Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne pytania
Autor Wiadomość
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-06-08, 17:21   Re: Dziwne pytania

Cappy napisał/a:
Taki temat mi przyszedł do głowy. Do tematu zainspirowała mnie 20września. Jak to będzie głupie pytanie, to olejcie.
Czemu ludzie biorą śluby?

Możecie zadawać swoje dziwne pytania.


O, nie wiedziałam, że zainspirowałam Cię :D

Tak jak dużo osób pisało - z różnych powodów.

Niektórzy dlatego, bo czują presję rodziny/znajomych. Inni, bo są wierzący i to dla nich bardzo istotne. Jeszcze inni z powodów majątkowych, z powodu dziecka...

No i przede wszystkim z miłości, bo to taki kolejny etap, jakby dopełnienie związku. ;)
Ale jestem zdania, że ludzie którzy nie są po ślubie, bo po prostu nie chcą (z różnych powodów) wcale nie są w żaden sposób gorsi czy mniej się kochają itd
To sprawa indywidualna każdego człowieka czy chce mieć dziecko, czy chce ślubu.


Ja mam dziwne pytanie -

Dlaczego szwagierki często są wredne? Oczywiście nie ma reguły, ale zauważyłam, że starsze siostry czasami zachowują się tak wobec partnerki swojego brata.




 
 
Dziwne pytania
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 688
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-06-08, 18:07   

chiroptera napisał/a:
To akurat nieprawda (jestem mądra po zajęciach z prawa medycznego ). Lekarz ma prawo udzielić informacji „osobie pozostającej we wspólnym pożyciu”. Wręcz jeśli w konkubinacie lekarz nie zgodzi się Ci podać informacji, to masz prawo go pozwać.

O, to bardzo ciekawe! A w jaki sposób można potwierdzić to, że pozostajemy "we wspólnym pożyciu" z pacjentem, który np. pozostaje nieprzytomny?




 
 
Dziwne pytania
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-06-08, 20:52   

20września, a to z powodu dziecka to jest totalnie bez sensu. Po co brać ślub i za x lat się rozwodzić a jeszcze żeby to się w zgodzie jakiejś rozstać! Nie, kłótnia o dzieci, jakieś zabranianie dziecka do taty, porwania rodzicielskie...
Pewnie tak mówię bo moi rozstali się polubownie i utrzymują dobre stosunki.




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Dziwne pytania
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1735
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-06-08, 21:05   

Cappy napisał/a:
Nie, kłótnia o dzieci, jakieś zabranianie dziecka do taty, porwania rodzicielskie..
I bez ślubu przecież takie akcje ludzie odwalają.

Cappy napisał/a:
Po co brać ślub i za x lat się rozwodzić a jeszcze żeby to się w zgodzie jakiejś rozstać!
Nikt nie bierze ślubu by wziąć rozwód.



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Dziwne pytania
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-08, 22:37   

Maze napisał/a:
A w jaki sposób można potwierdzić to, że pozostajemy "we wspólnym pożyciu" z pacjentem, który np. pozostaje nieprzytomny?

Nie można potwierdzić. Ale lekarz nie potwierdzi też, że jesteś małżonkiem. Generalnie nie ma uprawnień do legitymowania ludzi, więc wszystko idzie na zaufanie (i już miałam raz w szpitalu sytuację, że ktoś się podszył pod członka rodziny). Czasem się dopytuje, czy na pewno znasz tę osobę, np. prosi się o podanie daty urodzenia.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Dziwne pytania
Lelenkaa 



Wiek: 24
Dołączyła: 23 Cze 2019
Posty: 304
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-09, 00:56   

Maze, podpinam się pod Chiroptera, głównie tutaj się strzela. Jeżeli ktoś się podaje to tak naprawdę nie twoją rolą jest drążenie prawdy w tym wszystkim. Zawsze jak są poważne wątpliwości pozostaje droga sądowa co do decyzji, ale to dużo zależy od doświadczenia czy się umie wyczuć takie jednostki i je zidentyfikować



 
 
Dziwne pytania
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2022-06-09, 01:38   

takajakinne napisał/a:
Bo się kochają..

Nie pieniądze, nie problemy, po prostu uczucie. Cudna odpowiedź.

Michał napisał/a:
Czemu rządzą nami idioci?

W sumie wszystko zależy od perspektywy. Jak dla mnie jest to pewna sztuka, opakować tanią zawartość tak, aby wszyscy ją kupili, a przynajmniej te 50%. Nie ci co rządzą, a ci co wybierają. To jedynie pokazuje jakie jest społeczeństwo i czym się kierują. Łatwiej jest wytłumaczyć komuś jak wbić gwóźdź, niż jaki jest cel jego wbicia.

chiroptera napisał/a:
Dlaczego tak wielu ludzi jest chamskich dla wegetarian i wegan?

"Bo tak." - takiej odpowiedzi bym się spodziewał od osób, które wykazują takie podejście. Czuję, że to bardziej chodzi o "Ha ha śmieszne, zabawne, leżę i się tarzam", niż o jakieś wewnętrze przekonania.




 
 
Dziwne pytania
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-06-09, 07:59   

chiroptera napisał/a:
Dlaczego tak wielu ludzi (głównie młodych mężczyzn) jest chamskich dla wegetarian i wegan? Co oni im szkodzą?

To nietolerancja, wrogość wobec "innych", kompleksy, lęki. Wegetarianizm i weganizm to zagrożenie dla ich świata, brak mięsa to zniewieściałość, ideologia za którą idzie lewicowość, aborcja i feminizm. To także śmieszna fanaberia.

Skąd ta epidemia wtrącania w każdym zdaniu "w sensie"?




dead but delicious
 
 
Dziwne pytania
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2022-06-09, 11:13   

chiroptera napisał/a:
To mam pytanie. Dlaczego tak wielu ludzi (głównie młodych mężczyzn) jest chamskich dla wegetarian i wegan?

Cytując klasyka:
"Stejki! A nie jakieś tam... KANAPECZKI".

Podejrzewam że to zasada podobna do męskiej, różowej koszuli... choć podobno "Prawdziwy mężczyzna różu się nie boi". :D

Więc chamscy są ci z buntownicy z wyboru, zasady na "nie", co swoje "nie" podpierają tradycjonalizmem bo bólu... bo tak :D

Mogłabym wspomnieć jadowicie i francowato, że najczęściej są do faceci o poglądach zbliżonych do konfederatów... ale ja złośliwa nie jestem, ja się złośliwością brzydzę, a fu!




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Dziwne pytania
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1077
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-09, 12:16   

20września napisał/a:
Dlaczego szwagierki często są wredne? Oczywiście nie ma reguły, ale zauważyłam, że starsze siostry czasami zachowują się tak wobec partnerki swojego brata.

Ee, nie, to to zależy od konkretnego usposobienia osoby, jej charakteru, w ciemno strzelałabym, że "różnica pokoleń", 'zazdrość', albo najzwyczajniej w świecie "różnica na falach odbierania".

chiroptera napisał/a:
Dlaczego tak wielu ludzi (głównie młodych mężczyzn) jest chamskich dla wegetarian i wegan? Co oni im szkodzą?

Młodych, bo "wiek dojrzewania" i nierozumienie inności...
Chociaż pierwsze co mi przyszło na myśl, to co że wegetarianie i weganie narzucają swoją ideologię innym.

R. de Valentin napisał/a:
Skąd ta epidemia wtrącania w każdym zdaniu "w sensie"?

Żeby dokładnie zrozumieć/przekazać sens wypowiedzi. :D


______________________________________________

Skąd się wzięła tak abstrakcyjna numeracja miejsc siedzących w pociągach?




Ostatnio zmieniony przez Sweden 2022-06-09, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dziwne pytania
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2022-06-09, 12:26   

R. de Valentin napisał/a:
Skąd ta epidemia wtrącania w każdym zdaniu "w sensie"?

Weź. Odczuwam przypierd**kę. :D

U mnie to przez brak pewności siebie i że zostanie zrozumiane to, co chcę przekazać inaczej niż zamierzałam, a z racji spóźnionego zapłonu, zdążę zostać zbombardowana milionem interpretacji swoich słów, zanim wyduszę pierwsze zdanie.
Tym bardziej, że mówię bardzo zawile i sama często nie wiem o co mi chodzi.


I nawet nie wiesz, ile mnie kosztowało przepalonych styków, by nie użyć "w sensie" :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Dziwne pytania
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-06-09, 12:43   

Euphoriall napisał/a:
I nawet nie wiesz, ile mnie kosztowało przepalonych styków, by nie użyć "w sensie"

W sensie, żeby nie powtarzać tego zbyt często?




dead but delicious
 
 
Dziwne pytania
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2022-06-09, 12:45   

R. de Valentin napisał/a:
W sensie, żeby nie powtarzać tego zbyt często?

w s....umie tak.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Dziwne pytania
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-06-09, 19:49   

Widzę, że fajny temat założyłam. Już i beze mnie się zdążył rozwinąć. Michał, nie o to mi chodziło. Bardziej o to że ludzie są małżeństwem już X lat, zachce się komuś zdrady ( najczęściej facetom) i później jest powód do rozwodu. A rozwód to koszty.
Albo jeszcze nie rozumiem jak ludzie mogą żyć bez ślubu kilka lat i jest im dobrze a potem bach- ślub! i nie wytrzymują nawet pół roku ze sobą.




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Dziwne pytania
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1077
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-06-09, 20:24   

Cappy, czemu tak mocno nurtuje Cię tematyka ślubna? Jeśli uważasz, że śluby są przereklamowane...
http://www.autoagresywni....r=asc&start=285




 
 
Dziwne pytania
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12