Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja z S
Autor Wiadomość
hektor 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 72
Skąd: opolskie

Wysłany: 2020-10-12, 23:49   

Jeśli wszyscy trafili do piekła, to teraz na prawdę cierpią i raczej nie mają okazji nacieszyć się swoim towarzystwem.
A tak w temacie. Kiedyś, w 2015 roku planowałem to zrobić i byłem tego właściwie pewny. Miałem upatrzony konkretny dzień i okoliczności. Jednak pojawił się ktoś kto, być może pierwszy raz w moim życiu się moim losem zainteresował. I to mnie powstrzymało, choć nie można wykluczyć, że i tak bym stchórzył i nic nie zrobił. Ale ogólnie można powiedzieć, że zrezygnowałem na pewien czas.
Jednak te kolejne 5 lat przeżyłem nadal nienawidząc siebie, choć niektórzy twierdzą, że niesłusznie. Pewnym pozytywem jest fakt, że przez ten czas poznałem dwie bardzo wartościowe osoby, które zasiały we mnie co najmniej wątpliwości. I z tego względu, nie żałuję, że wtedy tego nie zrobiłem. Jednak mimo wszystko ciągle trwam w takim zawieszeniu, nie potrafiąc nic zrobić, bo zawsze jest ta myśl "po co, im szybciej zniknę, tym lepiej".
Jednak Wam wszystkim życzę sporo sił, cierpliwości i odwagi do walki z waszymi problemami. Jak napisała Cappy, nie warto się zabijać, lepiej żyć i mieć szansę na jakąkolwiek poprawę.




"Nie mamy snów, lecz majaki.
Nie mamy myśli, lecz szał.
Dlatego los byle jaki.
Dlatego głos łka, jak łkał."
 
 
 
Rezygnacja z S
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-10-12, 23:58   

Hektorze, są ludzie, z którymi lepiej cierpieć nieskończone katusze, niż bez których cieszyć się wiecznym szczęściem…



 
 
Rezygnacja z S
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-10-13, 10:11   

hektor, no nie wiem. Mimo leków nic się nie poprawia



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Rezygnacja z S
Kass 



Dołączyła: 01 Lip 2020
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-10-14, 10:26   

hektor, kiedy zakładałam ten temat byłam pewna, że plan na s już za mną. Ale bez planu na życie to dobijające zawieszenie. Nie umiem planować dalekosiężnie. Najdłuższy plan na tą chwilę to na dwa lata (miał być przykrywką, że skoro się tego podjęłam, to nie planowałam). Ale i to chyba spieprzyłam. Poza nie ogarnianiem życia na zasadzie Hamletowskich rozmyślań, nie ogarniam różnych powinności i zaczynają się pewne problemy... Chyba odechciewa mi się rezygnacji. Wracają myśli, żeby jednak...
Cappy, długo już te leki bierzesz?
Krzysiu, ja nie wiem, czego się po drugiej stronie spodziewać, jednak obraz piekła z Supernatural jak zmuszali Deana, żeby torturował przeraża mnie.




 
 
Rezygnacja z S
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-10-14, 12:33   

Ale mamy tyle argumenty o takiej samej sumarycznej mocy, że do ewentualnego piekła idą wszyscy samobójcy, co że idą tam wszyscy nie-samobójcy. Jeśli zatem uważamy nie-s (dalej jako ns) za bezpieczniejsze pośmiertnie od s, to jest to dokładnie (przy obecnym stanie poznania) tak samo racjonalne, co teza przeciwna…



 
 
Rezygnacja z S
Kass 



Dołączyła: 01 Lip 2020
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-10-14, 13:34   

Nie wiem czy wszyscy samobójcy. Kiedyś była taka teza w kk i zgodnie z tym samobójców nie grzebano na ziemi poświęconej (skoro naruszyli największy dar, który dostali, czyli swoje życie). Teraz już tak łatwo się nie ocenia, bierze się pod uwagę potencjalne choroby psychiczne itd. Ja tam uważam, że to, jakimi jesteśmy ludźmi w stosunku do innych ma też znaczenie. I moje ulubione w dzieciństwie dobre uczynki 😉



 
 
Rezygnacja z S
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-10-14, 14:31   

Ach! To jeśli chodziło tylko o to, że wizja przeraża, to się zgadza.
Ogólnie dobro jest z definicji lepsze, niż zło, więc krzywdzenie jest fujka.




 
 
Rezygnacja z S
Kass 



Dołączyła: 01 Lip 2020
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-10-14, 14:58   

Zdecydowanie fujka. Ja ogólnie jestem za szacunkiem i podejściem jednostkowym, indywidualnym. Wtedy można dostrzegać sens w tym co ktoś mówi, czy robi.



 
 
Rezygnacja z S
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-10-14, 15:17   

No i o to w tym wszystkim chodzi. Miłość, empatia, troska, moralność – niekoniecznie w tej kolejności…



Ostatnio zmieniony przez Krzysiu 2020-10-14, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rezygnacja z S
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-10-15, 10:21   

Ja i tak się boję. Wszystkiego co związane z S. Chyba jakaś cząstka mnie chce żyć.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Rezygnacja z S
Kass 



Dołączyła: 01 Lip 2020
Posty: 221
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-10-15, 11:24   

Cappy, Cappy, to przecież nic złego chcieć żyć 😉. Ja jakiś czas nie widziałam opcji, żeby dalej żyć. Później stwierdziłam, że chcę. A teraz sama nie wiem 🤔. Jeśli masz ochotę, to zapraszam na priv.



 
 
Rezygnacja z S
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-15, 13:40   

Kass, Krzysiu, Cappy, z dalszym offtopem przenieście się proszę do swoich tematów powitalnych albo na pw.


<<< Dodano: 2020-10-15, 18:48 >>>


Offtopowe posty zostały wydzielone i przesunięte do "kosza". Proszę trzymać się tematu, kolejne posty aż tak offtopujące i odbiegające od tematu głównego (w tym także sformułowania: "już nie będziemy offtopować/"przepraszam/"cokolwiek innego co nie jest związane z tematem głównym) będą wiązały się z upomnieniami.




 
 
Rezygnacja z S
szary 


Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 21
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-10-18, 02:05   

A może zgodzicie się ze mną, że boga nie ma. Przecież tak dyktuje rozum i zdrowy rozsądek. Umieramy i nic po nas nie zostaje oprócz tej materii, która do czegoś się przyda, może robakom


<<< Dodano: 2020-10-18, 02:12 >>>


Mam pytanie: Czy Hektor, Cappy, Kass poddali się kiedykolwiek terapii czy tylko wolą tu *** bez sensu?

[ Komentarz dodany przez: Adenium: 2020-10-18, 20:16 ]
Zakaz przeklinania poza wyznaczonymi tematami. Zapoznaj się z regulaminem forum.




Ostatnio zmieniony przez 2020-10-18, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rezygnacja z S
Cthulhu
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-18, 07:01   

szary, jaruś, co ty robisz ze swoim życiem żeby o 2:05 rzucać się na forum? pożal się znajomym (XDD) lub rodzinie (XDD) jaki to w*** jesteś a nie obcym ludziom łeb zawracasz.

[ Komentarz dodany przez: Adenium: 2020-10-18, 20:18 ]
Zakaz przeklinania poza wyznaczonymi tematami. Zapoznaj się z regulaminem forum.




Ostatnio zmieniony przez 2020-10-18, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rezygnacja z S
hektor 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 72
Skąd: opolskie

Wysłany: 2020-10-18, 07:40   

szary, sądzę, że nie warto za bardzo z ignorantami dyskutować, ale odpowiem Ci, że dwukrotnie próbowałem, chodziłem do psychologa, mam też epizod u psychiatry, jednak doszedłem do wniosku, że mi to nie jest w stanie pomóc. Z wielu powodów.
Rozum ci podpowiada, że Boga nie ma. I jednocześnie podpowiada ci, żeby pisać na forum, na którym ludzie pier.... bez sensu?
Cthulhu pełna zgoda. Kogoś chyba naszła ochota, żeby się dowartościować w środku nocy, a nigdzie indziej błysnąć nie potrafi.




"Nie mamy snów, lecz majaki.
Nie mamy myśli, lecz szał.
Dlatego los byle jaki.
Dlatego głos łka, jak łkał."
 
 
 
Rezygnacja z S
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14