Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Marzenia dziecięce.
Autor Wiadomość
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-11, 13:35   Marzenia dziecięce.

Czyli krótko mówiąc, kim chcieliście zostać w dzieciństwie i inne.
Czy choć trochę się spełniły?
Czy ukształtowały was w jakiś sposób, a może poszliście zupełnie inną drogą?




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Marzenia dziecięce.
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-07-11, 13:41   

L.M., fajny temat :yahoo:

Ja chciałam być fotografką policyjną. Jestem filozofem z wykształcenia. Ale nadal pasjonuje mnie zbrodnia.




 
 
Marzenia dziecięce.
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1704
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-11, 14:39   

Cytat:
kim chcieliście zostać w dzieciństwie

Taksówkarzem. Nie żebym lubił auta czy coś, wręcz przeciwnie, ale wydawało mi się wtedy to fajnym zajęciem.
Cytat:
Czy choć trochę się spełniły?
Całe szczęście nie. :P



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Marzenia dziecięce.
Rusłana 



Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 286
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-11, 15:05   

Jako bardzo mała dziewczynka marzyłam o zostaniu podróżniczką. Dziś nie lubię nawet wychodzić z domu.

Później chciałam zostać aktorką albo modelką. Zarzuciłam te marzenia, gdy rodzice wyśmiali mnie, że ,,do tego trzeba mieć urodę". Ja niestety nie miałam.

Miałam też etap gimnastyczki i zakonnicy.

W dorosłym życiu myślałam o pracy z osobami niepełnosprawnymi. Ze względów finansowych musiałam jednak wybrać studia bliżej domu. Wybrałam wychowanie przedszkolne i edukację wczesnoszkolną.
Po studiach przez 2 lata byłam nianią, a obecnie od ponad 3 lat pracuję w zawodzie i jestem nauczycielką w przedszkolu.

Zawsze jednak w głębi serca miałam marzenie o byciu pisarką. Chciałam żyć sobie spokojnie i uszczęśliwiać ludzi swoim pisaniem.
Nigdy nie napisałam żadnej książki.
Czasem piszę wiersze, ale to same głupoty. Nie mam talentu.

Tak więc: moje marzenia z dzieciństwa się nie spełniły...




Tak chora...
Z tym sercem wciąż na torach...
Czy słyszysz?
Jestem chora!
 
 
Marzenia dziecięce.
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-07-12, 13:45   

Na początku chciałam być równolegle gwiazdą rocka i tyczkarką. O ile to pierwsze było mało realne, tak ze sportu miałam niewstydliwe wyniki.
Potem chciałam zostać żoną kierowcy F1... w sumie patrząc na niektórych z tych panów, to do dzisiaj chcę.

L.M. napisał/a:
Czy choć trochę się spełniły?

Rozglądając się dookoła muszę stwierdzić że chyba gdzieś popełniłam błąd.

L.M. napisał/a:
Czy ukształtowały was w jakiś sposób, a może poszliście zupełnie inną drogą?

Moje marzenia na tyle mnie ukształtowały, że wszystkie 3 rzeczy stały się moimi pasjami - słucham ciężkiej muzyki, jestem do dzisiaj fanką sportów motorowych i lekkoatletyki.
Jedno wiem na pewno - gdy kiedyś mi przyjdzie zostać matką, będę swojego dzieciaka gorąco namawiać na uczęszczanie na jakieś zajęcia dodatkowe.

Ale z moimi marzeniami jeśli o plany chodzi, minęłam się całkowicie.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Marzenia dziecięce.
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-12, 14:05   

Haha, oby twój facet nie przeczytał twojego drugiego zdania ^^



 
 
Marzenia dziecięce.
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-07-12, 14:53   

Suicider, on to wie. :P No co, niech się ściga z takim Vettelem :lol:



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Marzenia dziecięce.
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-12, 18:33   

L.M. napisał/a:
kim chcieliście zostać w dzieciństwie


Lekarzem, biznesmenem lub prawnikiem.

L.M. napisał/a:
Czy choć trochę się spełniły?


Tak, można powiedzieć że tak, prawie się udało.

L.M. napisał/a:
Czy ukształtowały was w jakiś sposób, a może poszliście zupełnie inną drogą?


Tak, jakoś od maleńkości miałem smykałkę do wypełniania dokumentów urzędowych, zawsze mnie to jarało mocno. W wieku 8 lat, potrafiłem wypełnić wniosek o rentę :D I jakoś tak mi zostało do teraz i jest to pokrewne z moim dziecięcym marzeniem :P




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Marzenia dziecięce.
Żmij
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-12, 20:03   

L.M. napisał/a:
Czyli krótko mówiąc, kim chcieliście zostać w dzieciństwie i inne.


Pilotem,zoologiem, marzyłem też o pracy w wojsku. Od zawsze interesowały mnie samoloty, mając klocki lego, zawsze budowałem z nich samoloty, śmigłowce. Zawsze te samoloty były w moim Życiu. Zoologiem, dlatego że wyrosłem blisko lasów, natury, zawsze kochałem zwierzęta i przyrodę, tym bardziej że węże były moją pasją i tak jest do teraz, ale lubię chyba wszystkie zwierzęta i rośliny. Wojsko, dlatego że de facto tam też były samoloty i inne maszyny.

L.M. napisał/a:
Czy choć trochę się spełniły?


Dwa pierwsze mi się nie spełniło, wyszło mi tylko wojsko. Gdzie służyłem przez kilka lat, nie było to lotnictwo wojskowe ale można powiedzieć, że po części się spełniło.

L.M. napisał/a:
Czy ukształtowały was w jakiś sposób, a może poszliście zupełnie inną drogą?


Ja nie miałem możliwości że pójść w kierunku zdobycia uprawnień lotniczych czy pójścia na studia przyrodnicze, z powodów finansowych , dlatego też wybrałem ''karierę'' wojskową , czego wtedy chciałem. Wydaje mi się że każde zainteresowanie, pasja, hobby w jakiś sposób wpływa na rozwój umysłowy młodego człowieka. Zresztą j od zawsze lubiłem zwierzęta, no ale moje życie ułożyło się inaczej.




 
 
Marzenia dziecięce.
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 996
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-13, 05:28   

Przez wiele lat mówiłam, że pójdę do zakonu. Był okre kiedy byłam pewna, że będzie to zakon Klarysek.
Nie spełniło się 😁 na szczęście. Ale dość często przebywam w klasztorze i mimo, że 'nie modlę się do zupy', to czuję się tam bardzo,
bardzo dobrze.




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Marzenia dziecięce.
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-14, 17:36   

Chciałam być kaskaderką. :D Nie wyszło. :P

Również jakoś w podstawówce żal mi było kuzyna i chciałam wynaleźć lek na autyzm. W sumie planuję być psychiatrą i jestem w trakcie studiów medycznych, więc coś związanego z tym „marzeniem” będzie. :3




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Marzenia dziecięce.
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-16, 13:21   

W sumie zakładam temat, a sama się nie wypowiedziałam.
Za czasów, gdy jeszcze się ich nie zapamiętuje, chciałam zostać policjantem, bo wydawali mi się groźni, potem kaskaderem, bo byłam już uzależniona od adrenaliny, a między tym przewijał się gdzieś patolog i wszystko, co związane z przyrodniczymi naukami.
Czy się spełniło? Można powiedzieć, że ostatnie tak.
Czy mnie ukształtowało? Dalej kocham adrenalinę i rzuciłabym wszystko dla pracy patologa, a na dodatek lubię przerażać ludzi i kocham zwierzęta. Mimo swojej zmienności, to pozostało stałe.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Marzenia dziecięce.
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-07-16, 23:28   

Chciałam być sędziną 8)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Marzenia dziecięce.
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-17, 17:33   Re: Marzenia dziecięce.

Ja chciałem być policjantem lub strażakiem. Choć aktualnie to bardziej łamie prawo i zdarzało się uciekać przed "psiarnia" xD



 
 
Marzenia dziecięce.
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-17, 19:29   

Ja chciałam być lekarze odkąd mój kuzyn poszedł na studia. Długo mnie trzymało, ale silna depresja w LO pokrzyżowała mi plany. Nie żałuję, praca z ludźmi chyba by mi jednak nie pasowała. Chciałam też mieć psa, nie takiego podwórkowego burka, który łapie wszystkich za nogawki i ma zakaz wstępu do domu, tylko psa, który będzie mi towarzyszył w codziennym życiu. Mam psa i 3 koty. Drugi pies w drodze. Mam mieszkanie przepełnione miłością.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Marzenia dziecięce.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11