Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Autor Wiadomość
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-01, 23:26   Czy pomimo gwałtu można lubić seks?

Jak myślicie? Czy pomimo gwałtu można lubić seks? Można mimo wszystko czerpać z tego przyjemność i zapomnieć o słych doświadczeniach?



 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-02, 00:05   

Myślę, że jak najbardziej. Jednak nie będzie to zbytnio proste, żeby się przełamać i o tym zapomnieć, to zawsze będzie w głowie, ale z odpowiednią osobą, która na spokojnie by na nowo przedstawiła świat doznań, zapewniła bezpieczeństwo.



 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-11-03, 07:52   

jo_aśka, można a nawet powinno się polubić (jeżeli wcześniej sprawiał przyjemność), aby sobie go "odczarować".



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-11-03, 18:57   

Tak. I mimo molestowania też.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-03, 19:52   

Przepraszam za mocno trywialne porównanie... ale to, że kiedyś zatrułam się brzoskwiniami, nie znaczy, że przestałam je lubić. Nawet jeśli przez jakiś czas mi się źle kojarzyły. Trzeba oczywiście dać sobie czas na przepracowanie traumy – ale jednak gwałt i seks z osobą, którą się kocha, to dwie zupełnie inne rzeczy.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-03, 20:45   

Tak, można. Jest to trudne do przepracowania, cholernie ciężkie, ale nie wyklucza to późniejszego czerpania przyjemności z seksu. I piszę to na podstawie swoich osobistych doświadczeń.



 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-05, 12:36   

Dziękuje wam za odpowiedzi. Zastanawiałam się, czy to dobrze, że polubiłam seks, sprawia mi przyjemność i można powiedzieć, że stałam się nimfomanką. Czułam pewien rodzaj wstydu przed sobą, że tak jest. Już myślałam, że moje złe doświadczenia nie są na tyle traumatyczne, że tak jest. Jeszcze raz dziękuję



 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-05, 16:50   

jo_aśka napisał/a:
Zastanawiałam się, czy to dobrze, że polubiłam seks, sprawia mi przyjemność i można powiedzieć, że stałam się nimfomanką. Czułam pewien rodzaj wstydu przed sobą, że tak jest.

Jeśli Cię to interesuje, mamy taki temat w dziale „Seks +18”. Możemy Ci odblokować dostęp, jeśli chcesz.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-08, 14:31   

chiroptera jak najbardziej będę wdzięczna :)



 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-24, 17:43   

jo_aśka napisał/a:
Dziękuje wam za odpowiedzi. Zastanawiałam się, czy to dobrze, że polubiłam seks, sprawia mi przyjemność i można powiedzieć, że stałam się nimfomanką.

Seks jest wspaniały jeśli odnajdujemy w nim przyjemność. Nie powinniśmy się karcić za to że sprawia nam radość, szczególnie jeśli jest tak mimo naszych ciężkich przejść w poprzednich kontaktach. Ja też bardzo polubiłam seks, też czasem mi się wydaje, że zbyt bardzo, że troszkę w nadmiarze. Czasem dalej zdarzają się sytuacje, że w ramionach mojej partnerki płaczę, włączają się we mnie pewne wspomnienia i odczucia, ale są one coraz rzadsze.




"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-03-19, 13:50   

LuxioS napisał/a:
Myślę, że jak najbardziej. Jednak nie będzie to zbytnio proste, żeby się przełamać i o tym zapomnieć, to zawsze będzie w głowie, ale z odpowiednią osobą, która na spokojnie by na nowo przedstawiła świat doznań, zapewniła bezpieczeństwo.

Nic dodać, nic ująć. Może tylko to, że trzeba to najpierw przepracować. Partner nigdy nie zastąpi psychoterapeuty czy psychotraumatologa.

jo_aśka napisał/a:
Zastanawiałam się, czy to dobrze, że polubiłam seks, sprawia mi przyjemność i można powiedzieć, że stałam się nimfomanką. Czułam pewien rodzaj wstydu przed sobą, że tak jest. Już myślałam, że moje złe doświadczenia nie są na tyle traumatyczne, że tak jest.


Reżyser życia nagrał ostatnio film na podobny temat. Jego bohaterka, powiedziała, że to nie wstyd być ofiarą. Ale też nie definiuje to człowieka na całe życie. Doświadczamy różnych złych rzeczy, ale nasze życie nadal może być dobre. Poprostu będziemy musieli włożyć w to więcej wysiłku.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-25, 16:25   Re: Czy pomimo gwałtu można lubić seks?

jo_aśka napisał/a:
Jak myślicie? Czy pomimo gwałtu można lubić seks?


Nie można. Z drugiej strony można zapytać, czy pomimo oszustwa pieniężnego Twojego pracodawcy względem Ciebie, można ufać innym pracodawcom?




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Czy pomimo gwałtu można lubić seks?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11