Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes of Might and Magic
Autor Wiadomość
krzywdaurojona
[Usunięty]

  Wysłany: 2019-07-16, 19:20   Heroes of Might and Magic

Czas na wspaniały klasyk jakim jest homm!
Ktoś zna i chce opowiedzieć o swojej przygodzie z tą grą? Kim lubiliście grać?
Hiorłsy poznałam rok temu, zaczynałam od trójki. Od tamtej pory gram Lochami + Gunnarem chociaż Inferno i Nekropolią też próbowałam. Fajna gra do odprężenia się.

''Heroes of Might and Magic (w skrócie HoMM) – seria komputerowych strategicznych gier turowych, osadzona w świecie science fantasy. Prekursorami serii były gry King’s Bounty oraz Hammer of the Gods. Pierwsza gra z serii ukazała się w 1995 roku i do tej pory wydano łącznie siedem części, nie licząc dodatków.'' Źródło: wikipedia.




Ostatnio zmieniony przez 2019-07-16, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Heroes of Might and Magic
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-16, 19:21   

Ahh... ta gra się nigdy nie zestarzeje.

Nawet w ubiegłym tygodniu z kumplem graliśmy partyjkę... skończyła się koło 4 nad ranem :haha:




 
 
Heroes of Might and Magic
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-16, 19:27   

ananas, jak będę u chłopaka to koniecznie muszę z nim zagrać jakąś mapę L/XL /: Samemu trochę nudno. Od niego dowiedziałam się żeby nie brać sokolego wzroku. xD



 
 
Heroes of Might and Magic
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-16, 19:54   

toksyczna, Trudno nie kojarzyć tej gry,szczególnie trójki :D .Choć w sumie fajna jest też seria poboczna Might and Magic ale dopiero od szóstki :)



 
 
Heroes of Might and Magic
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-16, 20:30   

toksyczna, pierwsza gra mojego dzieciństwa. Wujek mi ją pokazał kiedy miałem z siedem lat, i do dziś uważam ją za najlepszą grę wszechczasów (change my mind).
A sokoli wzrok daję ci szansę na nauczenie się zaklęcia, które rzuca przeciwnik. Ja najbardziej też lubię Lochy, wielu uważa że jest to najpotężniejszy zamek. Czy ja tak sądzę? Sam nie wiem. Jest na pewno jednym z lepszych. Ale i wymagający, bo jednostki są drogie, a sam zamek wymaga czasu żeby się dobrze rozwinąć. Na mniejsze mapy lepszy jest Necropolis/Twierdza/Forteca. Ale to wszystko i tak zależy, czy wolisz magię, czy siłę jednostek itd. O tej grze można mówić całe lata xd




 
 
Heroes of Might and Magic
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-16, 21:09   

Forteca + bohater Solomyr, który ma specjalność zaklęcie łańcuch piorunów, maksuje sobie wiedzę i moc, wtedy kosze. Non stop ostatnio gramy z A.

Najlepsza gra ever na leniwe weekendy.




To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Heroes of Might and Magic
Torke 
Torke



Wiek: 30
Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 54
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-16, 21:49   

Michał, yup. Zawsze kiedy mogę wybieram fortecę. 3 typy jednostek walczących na dystans. I z reguły biorę bohatera, który ma specjalność w magach.

A co do serii to lubię III i V. Nie wiem czemu tyle osób czepia się do 5tki. Nie dość że 3d wygląda zaj**iście, umiejętności frakcji próbują balansować nekro to wybór talentów przy levelów jest chyba jeden z najlepszych. 4 do wyboru, a umiejętności z 3jki takie jak nawigacja czy sokoli wzrok występują tylko raz jako jedne z pomniejszych. Księga zaklęć potworów gdzie jednostki nie są ograniczane do 1 zaklęcia. Trzeci dodatek dodaje możliwości dodatkowych alternatywnych ulepszeń. Grać, grać, grać!




"Często dotykasz zmarłych osób? :) " - R. de Valentin
 
 
Heroes of Might and Magic
Snowthunder 


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 29
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-07-17, 10:31   

Torke, 5 się strasznie źle zestarzała w moim odczuciu, zbyt powolna rozgrywka jest niestety. 3 ponad wszystkie, 2 też była ciekawa, a 4 jedynie muzyką może oczarować.
Herosy 3 z HD modem oraz modyfikacją Horn of the Abyss jest grywalna jak cholera. Dlatego mam odinstalowaną tę grę bo zdarzało się że przychodziłem z pracy i odpalałem na 5 minut które kończyły się o 5 nad ranem :D




 
 
Heroes of Might and Magic
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-17, 10:33   

Hirosy 3 mam nawet na dysku, czasami pogrywam, dla mnie najlepsze Hirołsy w dziejach, później część piąta, którą uważam także za bardzo dobrą.

Moją ulubioną frakcją zawsze jest nekropolis, dwie jednostki strzelające, do tego horda szkieletów, które liczone są w tysiącach.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Heroes of Might and Magic
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-18, 21:26   

Jutro dla odmiany zagram nekropolią jakąś szybką mapę żeby zobaczyć jak mi się gra.



 
 
Heroes of Might and Magic
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-18, 21:56   

Nie znoszę. Mój tata jest od tego uzależniony.



dead but delicious
 
 
Heroes of Might and Magic
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-07-20, 08:59   

No to co, może zaplanujemy sobie na kiedyś jakąś wspólną partyjkę? Może być zabawnie. ;)
Ja pamiętam, że dostałem z dzieciaka Heroes 3 wraz z dodatkami w takiej kartonowej teczce, w której - uwaga - oprócz tych trzech płyt niewiele więcej było. Grałem, grałem bardzo długo i przez lata raz na jakiś czas do niej wracałem, szereg wspaniałych wspomnień posiadam, ale raczej żadnym dobrym graczem nie jestem. :D




 
 
Heroes of Might and Magic
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-20, 10:48   

rozpuszczalnik, chyba można w jakiś sposób grać online więc kto wie? Tylko szybko się nudzę i rzadko dokańczam gry. /: No i mam pirata. ;_;



 
 
Heroes of Might and Magic
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-20, 11:43   

Myślę, że z sesjami online byłby ten problem, że nie udało by się jej zakończyć w jeden dzień, więc ciężko byłoby grać w kilka osób, bo gra by się ciągnęła miesiącami xD



 
 
Heroes of Might and Magic
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-20, 21:39   

rozpuszczalnik, Dołączam się do twojej prośby,też jestem za tym żeby sobie z kimś z forum zagrać partyjkę ;) :D



 
 
Heroes of Might and Magic
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13