Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ułatwiacze życia
Autor Wiadomość
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-22, 13:45   

Otwieracz do nakrętek/słoików. Ułatwia sprawę przy ich otwieraniu, tym bardziej jak nakrętka na słoiku jest mocniej zakręcona. Nie muszę się już "szarpać" czy używać dużej siły by ten słoik otworzyć.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Ułatwiacze życia
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-22, 14:48   

Zakręcona, musiałam to napisać. Świetnie łączy sie Twoja wypowiedź z nickiem.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Ułatwiacze życia
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-07-23, 15:52   

Zakręcona napisał/a:
Otwieracz do nakrętek/słoików. Ułatwia sprawę przy ich otwieraniu, tym bardziej jak nakrętka na słoiku jest mocniej zakręcona. Nie muszę się już "szarpać" czy używać dużej siły by ten słoik otworzyć.


Polecam użyć noża jeżeli się nie ma otwieracz. Wciskasz go w szczelinę i rozpychasz, żeby słoik stracił szczelność i powietrze dostało się do środka, po tym łatwo się otwiera :)




 
 
Ułatwiacze życia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-23, 16:29   

L.M. napisał/a:
Zakręcona, musiałam to napisać. Świetnie łączy sie Twoja wypowiedź z nickiem.

Jak by nie patrzeć Zakręcona mówi o zakręconych słoikach :D




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Ułatwiacze życia
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-07-23, 21:04   

Wzium, u mnie ten patent z nożem nigdy nie działał a odkąd mam otwieracz żaden słoik mi nie straszy.
Zakręcona, ojciec przyniósł z mieszkania dziadków i to jest zmiana życia 8)




 
 
Ułatwiacze życia
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-24, 08:36   

Ja uderzam wieczkiem o podłogę i działa...



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Ułatwiacze życia
wiedźma 
666



Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 390
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-07-24, 14:35   

L.M. napisał/a:
Ja uderzam wieczkiem o podłogę i działa...
moja mama uderza o kant blatu i też się otwiera :lol:



Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.
 
 
Ułatwiacze życia
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-01-08, 16:45   

Może to nie odkrycie, bo większość ludzi już to pewnie ma ale smartwatch z NFC jest moim faworytem jeśli chodzi o ułatwiacze. Po prostu przykładam rękę z zegarkiem i zapłacone! Bajka po prostu!



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Ułatwiacze życia
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-01-11, 22:02   

Aplikacja Planter, przypominająca, kiedy podlewać które kwiaty.



 
 
Ułatwiacze życia
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-01-12, 18:00   

Często używam aplikacji "Alles-In-Einem Taschenrechner" albo po angielsku "allinonecalculator". Nie wiem, czy na Google Play istnieje nazwa po polsku, ale w menu aplikacji można zmienić język na polski. Jako że wstawione na forum obrazki mają różny stopień trwałości, to poniżej zamiast screena lista tego co na ekranie głównym aplikacji widać:

- Algebra: procenty, średnia, proporcje, stosunek, ułamki, NWD/NWW, kombinatoryka, liczba pierwsza, generator liczb
- Geometria: kształty, bryły
- Konwertery jednostek: przyspieszenie, ilość danych, transfer danych, moment obrotowy, ciśnienie, energia, powierzchnia, prędkość, masa, gotowanie, siła, paliwo (spalanie/100km/mil), długość, moc, systemy liczbowe, rozmiar pierścionka, cyfry rzymskie, rozmiar buta, temperatura, objętość, strumień objętości (do liczenia przepustowości rur np. litr/s), kąt, czas (to jest przelicznik np. dni na sekundy, a nie niestety czasu na system dziesiętny. Taki kalkulator to powinna mieć każda madka, bo nigdy nie wiem co ma na myśli pisząc, że jej dziecko ma 1,11 roku)
- Finanse: Konwerter walut, cena jednostkowa, podatek od sprzedaży, napiwek, kredyt, odsetki
- Zdrowie: BMI, Dzienne spalanie kalorii, Otłuszczenie
- Różne: wiek, data ("czas pomiędzy datami" i "dodaj lub odejmij lata, miesiące, dni" - to chyba kalkulator dla osadzonych), czas ("różnica czasu" i "dodaj lub odejmij godziny lub minuty - to z kolei dla czekających na fajrant :P ), przebieg, prawo ohma

Oczywiście najczęściej korzystam ze zwykłego kalkulatora, ale i resztą nie gardzę. No, może poza kalkulatorem napiwków.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Ułatwiacze życia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11