Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czarne charaktery.
Autor Wiadomość
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-20, 21:19   Czarne charaktery.

Bohater filmu, serialu, literatury z czarnym charakterem.

Czas trwania zabawy 21-28.06.2020
Zasady zabawy:
Na tydzień zmieniamy profilowy avatar na wybranego bohatera, następnie umieszczamy post w tym temacie ze zdjęciem/grafiką wybranego bohatera i odpowiadamy na pytania:


1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
3. Dlaczego akurat taka postać?




 
 
Czarne charaktery.
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 22
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 429
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-06-21, 08:35   


Nie byłam kreatywna, bo ta postać ciągle lata sobie na moim avatarku, tylko tym razem jest to wygląd z 1. sezonu, gdy był on zły. :P

Cytat:
1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
3. Dlaczego akurat taka postać?


Mamy tutaj Byrona Love, który jest kapitanem drużyny "Liceum Zeusa". Pochodzi z takiego... anime dla dzieci Inazuma Eleven. W sezonie pierwszym jest napastnikiem i najmocniejszym przeciwnikiem Marka Evansa, oczywiście jest bardzo pewny siebie i bawi go niszczenie fizyczne swoich przeciwników. Wybrałam go, bo spodobał mi się z wyglądu i skradł moje serduszko, gdy załamał się (o ile mogę tak to nazwać) po porażce z tytułową drużyną.




 
 
 
Czarne charaktery.
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-06-21, 10:50   

W moim awatarze postać z Harrego Pottera, Dolores Umbridge. Najlepiej wykreowany czarny charakter w serii.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Czarne charaktery.
Konrad
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-21, 11:05   

Adenium napisał/a:
1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
3. Dlaczego akurat taka postać?


1. Bowser, czarny charakter z serii gier Mario :)
2. Jest żółwiem i posiada umiejętność ziania ogniem. W grach Mario porywa księżniczkę, którą trzeba uratować i przeważnie przegrywa z protagonistą.
3. Zapadł mi jakoś w pamięć z dzieciństwa jak w to grałem i nie jest, aż taki straszny :)




 
 
Czarne charaktery.
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-21, 12:14   



Natalie Portman jako Nina Sayers z filmu "Czarny Łabędź".
Niesamowicie utalentowana, lecz niestabilna psychicznie balerina u progu sławy. Nina zatraca granice pomiędzy fikcją, a rzeczywistością. Wraz z rosnącą presją, obsesje Niny wymykają się spod kontroli przenosząc ją w świat koszmarnych wizji, które zagrażają nie tylko jej psychice, lecz także jej życiu.




 
 
Czarne charaktery.
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-06-21, 16:31   

Adenium napisał/a:
1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
3. Dlaczego akurat taka postać?

1. Mój avatar przedstawia Górę Lodową i pochodzi z filmu erotycznego pt. "Titanic".
2. Góra Lodowa, czyli po prostu Frank jest synem Roberta oraz Svetlany Iceberg. Na co dzień, podobnie jak rodzice, zajmuje się wylegiwaniem w oceanie, lubi rozwiązywać krzyżówki a jego największym marzeniem są wakacje w Hiszpanii. Podobają mu się rude dziewczęta.
3. Żaden bohater nie wydał mi się równie złowrogi.




 
 
Czarne charaktery.
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-21, 20:17   

Maleficent.
(Zła) wróżka, czarownica z filmu o tym samym tytule, opowiadającym z innej strony historię Śpiącej Królewny. Zdradzona przez ukochanego przestaje ufać i odgradza się od ludzi. Zraniona, niezrozumiała, mści się i jednocześnie chce być po prostu pokochana. Pokazuje, że nikt nie jest zły bez przyczyny i nie ma osób bezwarunkowo dobrych.




 
 
Czarne charaktery.
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3502
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-21, 23:13   

rozpuszczalnik, :haha: :hahaha: Padłam!

Na moim avku znajduje się ssak z rzędu chiroptera. Jest on bohaterem serialu Ziemia2020. Bardzo wcześnie w fabule staje się ważnym antagonistą, jego historia ma w sobie jednak wiele martyrologii. Nie wiem, czemu wybrałam tego bohatera. Chyba przypadkowo mi wpadł do głowy.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Czarne charaktery.
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-22, 09:05   

Mój avatar przedstawia Jurko Bohuna, bohatera powieści "Ogniem i Mieczem" H. Sienkiewicza, film o tym samym tytule. ^^ Jest to nieszczęśliwie zakochany, oddany, zbuntowany młody kozak. Na początku pułkownik kozacki, następnie ataman kozacki. Mimo jego paru pozytywnych cech jest czarnym charakterem. Wybrałam tę postać, bo mimo wszystko ją lubię.





W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Czarne charaktery.
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-22, 10:12   

Nie wiem czy do końca to czarny charakter, ale uznajmy, że tak.
1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?
To lodowy król z Pory na przygodę.
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
Kiedyś naukowcem i archeologiem, a przez znaczną większość czasu w serialu, zbzikowanym staruszkiem, który porywa królewny i włada mocami lodu.
3. Dlaczego akurat taka postać?
Długo by opowiadać. Pasują mi obie formy tej postaci. Lodowy król to świr, którego ludzie wolą unikać. Mocno rozchwiany między stanami manii, a depresji, lubiący porywać królewny, bo w głębi duszy czuje pustkę i potrzebę przyjaźni oraz miłości i nie zna innej metody na zatrzymanie przy sobie innej, której towarzystwa tak pragnie. Dopiero po długim czasie wychodzi, jak okrutną miał przeszłość i dlaczego aktualnie jest, jaki jest.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Czarne charaktery.
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-06-22, 12:19   

1. Moim avatarem jest Hrabia Olaf z powieści Seria niefortunnych zdarzeń.
2. Postać jest aktorem teatralnym, reżyserem, prawdopodobnie, po tytule szlacheckim sądząc, utracjuszem, członkiem mrocznej odnogi w podzielonej na zwaśnione frakcje dobrych i złych („wolontariuszy” i „łotrów”) tajnej organizacji, a z czasem staje się zwyczajnie zawodowym złoczyńcą – mordercą, podpalaczem, złodziejem, szantażystą i oszustem.
3. Bohater jest najbardziej oddanym idei ze znanych mi sług ciemności. Jego życiowym celem jest okradzenie trójki sierot (których prawdopodobnie samodzielnie pozbawił rodziców) z ich majątku. Miłe jest to, że ma monobrew, jak Krzysiu. Lubię się z nim utożsamiać, bo jest geniuszem zła, bezwzględnym w dążeniu do swoich zamierzeń – jednym z kluczowych jego dzieł, które pozwala mu uzyskać swego rodzaju niezależność od cudzych decyzji, jest skuteczne unicestwienie pary jedynych postaci, które przez wcześniejsze części historii były od niego potężniejsze – postaci tak straszliwych, że nikt nie ośmielał się posługiwać ich imionami, nazwiskami czy przydomkami, a mówiono o nich jedynie jako „Mężczyzna Z Brodą, Ale Bez Włosów” i „Kobieta Z Włosami, Ale Bez Brody”. Od tego czasu, zlikwidowawszy niemal wszystkich „dobrych”, a przy okazji niemal wszystkich „złych” (w międzyczasie zresztą z prawie każdym z trzynastu rozdziałów prawie każdego z trzynastu tomów przekonujemy się, że ten podział wcale nie jest taki klarowny, jak się początkowo wydawało, a większości „dobrych” również zdarzały się złe uczynki) może działać całkowicie nieskrępowanie. Postać jest od początku aż do śmierci niemożebnie tajemnicza, a w końcówce okazuje się także być zdolną do dobrych uczynków, jak również nieszczęśliwie zakochaną, w dodatku w wolontariuszce. Obrazu dopełnia mroczny i niezrozumiały tatuaż z okiem na kostce lewej nogi, który po czasie okazuje się być ukrytym skrótowcem, początkowo symbolizującym członkostwo w sekretnej organizacji, a od czasu jej podziału nieznaczącego w sumie nic, gdyż wspólnego obu frakcjom o sprzecznych celach. Sieroty początkowo boją się samego symbolu, by po czasie przekonać się, że noszą go także ci szlachetni – niemal pewnikiem również ich rodzice… Reasumując – wizjoner, żądny władzy, nieuznający żadnych prawideł powszechnej moralności, a przy tym, jak na psychopatę przystało, naprawdę sympatyczny, by nie powiedzieć, że momentami, mimo całkowitego ignorowania zasad higieny osobistej i tego typu nieistotnych szczegółów, wręcz szarmancki. Polecam książki, polecam serial ukazujący niektóre aspekty z całkiem innej perspektywy, polecam czym prędzej dołączyć do pośmiertnego kultu Hrabiego Olafa!




 
 
Czarne charaktery.
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-06-22, 15:15   

1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?

Królowa Obcych z filmu Obcy - Decydujące Starcie (druga część serii).

2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?

To Królowa Matka, która tylko dba o przedlużenie swojego gatunku I bezpieczeństwo swoich dzieci, swojego roju...Tyle, że kosztem ludzi, którym się rola paszy i inkubatorów niezbyt podoba.

3. Dlaczego akurat taka postać?

Też chcę być mamą ;]

rozpuszczalnik, :D




 
 
Czarne charaktery.
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-06-22, 17:46   

Cirilla napisał/a:
Wybrałam tę postać, bo mimo wszystko ją lubię.


Pan Domagarow jako Bohun był bardzo seksi. :brwi:

Cytat:
***


Roy Batty, Blade Runner

Replikant, a jednak najbardziej ludzki, sztuczny twór, a jednak prawdziwszy niż cała reszta, która jest dla niego w zasadzie tłem. Antagonista, ale bardziej postać tragiczna. Może dlatego.




Disqualified as a human being.
 
 
Czarne charaktery.
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2020-06-22, 19:36   

1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?
Nancy Dawns - film "The craft" ("Szkoła czarownic").
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
Uczennica liceum. Wiedźma.
3. Dlaczego akurat taka postać?
Mam do niej sentyment. Jest mściwa, pomocna. Tylko odrobinę przesadziła z pomaganiem. Pogubiła się i wywołała zbyt dużo złego. Więcej niż chciała.




 
 
Czarne charaktery.
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-23, 19:58   

1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu/książki pochodzi?

Hrabinę z serialu American Horror Story: Hotel

2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?

Jest wampirzycą i zajmuje się zabijaniem ludzi (najczęściej podczas uprawiania z nimi seksu).

3. Dlaczego akurat taka postać?

Jest silna, przepiękna, może żyć wiecznie i zjeść każdego, na kogo ma ochotę. Chciałabym tak.


<<< Dodano: 2020-06-24, 22:52 >>>


No i nie dodałam zdjęcia, a trzeba Gagę pokazać przecież.




 
 
Czarne charaktery.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12