Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Postać z filmu/serialu w avku
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-11-24, 00:01   Postać z filmu/serialu w avku

Reaktywujemy zabawę avatarową! Tematem tej edycji są bohaterowie z filmów/seriali. Zabawa będzie trwać do końca przyszłego tygodnia (2.12.2018), każdy chętny może się przyłączyć. Wystarczy przez ten tydzień ustawić sobie avatar zgodny z motywem przewodnim. Chętni mogą się wypowiedzieć w standardowej, krótkiej ankiecie oraz wrzucić tutaj link do swojego avka, by można było po jakimś czasie do niego wrócić.

Zapraszamy do wzięcia udziału!


1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu pochodzi?
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?
3. Dlaczego akurat taka postać?




Disqualified as a human being.
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-11-24, 06:29   

W moim avatarze widnieje postać epizodyczna z filmu HarryPotter i Insygnia Śmierci (tak, znowu Harry Potter :D ) Ariana Dumbledore. Była siostrą Albusa Dumbledora, która zginęła w trakcie potyczki Aberfortha i Gelerta Grindelwalda. Dokładne przyczyny śmierci nie były znane. Wiadome było, że zarówno Albus jak i Aberforth obwiniali się o jej śmierć. Postać ta mnie intryguje i mam nadzieję, że jej prawdziwe i dokładniejsze losy zostaną zobrazowane w serii filmów o Fantastycznych Zwierzętach. Mam mnóstwo hipotez nt. tego jak umarła i dlaczego i mam nadzieję, że filmy powstrzymają moje milion wymyślonych historii. Wybrałam ją, bo mam słabość do postaci biednych, skrzywdzonych dzieci z problemami psychicznymi i często się z nimi utożsamiam. Wstępna historia mówi, że jako kilkuletnie dziecko została zaatakowana przez kilku chłopców za to, że używała czarów, przez co poważnie zachorowała, co skutkowało nieumiejętnością zapanowania nad magią, którą w sobie ukryła. Jak już wspomniałam, hipotez nt tego czym to dokładnie skutkowało i jak wyglądało mam wiele i czekam na rozwinięcie tematu.
W filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci (w książce również) jej portret odegrał ważną rolę w Bitwie o Hogwart, ponieważ za nim wytworzył się korytarz pomiędzy Barem pod Świńskim Łbem a Pokojem Życzeń, dzięki czemu walczący mogli się do Hogwartu przedostać.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-11-24, 10:09   

1. Na moim avku tytułowi kochankowie Eva i Adam z filmu ,,Tylko kochankowie przeżyją'' Jima Jarmuscha. :D
2. Są starymi jak świat wampirami. Szaleńczo się kochają, ale zazwyczaj mieszkają daleko od siebie. Eva uwielbia sztukę, książki, życie, a Adam jest samotnikiem, który ukrywa się w swojej chałupie i tworzy muzykę z przerwami na skłonności samobójcze. Podoba mi się kontrast między nimi - ona w bieli, on w czerni.
3. Wybrałam ich, bo kocham tych aktorów (Tilda ♥) i kocham ten film, jest jednym z moich ukochanych. Film może nie jest wybitny fabularnie, ale zamysł i klimacik są tak cudownie powolne, duszne i specyficzne. Kocham po stokroć!




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Świetlisty 



Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 200
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-11-24, 14:59   

Mustela Nivalis napisał/a:
1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu pochodzi?

Mój awatar przedstawia Wesley-a Gibsona (James McAvoy) z filmu "Wanted- Ścigani"
Mustela Nivalis napisał/a:
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?

Wesley Gibson- pracownik biura, jego ojciec należał do bractwa "elity" zabójców" i tak w filmie mamy obraz młodego pracownika biurowego który z czasem zostaje szybko zwerbowany do bractwa.
Mustela Nivalis napisał/a:
3. Dlaczego akurat taka postać?

Wybrałem tylko z tego względu iż podoba mi się dłuższy fragment fabuły jako zwykły pracownik biurowca jest trenowany, do specjalnych zadań, na filmie jest świetnie pokazane jak przechodzi całkowitą przemianę ze słabego chłopaka do silnego faceta. W pewnym sensie z nim się utożsamiam. :uszanowanko:




 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-24, 15:46   

Dr Hannibal Lecter z serialu Hannibal. Jest bardzo szanowanym psychiatrą, a w wolnym czasie uwielbia gotować. Serial to bardzo dobry kryminal, gorąco polecam.
Wybrałem Madsa Mikkelsena za jego świetną rolę, ale też za całokształt. Jest moim ulubionym aktorem I bardzo lubię oglądać filmy w których gra.




 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-11-24, 17:07   

Cytat:
1. Kogo przedstawia Twój avatar i z jakiego filmu/serialu pochodzi?

Mój avatar przedstawia komendanta Erica Lassarda z serii filmów Akademia policyjna.
Mustela Nivalis napisał/a:
2. Kim jest ta postać i czym się zajmuje?

Lassard jest szefem tytułowej akademii. Po zniesieniu ograniczeń w przyjmowaniu rekrutów do akademii próbuje zrobić z tych ludzi porządnych policjantów.
Cytat:
3. Dlaczego akurat taka postać?

Seria filmów o akademii policyjnej swego czasu była moją ulubioną. I pamiętam, że zawsze było mi żal tej postaci. Poza tym na avatarze zazwyczaj mam jakąś postać z horroru więc dla odmiany postanowiłam wybrać jakiegoś bohatera komediowego.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-11-24, 17:31   



1. Dr Spencer Reid z serialu "Zabójcze umysły".
2. Jest członkiem zespołu zajmującego się analizą zachowania seryjnych przestępców. Jest najmłodszy w ekipie, ma IQ 187 i kilka doktoratów. Jego matka choruje na schizofrenię. Sam w pewnym momencie uzależnił się od leków i ma lekkie zaburzenia osobowości.
3. Wybrałam go, bo nieco się z nim identyfikuję.




:myszka:
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-11-24, 19:11   




Postanowiłam być oczywista do bólu i reprezentowana graficznie przez jakiegoś "ultimate foodie" z małego ekranu. Dlatego na moim avku widnieje Goo Dae Yeong, główny bohater trzech sezonów koreańskiej dramy "Let's Eat". To wyszczekany sprzedawca ubezpieczeń, którego wielką życiową pasją jest jedzenie. Wystarczy wspomnieć w jego towarzystwie o czymś, co jest jadalne, by rozpoczął niekończącą się tyradę na tematy kulinarne (brzmi znajomo, huh?). Dodatkowo jest autorem poczytnego bloga na temat (a jakże!) jedzenia, który jest dość specyficzny - wrzuca na niego zdjęcia pustych talerzy na dowód tego, że danie było tak smaczne, że już nic po nim nie zostało do sfotografowania. Ponadto Goo Dae Yeong bardzo ekspresyjnie żuje i bierze przeogromne kęsy, przez co zachowuje się zupełnie jak ja, więc wybór tym bardziej trafny.




Disqualified as a human being.
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2018-11-24, 22:04   

Wybrałam Alice Wakefield (Patricia Arquette) z "Zagubionej autostrady" Davida Lyncha. Kim była Alice? Czy istniała gdzieś poza głową jej męża? Uwielbiam jej głos. Szeptała jakby z jękiem... Namiętność, wulgarność, usprawnienie dla zbrodni? Wiele pytań. Lubię niełatwe zadania. Lubię nie do końca czytelne charaktery. Coś na granicy. A czasem wewnątrz chorej, opętanej psychiki. Pełnej dusznej żądzy i chęci zaspokajania prymitywnych instynktów...



 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Avenon 
nihilism



Wiek: 26
Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 61
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2018-11-24, 23:32   

wybór padł na postać bardzo znaną, a mianowicie jest nim Forest Gump, zajmuję się tym, co aktualnie mu los zgotował, wybrałem go ponieważ bardzo podoba mi się przejrzystość intencji i dobroć jaka od niego wypływa. nie rozumiany przez innych, z ciężkim początkiem, był w stanie zrobić o wiele więcej niż inni, typ człowieka który przyciąga swoim charakterem.



Napiszę list otwarty do prezesa drogi mlecznej
czy może widział się z tym co obiecał nam życie wieczne.
Zarząd nic o tym nie wie, rada nadzorcza milczy
to skąd prosty człowiek ma wiedzieć czy może na końcu na coś liczyć
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-11-25, 09:47   


Tutaj mamy Baby'ego z filmu "Baby Driver". Ansel Elgort grał też w "Niezgodnej" jako brat Tris i w "Gwiazd naszych wina" jako jeden z głównych bohaterów.
Baby pracuje jako kierowca dla zorganizowanej grupy przestępczej i jest w tym genialny. Niestety to tylko wszystko mu utrudnia. Ma za sobą tragiczną przeszłość, ale daje sobie z tym wszystkim radę. Nie mówi dużo, lecz przez muzykę, którą tworzy z nagranych na dyktafon słów, pokazuje o wiele więcej.
Wybrałam go z powodu pasji jaką w sobie ma, że potrafi sobie radzić w rzeczywiście trudnych sytuacjach i jest przy tym dobry dla swoich najbliższych.




 
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-25, 09:59   

* J.K. Simmons jako Terence Fletcher w filmie Whiplash.
* Terence Fletcher - wybitny nauczyciel muzyczny. Prowadzony przez niego zespół składa się z wybitnych młodych muzyków. Uczniowie Fletchera uchodzą za najlepszych absolwentów i właściwie od razu znajdują pracę w prestiżowych orkiestrach. Ale cena, jaką płacą za udział w zajęciach, często przewyższa ich psychiczne możliwości.
* Dlaczego akurat ta postać? Bardziej film niż sama postać - robi wrażenie, mocny przekaz. Dążenie do doskonałości za wszelką cenę.




 
 
Postać z filmu/serialu w avku
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-11-25, 17:30   

Nie mogłam się długo zdecydować czy Sherlock, czy Severus. Ale zdecydowanie Severus Snape jest najbliżej mojemu serduszku zarówno ten ksiązkowy i serialowy. Właściwie w tym przypadku jestem psychofanką nie tylko samego Severusa Snape'a , ale tez aktora, który grał tę postać. Severus Snape to bardzo skomplikowana postać, pełna sprzeczności, potężna magicznie, mega sprytna i temperamentna. I chyba najbardziej skrzywdzona ze wszystkich. A do tego mega mroczna, cyniczna, pełna sarkazmu i ironii. Człowiek zagadka, a w tym wszystkim jeszcze niesamowicie seksowny i inteligentny. No jak go nie kochać?



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-11-25, 19:33   

Wybrałam Vanessę Ives z Penny Dreadful, graną przez boską Evę Green. Vanessa jest potężną wiedźmą i medium, reinkarnacją bogini Amaunet, pożądaną przez wszelkie potwory wiktoriańskiego Londynu. Cały czas prowadzi wewnętrzną walką między dobrem i złem. Jest silna, ale jednocześnie krucha. Mimo zewnętrznego zimnego opanowania, jest bardzo wrażliwą istotą.



 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-11-26, 18:52   



Wybór padł na Sherlocka granego przez Benedicta Cumberbatcha z serialu BBC Sherlock. Sherlock jak wiadomo jest detektywem i nałogowo rozwiązuje zagadki, jeśli tego nie robi to pali i ćpa. Jest wspaniale nieprzystępny i jak sam o sobie mówi, jest wysokofunkcjonującym socjopatą, a gif jest właśnie z momentu, gdy wypowiadał tę kwestię. Wybrałam Sherlocka granego akurat przez Cumbebatcha, bo ostatnio niezwykle mnie ten serial urzekł.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Postać z filmu/serialu w avku
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12