Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się odkochać?
Autor Wiadomość
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-13, 00:40   Jak się odkochać?

Potrzebuję wyzbyć się resztek uczuć do partnerki. Tak, aby jej działania nie sprawiały mi najmniejszego bólu, żebym miał wyje*ane po całości. Cokolwiek bym nie zrobił, to nadal gdzieś tam na dnie czuję coś, a nie chcę. Jakieś sposoby na osiągnięcie tego?



Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-06-30, 19:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jak się odkochać?
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-13, 01:30   

Najłatwiejszy sposób to znalezienie nowej miłości lub przeczekanie. Chociaż mi pomagało wyobrażanie sobie, że były to nędzy łajdak ostatecznie żałośnie błagający o litość .



 
 
Jak się odkochać?
Tygrys 



Wiek: 40
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 288
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-13, 09:03   

Sealiah, to ciężkie pytanie, jednak faktycznie najsensowniejszym rozwiązaniem, które podała jużDohito, jest znalezienie nowego obiektu uczuć. Kobiety, która na nowo pokaże Ci czym jest miłość. Kilka lat temu będąc w związku używałem zwrotu "kocham cię", rzadko, bo rzadko ale używałem. Związek się rozsypał, bolało.
Poznałem Kobietę, którą najpierw polubiłem, a później powiedzieć wręcz można że sobie hmm "przywłaszczyłem" warcząc, na każdego mężczyznę który pojawił się w Jej otoczeniu. Ale z tego powstało coś pięknego i na nowo pokazała mi czym jest prawdzie uczucie, czym jest miłość i zrozumienie. Wsparcie oraz przyjaźń w związku. Pokazała mi zakamarki uczuć, których nie znałem. I mogę śmiało powiedzieć, że dopiero teraz wiem czym jest to jedyne, wyjątkowe i prawdziwe uczucie, nieporównywalne do niczego innego, co znałem do tej pory.
Myślę, że (pomijając przywłaszczanie) jest to lekarstwo i dla Ciebie. Powodzenia życzę. :)




"Głęboka zemsta jest córką głębokiego milczenia"
Vittorio Alfieri
 
 
Jak się odkochać?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-13, 09:57   

Mogłabym się właściwie podpisać pod tym, co napisał powyżej Tygrys. Od siebie dodam tylko, że najlepszym sposobem na pozbycie się starego uczucia jest znalezienie nowego. Sprawdzone, działa. ;)



 
 
Jak się odkochać?
atos 



Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 68
Skąd: wielkopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-13, 22:37   

Dohito, Tygrys , Arya Macie rację, tylko co jeśli tak na prawdę nikt inny mnie nie pociąga? Tzn. chciałbym kogoś poznać, ale kiedy przychodzi co do czego to mam taką straszną niechęć. Przypomina mi się była, tracę humor i już nie mam ochoty na poznawanie kogoś nowego. A to, że nie robię dobrego pierwszego wrażenia i nie jestem zbyt ciekawą osobą to inna sprawa.



 
 
 
Jak się odkochać?
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-13, 22:55   

Maksym, niestety. To nie może być byle kto. Ten ból jeszcze pozostanie aż nie pojawi się nowa dziewczyna. Zawsze możesz po prostu spróbować ją znienawidzić, poczuć do niej obrzydzenie. Wyciągnij w myślach wszystkie jej negatywy, ba, wyolbrzym je! Może to ci pomoże. :)



 
 
Jak się odkochać?
atos 



Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 68
Skąd: wielkopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-13, 23:08   

DohitoTylko nie wiem czy chce to robić. Pomimo, że miała wiele wad( z perspektywy czasu widzę ich coraz więcej) to mam do niej szacunek. Chciałbym aby w mimo wszystko w mojej pamięci ten okres kojarzył mi się ze szczęściem a nie smutkiem. Bo wtedy od początku ten związek nie miałby sensu, a tego bym nie zniósł. Jeśli tak by było, to chyba żaden przyszły związek nie miałby dla mnie sensu. Bo jeśli to nie była miłość to co? Nie liczę końcowego etapu przed rozstaniem



 
 
 
Jak się odkochać?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-15, 10:26   

Maksym napisał/a:
tylko co jeśli tak na prawdę nikt inny mnie nie pociąga? Tzn. chciałbym kogoś poznać, ale kiedy przychodzi co do czego to mam taką straszną niechęć.

Do wielu spraw potrzebny jest czas. Niestety nie da się w nikim zakochać na siłę. :roll:




 
 
Jak się odkochać?
atos 



Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 68
Skąd: wielkopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-15, 23:28   

Czas, czas, czas... a co jeśli mam już dość czekania? Co jeśli chcę zmiany już teraz?



 
 
 
Jak się odkochać?
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-15, 23:31   

Maksym napisał/a:
Czas, czas, czas... a co jeśli mam już dość czekania? Co jeśli chcę zmiany już teraz?

Mam podobnie. Jednak ostatnio wiele się zmieniło i za radą forumowiczów, zaczynam szukać szczęścia.




 
 
Jak się odkochać?
atos 



Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 68
Skąd: wielkopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-15, 23:45   

Nie powiem, że nie idzie to powoli do przodu jednak boję się, że wcześniej skończą mi się siły do walki. To idzie zbyt powoli. Żebym chociaż umiał poznawać nowych ludków



 
 
 
Jak się odkochać?
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-16, 00:07   

Maksym, ja z obiegu wypadłem na prawie dekadę, ale jestem zbyt zdeterminowany, trzeba próbować i każda miła reakcja, jak odwzajemnionu uśmiech, dodaje tylko więcej motywacji i nakręca. Próbuj, a na pewno się uda i nie trać nadziei.



 
 
Jak się odkochać?
atos 



Wiek: 29
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 68
Skąd: wielkopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-16, 00:32   

Sealiah Czasami się zastanawiam czy kiedykolwiek byłem w "obiegu". Raz na moment chyba mi się udało fuksem a potem nie potrafiłem tego utrzymać. Chyba nigdy sie tego nie nauczyłem, a teraz pomimo teoretycznie większego doświadczenia jest mi trudniej. Doświadczenie zamieniło się w balast, balast wspomnień i bólu.



 
 
 
Jak się odkochać?
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-16, 00:41   

Maksym, Tym bardziej warto to zmienić. Nie podchodź do tego negatywne, bo to się u kogoś wyczuwa. Pozbądź się balastu i zacznij od nowa. Wydobądź wszystkie swoje pozytywne cechy i pozwól im działać, nic na siłę. Zarejestruj się na portalu randkowym. Wyjdź do baru, którego klimat lubisz, na koncert. W takich miejscach zawsze się znajdą samotne kobiety. Ja wczoraj na koncercie widziałem kilka potencjalnych celów :P ale nie byłem sam, więc nie chciałem się źle zachować. Generalnie musisz sam szukać kontaktu i nie zrażać się, samo nic się nie zrobi.



 
 
Jak się odkochać?
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-16, 01:44   

Maksym, jeśli jedną ci się udało 'złapać' to i kolejne będą. Jeśli nie zmienisz miłości w nienawiść to trzeba czekać. Ja już mam po wyżej uszu tej całej miłości i zaczynam wątpić czy w związku w ogóle można być szczęśliwym. Chyba zaczynam rozumieć singli xP



 
 
Jak się odkochać?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13