Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta u lekarza
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 07:37   

CurlyHead napisał/a:
Na szczęście moja pani doktor wie o mojej autoagresji

To nie pani doktor będzie ci zastrzyk robić, tylko pielęgniarka, a te bywają noo... rozmowne. :/




 
 
Wizyta u lekarza
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 08:56   

Chochlik napisał/a:
To nie pani doktor będzie ci zastrzyk robić, tylko pielęgniarka, a te bywają noo... rozmowne.

No i co z tego? Jest parę dobrych strategii. Najlepsza stwierdzić 'jestem pod opieką lekarza psychiatry' (niezależnie od tego czy to prawda czy nie). Można też agresywnie 'ależ ma pani fatalną tą fryzurę, postarza panią, natychmiast coś pani musi z tym zrobić. no co się pani oburza? nie chce pani, żebym komentowała pani wygląd, to proszę nie komentować mojego'. Można też żartobliwie 'to był mój tygrys bengalski. :lol: '.




 
 
Wizyta u lekarza
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 11:25   

Scarlet Halo napisał/a:
Można też agresywnie 'ależ ma pani fatalną tą fryzurę, postarza panią, natychmiast coś pani musi z tym zrobić. no co się pani oburza? nie chce pani, żebym komentowała pani wygląd, to proszę nie komentować mojego'. Można też żartobliwie 'to było mój tygrys bengalski. :lol: '.


Cwaniara! 8)

Mnie raczej nikt o nic nie pytał, czy coś. Raz może się zdarzyło. Odparłam zgodnie z prawdą. To był jeszcze przed... Tak. Ma Pan racje. Mogę już iść?




 
 
Wizyta u lekarza
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 17:15   

Scarlet Halo napisał/a:
No i co z tego?

No i to z tego, że fakt, że lekarz zna pacjenta ma się nijak do tego co się będzie działo w momencie wykonywania szczepienia, bo tego lekarza tam nawet nie będzie.




 
 
Wizyta u lekarza
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-11, 18:49   

Hmm... Ciekawe, bo gdy umawiałam się na szczepienie to pytano mnie do jakiej pani doktor :shock:



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Wizyta u lekarza
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-11, 19:50   

CurlyHead, przed szczepieniem lekarz musi cię zbadać, ale nie wykonuje samego zabiegu. Chyba że w ciągu ostatnich kilkunastu lat coś się zmieniło w tej kwestii.



 
 
Wizyta u lekarza
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-09-21, 23:13   

Więc tak jeśli Lekarz zapyta co to jest, a ty masz np rany bo ostatnio się pociołeś lub pociełaś wystarczy powiedzieć " Sprawa Zamknięta" to Lekarz nic z tym nie zrobi. Ja miałem gorzej bo miałem głosy, i pocięty wyszedłem z domu z ranami, i koło mojego bloku zatrzymała mnie Policja, pytali się co to jest i własnie tak powiedziałem, " Sprawa Zamknięta" bo inaczej bym wylądował w Szpitalu znając życie.



 
 
Wizyta u lekarza
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-21, 23:26   

Smutny Łukasz, i co policjanci odpuścili? Dziwne...



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Wizyta u lekarza
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-09-21, 23:30   

odpuścili jeszcze miałem głosy przy nich, że zabija nas wszystkich kosmici, a w krótkofalówce powiedział przełożony by mnie zostawili

to jest najlepsza metoda " Sprawa Zamknięta"




Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2016-09-22, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wizyta u lekarza
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-21, 23:34   

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tej sytuacji. Oni wiedzieli, że słyszysz głosy? To jest objaw psychotyczny i tego się nie zostawia tak po prostu...



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Wizyta u lekarza
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-09-21, 23:42   

Nie wiedzieli, że słyszę głosy, skąd mogli to wiedzieć jak powiedziałem Sprawa Zamknięta i się nie odzywałem. Mogli pomyśleć, że mi głupio przed nimi, ale ja taka jazde miałem w głowie, że masakra



 
 
Wizyta u lekarza
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 23:45   

Niedotykalna, przez moich debilnych sąsiadów Policja pojawiała się raz w tyg. - nikogo nigdy nie interesował mój wygląd, a potrafili mnie ściągnąc z 2. piętra w bokserkach i topie... :/
Tylko po to, by im powiedzieć, że idiota sobie z nich jaja robi...




 
 
Wizyta u lekarza
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-09-21, 23:49   

Powiem Ci, KrólowaSzczurów , że wolałbym być wtedy przez Policje doprowadzony do szpitala niż się dalej męczyć z głosami.



 
 
Wizyta u lekarza
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 23:51   

Łukasz, leczysz się teraz? Jam jest tak samo źle, jak wtedy, to zgłoś się na SOR.



 
 
Wizyta u lekarza
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-09-21, 23:55   

Co ty nie mam głosów już, od 2 miesięcy nie biorę Leków i jest w porządku, ale wiem jedno jak będę miał znowu głosy idę do kolegi on mieszka na 11 pietrze i skacze przez okno bo nie da rady żyć z głosami i brać leki do końca życia by ich nie mieć



 
 
Wizyta u lekarza
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12