Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-05-03, 20:35   

Alzena napisał/a:
a może dla Aishy to lepsze niż bycie w domu? Ja nie raz marzyłam by sąsiedzi wezwali policję by weszli do mnie i mnie zabrali.
ja miałam tak samo...

[ Dodano: 2011-05-03, 21:36 ]
Ale każdy tylko zamykał drzwi przed nosem, ze słowami że nie chce się mieszać...




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Tabaka
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-05-03, 20:40   

nie mówię o byciu w więzieniu...

Zobaczymy moja koleżanka dostała mandat i już nie było jej do śmiechu.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Tabaka
Aishaa.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-03, 20:40   

Niente, proszę, nie porównuj tych dwóch rzeczy.
Wolałabym siedzieć zamknięta niż być w Domu Dziecka.

Alzena, powiem tylko tyle, że wszędzie źle, ale w domu najgorzej. :(




 
 
Tabaka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-05-03, 20:40   

a tabaka jest dobra od czasu do czasu :D , nawet bym sobie chętnie wciągnęła...



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Tabaka
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 11:55   

Ja bym z chęcią spróbowała :lol:



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Tabaka
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 17:25   

Ja po paru miesiącach przerwy znów wróciłam... i zdecydowanie za dużo wciągam... ale... cóż... nałóg to nałóg... nie potrafię się oprzeć...



 
 
Tabaka
Długi
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-05, 09:41   

Ja też bardzo lubiłem wciągać tabakę w sumie to nadal lubię ale zredukowałem to kiedy poszła mi krew z nosa



 
 
Tabaka
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-08-13, 22:04   

Lubię te smakowe, od czasu do czasu.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Tabaka
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-03, 15:29   

Ech... wciągam i wciągam... przez jakiś czas miała kontrolę nad tym, a teraz znowu kaszana... powinnam rzucić raz na zawsze, a nie potrafię... tak jak kiedyś aa tak tabaka pozostała w mojej wyobraźni jako coś utopijnego...



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-09-03, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tabaka
dr_hobo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 23:29   

Mercy napisał/a:
ej kto mi sprezentuje tabake jakąś? :D

Jakieś konkretne życzenie co do rodzaju? Czy wolisz niespodziankę (;?

Jako że sam delektuję się tym specyfikiem, to z przyjemnością odświeżam temat. Parafrazując pewnego poetę: "Tabako! Używko moja! Ty jesteś jak zdrowie, ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto Cię zażył". Parafrazując, gdyż jestem przekonany, że Adaś miał właśnie to na myśli, gdy tworzył swoje wiekopomne dzieło (;
Teraz, gdy wielkie słowa mamy już za sobą, czas na moją osobistą opinię. Ale przed tym muszę (z pewnym wstydem) przyznać, że jestem jeszcze dość "zielony" w tym temacie, ledwie kilka tygodni tabaczenia. Aktualnie mam na tapecie poschlowską podstawkę (jeszcze nie opanowaną), a co do faworytów: gawith apricot i ozona president. Zdążyłem już wyrobić sobie nawyk codziennego zażywania (od jednego, do kilku, kilkunastu czasem razy) i nie mam nic przeciwko temu, nawet jeśli ma się to przerodzić w nałóg (;




 
 
Tabaka
Gość

Wysłany: 2011-12-01, 23:51   

Ja bym nie mogła wciągać kilkanaście razy dziennie :O przeważnie wciągam raz na 2,3 dni, tzn. teraz tak, bo mam katar, skończy się katar to nie będę wciągać tak często. Preferuję miętową. Chociaż ostatnio kolega poczęstował pomarańczową. Nie polecam rumowo jagodowej xD



 
 
Tabaka
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-01-06, 00:00   

Mam ochotę na tabakę o aromacie brzoskwiniowym :P



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Tabaka
szeew1985
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-29, 21:24   

E, przyznam, że lubię tabakę, ale jakoś mnie do niej nie ciągnie, nie wiem czemu. Leży sobie w bezpiecznym miejscu czekając na właściwy moment, kiedy znowu jej użyję. Ostatnio pamiętam, że na balu gimnazjalnym wąchałem tabakę, i to ze dwie dawki. Do tego jeszcze pieprz, i jakiego kopa to dało.



 
 
Tabaka
Lori
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-29, 23:34   

Ach ta tabaka :D Wspomnienia... Wciągałam dużo z taką moją można powiedzieć szkolną 'paczką' a później przyszły wakacje i zapomniałam o tym... Nabrałam teraz ochoty xd



 
 
Tabaka
Regis 
sorrow dreamer


Wiek: 27
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 194
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-06-01, 04:42   

Zażywałem kilka razy, przyjemnie uczucie oczyszczenia nosa. Brałem redbulla. Kuzyn kupił to spróbowałem. Nic nadzwyczajnego ale można się uzależnić jak się bierze ''z nudów''.



"Będziemy już razem (...) Na zawsze (...) Jestem Twoim przeznaczeniem?"
 
 
 
Tabaka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11