Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakończenie terapii - upominek
Autor Wiadomość
przebisnieg 



Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 60
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-05-20, 21:37   Zakończenie terapii - upominek

Czy myślicie, że podarowanie swojemu psychoterapucie jakiegoś upominku w ramach podziękowań za zakończoną terapię jest w porządku? Myślę o kupieniu książki - może ktoś z was miał do czynienia z podobną sytuacją i mógłby podzielić się jakimiś pomysłami na książkę lub inny, drobny prezent.



 
 
Zakończenie terapii - upominek
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-21, 09:32   

przebisnieg, ja kupiłam bukiet kwiatów w ramach podziękowań. Pracowałam z kobietą z 5-6 lat.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakończenie terapii - upominek
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-21, 10:08   

przebisnieg, myślę, że nie ma w tym nic złego, a książka... książka jest właściwie zawsze dobrym pomysłem, tylko jednak trzeba coś tam o danej osobie wiedzieć, żeby coś dobrać.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakończenie terapii - upominek
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-21, 11:00   

przebisnieg, również myślę, że to spoko pomysł.
Gdybyś zdecydowała się na książkę, to np. możesz napisać kilka słów podziękowania. :)
Daj potem znać na co się zdecydowałaś.




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Zakończenie terapii - upominek
niczyja 
nadzieja



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 49
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-22, 21:44   

Możesz napisać dedykację na stronie tytułowej. Ja tak zrobiłam dla swojej pani psycholog.



"Odkąd umiłowałam Boga całą swoją istotą, całą mocą swego serca, odtąd ustąpiła bojaźń i choćby mi nie wiem jak już mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość, a Duch Jego- jest spokój."
 
 
 
Zakończenie terapii - upominek
przebisnieg 



Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 60
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-05-24, 05:35   

Bardzo Wam dziękuję :) Nad tytułem książki jeszcze się zastanawiam. W sumie wiem, co ją interesuje, bo często gadamy o książkach i potem okazuje się, że podobne rzeczy czytamy. :) niczyja, a Ty na jaką książkę się zdecydowałaś?
Motyl, dam znać - na razie jeszcze chodzę na terapię, ale powoli zmierza ona do końca :)




 
 
Zakończenie terapii - upominek
niczyja 
nadzieja



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 49
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-26, 23:33   

przebisnieg, ja kupiłam książkę o historii filozofii, bo to ją interesowało i myślę, że to zależy od tego, jakie tematy lubi Twoja psycholog. Może to być powieść, ale może też być jakaś książka bardziej popularnonaukowa, tak jak np. u mnie. Pomyśl, co by się jej podobało, bo nie ma na to jednej dobrej zasady.
Jeśli czytacie podobne rzeczy to myślę, że nawet drobnostką w tej książce sprawisz jej radość, bo będziesz czuła, że to ma być to.




"Odkąd umiłowałam Boga całą swoją istotą, całą mocą swego serca, odtąd ustąpiła bojaźń i choćby mi nie wiem jak już mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość, a Duch Jego- jest spokój."
 
 
 
Zakończenie terapii - upominek
przebisnieg 



Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 60
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-06-03, 21:39   

niczyja, dziękuję :)



 
 
Zakończenie terapii - upominek
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11