Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Autor Wiadomość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-10-22, 06:08   

Ewan McGregor i Chris Hemsworth. :roll:
Helena Carter i Nicole Kidman. <3




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-21, 19:52   

Bardzo podoba mi się dojrzałe wydanie Gillian Anderson, z wiekiem nabrała pewnego rodzaju wyrafinowania, które sprawia, że jestem pełna uznania dla tego, w jaki sposób emanuje kobiecością, klasą i pewnością siebie. Jestem również fanką urody Evy Green. Nie jest ona może klasyczną pięknością, jednakże posiada w sobie specyficzny rodzaj nieoczywistego magnetyzmu i seksapilu, który stawia ją o wiele wyżej, niż niezmierzone szeregi "tylko" pięknych diw o zlewających się w jedno rysach. Z klasycznych piękności podoba mi się Monica Bellucci.

Więcej pięknych pań nie pamiętam, nie skupiam się aż tak na nich, bo to nie mój target.




Disqualified as a human being.
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-21, 22:25   

Mustela Nivalis napisał/a:
Nie jest ona może klasyczną pięknością, jednakże posiada w sobie specyficzny rodzaj nieoczywistego magnetyzmu i seksapilu, który stawia ją o wiele wyżej, niż niezmierzone szeregi "tylko" pięknych diw o zlewających się w jedno rysach.

Hmmm... czym w takim razie charakteryzuje się klasyczna piękność, jeżeli nie wygląda tak:

?




 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-22, 06:31   

Astrid, <3 <3 <3
Tyle się Evy nabroniłam przed tekstami w stylu, że ona jest po prostu brzydka, że ma męską twarz (!)*, że wygląda na wiecznie niezadowoloną i patrzy spod byka, że już mi witki opadały. Jako ideał urody podawano mi Scarlett Johanson i jakieś niezmierzone rzesze serialowych aktorek, które może i były ładne, ale zlewały się w jedno...
_____________________________

Swoją drogą, zauważyłam, że "męska twarz" to ostatnio nadużywany komentarz w stosunku do dyskredytowania kobiet pod względem estetycznym. Niby nie jest to uwaga nowa, ale ostatnio bez przerwy się na to natykam... :roll3:




Disqualified as a human being.
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-29, 16:38   

Mustela Nivalis napisał/a:
Tyle się Evy nabroniłam przed tekstami w stylu, że ona jest po prostu brzydka, że ma męską twarz (!)*

Często tak mówią/piszą o Steczkowskiej (jakby ktoś się czepiał, że nie aktorka - właśnie że grała w kilku filmach)

Jak dla mnie ma ciekawą urodę, nie typową dziewczyny z sąsiedztwa np. duże, ładne niebieskie oczy, duże usta, zadarty malutki nosek.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-05-29, 18:19   

Psychosis napisał/a:
Jak dla mnie ma ciekawą urodę, nie typową dziewczyny z sąsiedztwa np. duże, ładne niebieskie oczy, duże usta, zadarty malutki nosek.


Nie rozumiem, typowa dziewczyna z sąsiedztwa ma duże, ładne niebieskie oczy, duże usta, zadarty malutki nosek?




dead but delicious
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-29, 18:30   

R. de Valentin napisał/a:
Nie rozumiem, typowa dziewczyna z sąsiedztwa ma duże, ładne niebieskie oczy, duże usta, zadarty malutki nosek?

Taka uroda typowa, na ulicy można spotkać wiele takich dziewczyn. Żeby nie było, nie jest to przytyk tylko określenie najbardziej powszechnego typu urody.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-29, 18:35   

Coś jak Joanna Koroniewska przed wylaszeniem albo Kate Upton. Tak mi się wydaje, że to taki typ. :roll:



Disqualified as a human being.
 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-07-11, 22:17   

Wizualnie przepadam za Fassbenderem.

Smuci mnie to, że dobiera sobie takie nierówne role. We "Wstydzie", "Głodzie", "Światłach między oceanami" wybornie, a im dalej w las, tym mniej ambitnie. Szkoda, bo to świetny aktor i żal, że się marnuje w jakichś średniawych filmach i blockbusterach.

Jeśli chodzi o mowę ciała, to bardzo przemawia do mnie Hugh Dancy (tak, naoglądałam się Hannibala). Jest dla mnie tak przyjemnie czytelny (!) - w przeciwieństwie do większości aktorów.




 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Wzium 



Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-11-23, 14:38   

Eva Green powinna była zagrać w Wiedźminie, piękna aktorka :D



 
 
Najprzystojniejsi aktorzy/Najpiękniejsze aktorki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11