Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Autor Wiadomość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-10-22, 22:53   

Żurawek, jest płytki, na siłę tworzy się "teorie" filozoficzne, jest nielogiczny i niespójny. Więcej przekazu ma piosenka Rollowanie Urbańskiej. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-02-16, 15:29   

Zdecydowanie odradzam oglądanie filmu Władca komarów. :lol: Śmieszne to, aniżeli straszne.



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-03-06, 20:13   

Odradzam "Co w trawce piszczy". No chyba, że ktoś reflektuje na genialną grę aktorską Nortona w bardzo miernym filmie.


<<< Dodano: 2015-12-01, 03:20 >>>


Sekrety Morza... 8,2 na filmwebie... Największa porażka. Przesada w kresce, mimo, że jest częściowo przyjemna dla oka i całkiem oryginalna, to jednak nadmiar stylistyk no i... historia też nie powala. Nie warto tracić na to czasu, nie mam pojęcia co brali ludzie, którzy to wysoko ocenili.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-01, 07:17   

Odradzam "Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości". Cały humor w tym filmie zawiera się w udawaniu brytyjskiego akcentu i wtrącaniu angielskich słówek. Może "Misja Kleopatra" za wysoko postawiła poprzeczkę, ale o ile "Na Olimpiadzie" dało się obejrzeć, to jednak najnowszą część obejrzałem w całości tylko przez 10 minut. Jeśli ktoś się lubuje w filmach żałosnych to polecam jak najbardziej. Reszcie mówię: "strata czasu".



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-01, 10:35   

Czwarta część Igrzysk śmierci. Dali temu jakiś długi i skomplikowany tytuł. Byłam na tym w kinie z kilkoma osobami i tak: ci co czytali książkę widzieli wyraźne braki w fabule. Ci co nie czytali książki pytali o co właściwie chodziło, bo nijak nie można na podstawie samego filmu dojść dlaczego np. w kulminacyjnej scenie nagle pojawia się siostra głównej bohaterki. Jak dla mnie to jest tylko ilustracja do książki, a ta jak wiemy ładnie wygląda, ale fabuły w tym zero. Ah, no i oczywiście ten sam zarzut mam do wszystkich czterech części: aktorka, która gra główną role jest kompletnie źle dobrana. Ktoś kto od 10. roku życia utrzymuje rodzinę, polując w lesie, kto latami cierpiał głód, nie powinien wyglądać jak "laleczka".



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-01, 20:09   

Uważam, że niefajnym filmem jest "Chce się żyć". Jest to dramat o chłopaku z porażeniem mózgowym, który próbuje chcieć żyć jak normalny człowiek mimo przeciwności losu.



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
Ostatnio zmieniony przez 2015-12-01, 20:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-02-26, 21:46   

Nie film, lecz serial.

Czarodzieje/The Magicians. Ze słabej książki zrobili... tragiczny serial. Dawno nie widziałam tak szerokiego przekroju głupich, irytujących bohaterów bez jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego. Aktorzy też straszni. I nie wiem już sama, czy oni muszą tak koszmarnie grać, bo im każą czy jakimś cudem na planie serialu mogliby tartak zrobić, bo zebrali całkiem niezłe składowisko aktorskiego drewna.

Dawno nie widziałam tak wkur*iającego głównego bohatera.

Strata czasu.




Disqualified as a human being.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-03-03, 20:44   

Konrad96 napisał/a:
Uważam, że niefajnym filmem jest "Chce się żyć".
Szkoda, że użytkownik już nie bywa na forum, bo jestem ciekawa... dlaczego? Ktoś z Was posiada zbliżoną opinię do kolegi?



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 19:38   

"W objęciach węża" (2015). Spodziewałam się fajnego kolumbijskiego filmu przygodowego, a wyłączyłam go po niecałej godzinie. Wprawdzie w filmie pada kilka dobrych cytatów, ale akcja bardzo się wlecze... i fakt, że jest czarno-biały nie działa na mnie zachęcająco. :roll:



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
ViciousLady 
nobody



Wiek: 23
Dołączyła: 16 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-24, 20:17   

"Obietnica", kompletnie nie rozumiem tego filmu.



Przyłącz się, dostrój się i odpadnij.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-03-24, 20:19   

ViciousLady napisał/a:
"Obietnica", kompletnie nie rozumiem tego filmu.

To tak samo jak ja. Na filmwebie dałam za ten film 2/10.




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-23, 00:11   

Kochaj. Nawet lubię polskie komedie romantyczne, ale ta produkcja nie miała ani fabuły, ani spójnego ciągu przyczynowo-skutkowego. Odnosiłam chwilami wrażenie, że to ciąg skompilowanych filmików wyciągniętych z otchłani youtube'a. Nie polecam, na filmwebie ten film dostał ode mnie 3/10.



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 00:32   

Titanic 2
Szpikulec
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
[Rec] 3: Geneza
Pająki 2
Szybcy i wściekli 6
Sanktuarium 3D
Arachnoquake
Dragonball: Ewolucja
Wiedźmin !!!
Pirania 3D
Bagno (2006, horror - jest również kryminał/thriller)
Przy każdej z tych produkcji można utopić swój rozum w szlamie bezmózgowia. :padam:




 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-30, 16:17   

Sharnathos napisał/a:
Wiedźmin !!!


Czemu to tu trafiło? Jeśli potraktujesz ten z film ze sporym dystansem, to nawet całkiem dobra beka.




I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 16:26   

Hades, niemniej jednak oczekiwałem fantastyki/przygody, niżeli "dobrej beki". A, chyba, nawet jej w tym filmidle człowiek nie uraczy, lecz bez krwi i kości obsada, reżyseria i cała otoczka. Myślę, że takie "dzieła" (z np. Dungeons & Dragons) są skierowane głównie do niewymagających, zblazowanych panów po czterdziestce - z autopsji, zwłaszcza, zaczerpnięte. :D (bez afrontu ;> )



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12