Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
Menelite 
banita.

Wysłany: 2013-11-28, 19:45   

PanFoster no tak, wiem o tym. Ale nie ma w niej tego aż tyle by było to silne uzależnienie. Takie jest moje odczucie może dlatego, że dla mnie z pozoru jest to całkowicie niegroźna używka(?).

Miłość jest ślepa, podobno - dlatego oczy nam otwiera samotność.

Tabaka
PanFoster 
Hybris.

Wysłany: 2013-11-28, 19:50   

Menelite, ile lat wciągasz tabakę i w jakich ilościach?

Ale dla Ciebie, nieszczęsny Dedalu, nie było labiryntu. Pozorny więźniu, Twoje drzwi stały otworem. Nikt nie pełnił przy nich warty, żaden dowódca straży nie stał na końcu korytarza, żaden Wielki Inkwizytor nie czekał u ogrodowej furtki.

Tabaka
Kot 
Life imitates art.

Wysłany: 2014-05-12, 14:11   

Obecnie już w ogóle nie wciągam tabaki. W pierwszej liceum mnie to jarało - teraz już nie za bardzo.

I found what I’d been looking for in myself
Found a life worth living for someone else
Never thought that I could be happy

:kicia:

Tabaka
Percival
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-22, 19:21   

Ach, tabaka. Łezka sie w oku kręci, przypominają mi sie czasy gimnazjum, gdy to była najbardziej rozpowszechniona używka w szkole... Obecnie ( 2 liceum) juz nie wciągam, ale sentyment pozostał. ;)

Tabaka
renu 
Nothingman

Wysłany: 2014-05-22, 21:49   

Tabaka tylko na katar, nic innego. Nie zapomnę jak kolega to wciągał dosyć często, pewnego razu siedzi koło mnie i zaczyna mu lecieć z nosa czarna ropa, jakby ktoś smołe wylewał, wyleciało tego sporo, chyba całe zatoki się opróżniły same z siebie. W każdym razie widok nieciekawy ;)

Tabaka
ClockworkOrange 

Wysłany: 2014-07-07, 13:37   

Auuu.

Ja mam problem z zatokami, może powinnam od czasu do czasu zażyć? ;)

I_87 ----> n*****in.net

Tabaka
renu 
Nothingman

Wysłany: 2014-07-07, 18:26   

ClockworkOrange napisał/a:
Auuu.

Ja mam problem z zatokami, może powinnam od czasu do czasu zażyć? ;)

Polecam jakieś kropelki, tabaka w ostateczności ;)

Tabaka
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-27, 11:57   

Wciagałem jakoś w gimnazjum pare razy. Pózniej skończyło się. Ale może czas znów kreseczke walnąć? :3

Tabaka
Ani(A) 

Wysłany: 2015-02-01, 16:48   

Z tabaką znam się już kilka dobrych lat, będzie ze 3 z hakiem. Zaczynałam jako kompletny gówniarz, było to gdzieś na przełomie podstawówki i gimnazjum. W gruncie rzeczy była to pierwsza z substancji "nie dla dzieci", którą zażyłam. Bardzo mi się spodobało to orzeźwienie w nosie i lekkie pobudzenie. Znacznie poprawił mi się również humor (wciągałyśmy we dwie, a że był to mój pierwszy raz pobrudziłam się niemiłosiernie, co wzbudziło w nas ogromny śmiech). Pierwszym rodzajem jaki wciągnęłam był sławny już red bull, uważałam go za straszną siekierę. Apetyt rósł mi w miarę jedzenia. Pewnego razu weszłam do sklepu z wyrobami tytoniowymi i zostawiłam tam jakieś 50 zł. Po prostu nie mogłam się powstrzymać widząc tę różnorodność! Chciałam spróbować wszystkich. Później miałam jakieś problemy z nosem i odstawiłam (często choruje, pewnie to się do tego jakoś przyczyniło) Któraś z koleżanek z gimnazjum poczęstowała mnie papierosem, a że jestem człowiekiem ciekawym świata to wzięłam. Tak się zaczęło. Stosowałam (i chyba nadal stosuję) tabakę naprzemiennie z papierosami. Jestem miłośnikiem tytoniu i chyba nie potrafię z niego zrezygnować.

Tabaka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-20, 15:35   

Wciągam od kilku tygodni. Wciągnęło mnie.

Tabaka
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 11:53   

Kiedyś coś tam wciągałem ale bez większego zainteresowania.

Niedawno trafiłem na portal http://www.top25snuff.com/ i wybrałem sobie POESCHL ALPINA + PAUL GOTARD COCONUT, jest fajny sprzedawca na allegro który ma spory wybór. Gdyby ktoś chciał to oto on:
http://allegro.pl/listing...?us_id=35204607

Tabaka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 12:18   

Również zamawiałem u tego sprzedawcy. Imponujący wybór.

Ze swojej strony polecam przegenialną tabakę Aecht Altbayerischer Schmalzler. Ciężka, mocna tytoniówka o smaku kawowo-czekoladowym.

Tabaka
Arya 

Wysłany: 2015-04-30, 16:15   

Zaq napisał/a:
przegenialną tabakę Aecht Altbayerischer Schmalzler. Ciężka, mocna tytoniówka o smaku kawowo-czekoladowym

Czy to jest ta, którą miałeś kiedyś w Warszawie? Tamta wyjątkowo przypadła mi do gustu. :)

Tabaka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 16:58   

Arya napisał/a:
Czy to jest ta, którą miałeś kiedyś w Warszawie? Tamta wyjątkowo przypadła mi do gustu. :)
Nie. Na zlocie miałem Feinster Kownoer czyli tabakę kowieńską, o której wspominał Mickiewicz w "Panu Tadeuszu".

Tabaka
Arya 

Wysłany: 2015-04-30, 17:17   

Zaq napisał/a:
o której wspominał Mickiewicz w "Panu Tadeuszu".

Ojaaaaaaaaaaacie, to muszę sobie ją kupić. :love:

Tabaka
Odpowiedz do tematu