Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Netflix
Autor Wiadomość
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-03-19, 19:02   Netflix

W związku z rosnącą popularnością Netflixa, zakładam osobny wątek na wszystkie tematy związane z tą platformą.

Pierwsze pytanie: jakie ciekawe i wciągające seriale polecacie? Szukam czegoś, przy czym przycupnę na dłużej, bo ostatnio jestem bardzo wybredna i wszystko rzucam po kilku odcinkach... :x




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Netflix
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-19, 19:08   

A co Ci się podobało dotychczas?



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Netflix
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-19, 19:46   

Ja powiem tak,jeśli podobają ci się animacje dla dorosłych to mogę zaproponować te 3 tytuły:Castlevania,Rick i Morty oraz BoJack Horseman ;)



 
 
Netflix
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-03-19, 19:59   

pan_da, Jessica Jones! :D Polecam! :D

A Ty masz coś do polecenia?




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Netflix
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-20, 00:51   

Mogę polecić Ci moje ulubione seriale: Stranger Things, Narcos, Orange is the new Black i Rick i Morty. <3
Jaki typ serialu lubisz? :)




 
 
Netflix
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-03-20, 09:58   

Mi się podobał serial "Black Sails" ale jak zginął mój przystojniak to przestałam oglądać.

A tak, to nadrabiam Wikingów. Ale nie mają ostatniego sezonu.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Netflix
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2019-03-20, 10:55   

Z produkcji Netflixa obejrzałam i polecam Stranger Things, Seria Niefortunnych Zdarzeń, Gypsy, Mindhunter, Chilling Adventures of Sabrina, The Umbrella Academy, Friends from college, Atypical, Everything Sucks, Sex Education, Elite, You.

A, jeszcze serial 3%, który polecił mi Adriaen i bardzo mnie wciągnął.

Czyli w sumie głównie dramaty, jakieś seriale psychologiczne, ewentualnie komedie u mnie na tapecie.

Animacji dla dorosłych chyba żadnych nie oglądałam. Chyba niezbyt przemawia do mnie ten gatunek, chociaż żeby się przekonać, muszę obejrzeć i sprawdzić. :P




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Netflix
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-20, 18:03   

Ostatnio wciągnęłam się w Orphan Black. Połowa trzeciego sezonu już za mną.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Netflix
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-20, 19:08   

Ja z Netflixowych wciągnęłam całe Orphan Black. W Once upon a time utknęłam pod koniec 1 sezonu. Orange is the new Black porzuciłam w drugim. Obejrzałam całego Lucyfera. I nadrabiam sumiennie 6 sezon Blacklist. Całym serduszkiem polecam The end of the fucking world. Obejrzałam też prawie całe 13 reasons why (nie dooglądałam ostatnich 3 odcinków 2 sezonu). Z najnowszych produkcji bardzo szybko mi zleciało Sex Education i czekam na kolejny sezon. Trochę jak do jeża podchodzę do Black Mirror, ale może kiedyś usiądę i obejrzę wszystkie odcinki. Póki co mam za sobą 2 losowe. Zaczęłam oglądać Atypowy, ale szybko mi się znudził. No i oczywiście na Netflix polecam dwa odcinki Daniel Sloos. Cudowny humor, który czasami daje aż za bardzo do myślenia. Mam też za sobą epizod z Luke Cage. Nie wykluczam powrotu do tego serialu za jakiś czas. Czytając ostatnio wypracowania uczniów 1 klasy liceum i technikum bardzo spodobały mi się opisy The umbrella academy. Serial ten czeka na mojej liście do obejrzenia. Filmowo z Netflixa widziałam też To the bone. Nieco przewidywalny i niespecjalnie spójny film. Tematyka ciekawa. No i jeszcze z animacji The Boss Baby: Back in Business. Serial do pośmiania się, ale bardziej dla matek niż dla ich dzieci.



 
 
Netflix
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-03-24, 15:46   

Z animacji polecam całym sercem "Big Mouth" - mega humor :D
Z mroczniejszych seriali - "Ja" oraz "Riverdale", który ostatnio mnie mega wciągnął :P
Polecam również "Pod kopułą" oraz "Suits" i "Californicaton", ale te możecie znaleźć poza netflixem :)




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Netflix
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-29, 08:18   

Makaron napisał/a:
"Big Mouth"
dla mnie na równi z Rick and Morty :D

Ja ostatni chyba miesiąc siedzę nad "Dynastią", nie spodziewałam się że takie coś mnie może wciągnąć ale co tydzień czekam na nowy odcinek i juuż nie mogę się doczekać :D
Zaczęłam oglądać jakieś "Kroniki Shannary", póki co 3 odcinek i jest okej. Nie znudził mi się jeszcze.
Grace and Frankie było super do zabicia czasu, jakoś strasznie się nie wczuwałam, fajnie było sobie włączyć podczas sprzątania czy gotowania, w tle.
"Sex Education" też sobie przeważnie leciał w tle, bardzo lubię głównego aktora. Pamiętam go jeszcze z "Chłopca w pasiastej piżamie", widzę, że teraz ma swoje 5 minut bo widziałam go już w kilku serialach i filmach, zagrał też główną postać u Tima Burtona i uważam, że świetnie się sprawdza w takim klimacie, bardzo podobnie wyobrażałam sobie też przez całą książkę głównego bohatera z "Osobliwego domu Pani Peregrine"
Skończyłam też cały sezon "The order", bywały chwile, że mnie trochę zanudzał ale ma ode mnie 6/10.
Polubiłam magiczne klimaty, więc obejrzałam też "Wieczną wiedźmę", nawet spoko, luźne i trochę mi się skojarzyło z serialami z nastoletnich lat (w końcu mam już 20 XD ) typu H2O albo inne, taki luźny i niewymagający myślenia :P
Wcześniej też wleciała "Sabrina", bardzo fajnie zrobione.
"Jane the virgin" przebrnęłam przez 2 odcinki i się poddałam.
"Santa Clarita Diet" mnie za bardzo obrzydzało, po jednym odcinku się poddałam.
To z moich ostatni podbojów. Więcej seriali nie pamiętam i żadnego nie żałuję.

O i jeszcze The Umbrella Academy! Po zwiastunie spodziewałam się trochę faktycznie Akademii Pana Kleksa, ale serial bardzo mnie zaskoczył i mega mi się podobał :)

Oczywiście bardzo czekam na kolejny sezon Stranger Things, Dark i szukam czegoś w stylu "Anne", macie coś?




 
 
Netflix
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-29, 13:01   

Ja to sobie od nowa polecę z "Black Sails".
A poza tym, to uwielbiam ich czołówkę. <3




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Netflix
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-29, 13:04   

Szamanka, Właśnie postanowiłem sobie odświeżyć Black Sails, taki wstęp przed 4 sezonem, którego nigdy nie udało mi się obejrzeć.

Rewelacyjny serial, a i muzyka z czołówki :3




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Netflix
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-29, 13:07   

Commodore,

fragment serialu:
:

Jak mi zabili Czesia Żyłę, to myślałam, że się rozpłaczę.


Nawet nie pamiętam, który był to sezon, a i parę odcinków nie widziałam, bo mój chłop oglądał non stop, a ja z doskoku przez chwilę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Netflix
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-29, 15:37   

Szamanka,

mówisz o:
:

o kpt. Charles Vane? Czy jak to się odmienia? Bo określenie Czesio Żyła :haha:



Obejrzałem 3 sezony, bardzo fajne, dlatego powoli sobie odświeżam ;)

I polecam także nową Sabrinę, serial jest świetny.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Netflix
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12