekoladowo-Kokosowy. Do tego obłędnie pachniał i całkiem przyjemnie nawilżał.

A co do wypadania włosów, to polecam wcierkę Jantar. Może nie zahamuje ona wypadania, ale za to jest duży wysyp baby hair. Jeszcze coś innego na wypadanie włosów to np. preparat, który dostałam od dermatologa Gelacet. Do kupienia w aptece bez recepty. W opakowaniu jest 21 saszetek i stosuje się je przez 3 tygodnie, a potem 3 tygodnie przerwy i znowu 3 tygodnie kuracji. Minus tego preparatu jest taki, że 21 saszetek kosztuje jakieś 60 zł i smak tego produktu jest dosyć dziwny. :| Ale pomaga. Pewnie nie każdemu podejdzie, ale warto spróbować.




Ostatnio zmieniony przez 2014-07-06, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-18, 10:21   

Nie orientujecie się może, czy dostanę w Rossmannie/Naturze pusty flakonik do przelania perfum? Uszkodziła misie 'psikawka' w oryginalnym i straciłam możliwość używania ich... Wiem, że w perfumeriach jest możliwość przelania perfum, ale kosztuje to 30zł, czyli więcej niż sam mój zapach. :ściana:



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-19, 13:42   

Sadist, W rossmannie wiem, że nie ma flakoników do kupienia bo też szukałam, a jak jest w innych drogeriach to nie wiem.



 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-24, 10:58   

Oszaleję.
Nie potrafię sobie wyregulować brwi tak, aby efekt końcowy był w miarę normalny. Zawsze jedna strona jest krzywa i grubsza dość karykaturalny sposób, a jej ponowne modelowanie skończyłoby się albo na wyskubaniu do poziomu cienkich i krzywych niteczek, albo do totalnego pozbawienia się brwi.

Nie mam możliwości odwiedzenia kosmetyczki, aby zrobiła to wprawną ręką. Instrukcje z przykładaniem patyczków/ołówków etc. w moim przypadku się zwykle kończą katastrofą.

Dziewczyny, macie jeszcze jakieś może sprawdzone sposoby, abym i ja mogła z nich skorzystać i w końcu jakoś ogarnąć moje krzaki?




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3168
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-24, 13:11   

Probowalas przed regulacja zaznaczyc biala kredka lub cieniem ksztalt porzadany swoich brwi, a pozniej usunac wszystkie wloski poza tym obszarem?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-24, 13:18   

Problem w tym, że ja nawet nie umiem go wyznaczyć. :drapanie:
Jak biorę lusterko, lub wyznaczam to sobie wizualnie to mi się wydaje, że wszystko robię równo i nie ma większej dysproporcji...




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3168
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-24, 13:21   

Kolo 15 bede miala dostep do komputera, to wstawie Ci przydatny film.


<<< Dodano: 2014-11-24, 15:34 >>>


Mi te filmy bardzo pomogly:


Jak dobrac ksztalt brwi

Jak samodzielnie regulowac brwi




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paplanina kosmetyczno-wizażowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13