Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Duchy
Autor Wiadomość
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-07-27, 12:58   

MałaNieznana, mogą się np. mścić. A Ty nie chciałabyś podokuczać po śmierci tej koleżance, co Cię tak kopiuje?



dead but delicious
 
 
Duchy
Jaaqob 



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 218
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-27, 14:58   

Rozbitek napisał/a:
Mustela Nivalis napisał/a:
Jaka to różnica? W którymś momencie jest to możliwe, tak? W jaki sposób? Mógłbyś mi to rozjaśnić?


Tak jest, w momencie śmierci dusza odrywa się od ciała i wtedy teoretycznie jest możliwe, aby objawić się komuś, albo odwiedzić sobie księżyc. xD
Potem potrzebujesz zgody Boga.


Ale bajki :D




"Siej twoje ziarno od rana i nie dawaj wytchnienia twoim rękom aż do wieczora, bo nie wiesz, które ziarno wyda plon: może to, może tamto, a może oba okażą się dobre." ~ Kohelet
 
 
 
Duchy
avvrell
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-13, 00:56   

komarymniepogryzły napisał/a:
Sama nie doświadczyłam, ale słyszałam różne historie. Babcia miała tak zwane prorocze sny.
1) Śniło jej się, że jej mama umarła, widziała ją w trumnie, miała ładną, białą sukienkę, coś jej mówiła jeszcze. Następnego dnia rano okazało się, że jej mama nie żyje i miała tą sukienkę, której babcia nigdy wcześniej nie widziała.
2)Babcia widziała we śnie swojego kuzyna, miał on pręgę na szyi. Później dostali wiadomość, że się powiesił(rodzina jego nie zgadzała się, by z jakąś dziewczyną był, bo ona z biednej rodziny, chłopskiej jakiejś).
3)Ten najbardziej pamiętam. Jakieś pół roku przed śmiercią mojego dziadka, śniło jej się, że dziadek jest w trumnie. Babcia siedziała na tej trumnie, a on ją próbował otworzyć i wieko się lekko unosiło, ale babcia go nie wypuściła.

Pamiętam jeszcze jedną historię, był jakiś zjazd rodzinny i wujek miał spać w jakimś tam pokoju. Następnego dnia rano mówił, że nie mógł zasnąć, bo mieszkanie wyżej ktoś ciągle łaził po pokoju i się okazało, że tam od dawna nikt nie mieszka, mieszkanie jest puste. Podobno ktoś z rodziny umarł wtedy.


o kurcze... mam ciarki :shock:




 
 
Duchy
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-18, 15:04   

komarymniepogryzły, w sumie mój Tato miał podobny sen kiedy umarła moja Mama.
I dużo innych znajomych mi opowiadało o takich snach proroczych. Sama ich nie doświadczyłam ale różne inne dziwne rzeczy - stukanie do drzwi, dzwonek do drzwi czy wypadający chleb z szafki.




 
 
Duchy
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-08-24, 00:20   

Moja mama mnie przeraziła dzisiaj! Czasami śni mi się, że w domu mojej babci są jakieś duchy i te sprawy. I dzisiaj właśnie zostałam poinformowana, że spadła na górze półka z której nie zniszczyło się nic, oprócz jakiś zdjeć rodzinnych, które ponoć zostały wręcz roztrzaskane. A moja rodzina właśnie planuje sprzedaż tego domu. No po prostu świetnie, i ja mam teraz spać przez 3 tygodnie? :shock:



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Duchy
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-08-25, 22:05   

Jak znalazłem się drugi raz w szpitalu psychiatrycznym, to powiesił się człowiek. Od razu chciałem skontaktować się z tą osobą, ale nie dało rady. :c Jedyne co czułem, to strach przed tą łazienką, dlatego poprosiłem o przeniesienie na inny oddział.



Ostatnio zmieniony przez EverPaiin 2016-08-25, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duchy
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-21, 21:45   

Wierzę w duchy i demony. Może nawet w przyszłości skuszę się na przywołanie takiej istoty... Kto wie =)



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Duchy
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 05:23   

Chara, i co miałoby Ci to dać?



 
 
Duchy
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-22, 09:51   

Chciałam tylko napisać, że dla osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi takie zabawy mogą być niebezpieczne...



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Duchy
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 10:15   

Niedotykalna napisał/a:
Chciałam tylko napisać, że dla osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi takie zabawy mogą być niebezpieczne...


Dlaczego?




 
 
Duchy
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 10:34   

Nightmare,
Postacie demoniczne i wszelkie złe duchy traktują myśli samobójcze, zdołowanie, niemiłą atmosferę w domu jako zaproszenie.




 
 
Duchy
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-22, 11:06   

Chambers, dodam do tego jeszcze różnego rodzaju psychozy. Bezpośrednio się z tym kilkakrotnie zetknęłam.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Duchy
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-22, 12:30   

KrólowaSzczurów, Potrzebuję wrażeń, powiedzmy. Lubię ryzyko =)



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Duchy
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 14:44   

Chara, zapewnij sobie wrażenia w świecie materialnym, jest wystarczająco interesujący, bez przyzywania jakiegokolwiek cholerstwa. ;)



 
 
Duchy
Smutny Łukasz 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 46
Skąd: świat

Wysłany: 2016-09-22, 17:09   

Nie wierze w Duchy i jak pisałem powyżej, próbowałem skontaktować się z człowiekiem który się powiesił i nie dało rady. Opowiem wam jeszcze inne moje kontakty z duchami, demonami, jak byłem chory na kartce zrobiłem cyrograf z Psalmem do Szatana, nawet wybrałem swojego patrona Demona- AZZAZELA, chciałem oddać dusze diabłu, w zamian chciałem by zabił pewnie osoby i dał mi Bogactwo i szczęście, pociołem tak by krew spływała na kartkę, przeczytałem Psalm do Szatana i spaliłem kartkę, Efekt : Nic ale to nic się nie stało.
Podsumowując nie ma Szatana ani Boga, wiem że może się to wydawać dziwne ale potrzebuje wiary i czasami chodzę do kościoła, ale w głębi serca wiem, że po prostu nie ma nic takiego.




Ostatnio zmieniony przez 2016-09-22, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duchy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14