Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2010-12-11, 09:59   

Mercy napisał/a:
Co do dziewczynki co podałam link to mi się wydaje, że była molestowana i gwałcona.

Też tak sądzę.
I to było wiadome, że jej dzieciak umrze wcześnie na jakąś chorobę spowodowaną nieprawidłowością czegoś tam, w jego przypadku szpiku kostnego.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-06-03, 09:04   

Ale gwałcenie i molestowanie jest obrzydliwe! Co za sku** mógł to zrobić takiej małej dziewczynce. :/

A co do dzisiejszych panienek. Są nieodpowiedzialne to mają co chcą ;) A zgadzam się z Mercy, rodzice nie uświadamiają swoich dzieci.. Ale z drugiej strony jaki rodzic ma wiedzieć, że ich dziecko będzie uprawiać seks w wieku np. 13 lat.




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 17:36   

czekolada napisał/a:
Ale z drugiej strony jaki rodzic ma wiedzieć, że ich dziecko będzie uprawiać seks w wieku np. 13 lat.

Bo teraz takie są realia... ja sama w moim gimnazjum byłam jedną z ostatnich dziewic...




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-16, 19:33   

Moim zdaniem to nie powinno tak być niektóre nastoletnie dziewczyny powinny się bardziej szanować. Ok rodzice powinni uświadamiać ale niektórzy rodzice o tym wogóle nie rozmawiają z dziećmi i nie zachodza w ciążę w sumie to myślę że dużo robią filmy-w których teraz jest seksu pełno w sumie to trudno znależć film w którym nie ma takich scen nieraz są aż wręcz przesadne i dzieciaki oglądając to chcą spróbować. Wogóle głupio myślą że dziewictwo to obciach.



 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-08-16, 19:35   

Ja się chyba przyzwyczaiłam.
Generalnie rozumiem, jakaś wpadka, czy coś, ale wielu ludzi po prostu się nie zabezpiecza i to już ciężko mi zrozumieć.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2011-08-16, 20:09   

Co innego gwałcone dziecko, które ma poważne zaburzenia zdrowotne, a co innego ciężarne czternastolatki...

Ja osobiście uważam to za szczyt głupoty. Póki co problemu nie mam, bo ze swoją dziewczyną w ciążę nie zajdę, ale jeśli będę kiedyś z facetem to pojawi się poważny problem - ciąży boję się panicznie i nie przeżyłabym aż takich zmian w moim ciele, a wszystkie sposoby antykoncepcji wydają mi się bardzo zawodne... :roll:

Podobno w Polsce prawo zabrania zabiegu podwiązania jajowodów poza określonymi medycznie przypadkami... :roll: Kobieta powinna mieć prawo decydować, bo to nie sprawa państwa, czy ktoś chce kiedyś mieć dzieci, czy nie... :roll:




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-16, 21:47   

quietis napisał/a:
Co innego gwałcone dziecko, które ma poważne zaburzenia zdrowotne, a co innego ciężarne czternastolatki...


Yhm. Zgadzam się z tym co wyżej. Mała dziewczynka nie jest w stanie się sama bronić. Nastolatka z samych filmów czy kontaktu z rówieśnikami jest w stanie domyślić się, skąd biorą się dzieci. Dowiedzieć się w dzisiejszych czasach jak zapobiegać ciąży to jedynie parę kliknięć w google.




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-14, 17:29   

Temat przesunięty z "Rozmów na poważnie"




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
wacek97
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-20, 17:22   Możliwość wpadki...

17 lat, uprawiałem seks (kolejny raz), ale tym razem bez zabezpieczeń. Okres jej się spóźnia o 2 tygodnie, chociaż mówi, że i tak ma nieregularny. A ja z nerwów wracam do autoagresji. Jak okaże się, że jest w ciąży, to się zabiję. :'(
Co się dzieje...




Ostatnio zmieniony przez 2014-09-20, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-20, 17:25   

A koleżanka nie może zrobić sobie testu ciążowego, żeby była jasność :roll: ?



 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-09-20, 17:36   

wacek97, Miała płodne dni? Finał w środku? :D

Nie panikuj. Zajść w ciąże wbrew pozorom nie jest łatwo, sporo czynników musi się na to złożyć. Niech zrobi test ciążowy, a na następny raz używaj głowy i bez zabezpieczenia nie szalej.




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-20, 17:37   

Daithi napisał/a:
A koleżanka nie może zrobić sobie testu ciążowego, żeby była jasność :roll: ?


Do kupienia w Rossmannie lub w aptece.

wacek97 napisał/a:
17 lat, uprawiałem seks (kolejny raz ) ale tym razem bez zabezpieczeń. Okres jej się spóźnia o 2 tygodnie, chociaż mówi że i tak ma nieregularny. A ja z nerwów wracam do autoagresji. jak okarze co
się że jest w ciąży, to się zabije :'(
Co się dzieje ....


Moja odpowiedz będzie bardzo brutalna i pewno jej ton wielu osobom, w tym Tobie się nie spodoba, ale masz 3 wyjścia, o ile faktycznie partnerka jest w ciąży.

Pierwsze, możesz kazać jej usunąć ciążę (o ile pozwoli na to jej i Twoje sumienie, lub jeżeli masz zupełnie inne podejście do kwestii życia niż ja).

Dwa, może urodzić i oddać dziecko do adopcji/rodziny zastępczej/domu dziecka.

Trzy, skoro byłeś na tyle dorosły i samodzielny, żeby kochać się bez zabezpieczenia, to jak przystało na prawdziwego mężczyznę nie uciekniesz przed obowiązkami i odpowiedzialnością, a po prostu razem z nią i z pomocą rodziny odchowasz brzdąca.




We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-20, 17:41   

XOF napisał/a:
Pierwsze, możesz kazać jej usunąć ciążę (o ile pozwoli na to jej i Twoje sumienie, lub jeżeli masz zupełnie inne podejście do kwestii życia niż ja).

:lol:
Już to widzę, jak zdesperowany i przerażony szesnastolatek ROZKAZUJE swojej równie wystraszonej rówieśniczce usunąć ciążę. A potem ROZKAZUJE jej rodzicom wyłożyć na to pieniądze. No komedia :lol: .




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-20, 19:13   

Daithi napisał/a:

:lol:
Już to widzę, jak zdesperowany i przerażony szesnastolatek ROZKAZUJE swojej równie wystraszonej rówieśniczce usunąć ciążę. A potem ROZKAZUJE jej rodzicom wyłożyć na to pieniądze. No komedia :lol: .


Hmm, strach podsuwa różne pomysły. A kto wie, czy w rzeczywistości, to ich rodzice nie nalegaliby na to sami, nie chcąc zostać przedwcześnie dziadkami. Akurat ja znałem taką sytuację. :>




We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-20, 21:58   

renu napisał/a:
Nie panikuj. Zajść w ciąże wbrew pozorom nie jest łatwo.

Zwykle trudniej jest tym, którzy starają się o dziecko. Tym, którzy nie są gotowi, po prostu się "wpada". :roll:

wacek97, niech dziewczyna zrobi test, po co się spinac jak się nie ma pewności? Bedziesz się martwił jak będzie pozytywny, a nie teraz, już.




 
 
Seks, ciąża w bardzo młodym wieku
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13