Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaźń damsko-męska.
Autor Wiadomość
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-07-21, 12:03   

Żurawek "poza internetowymi desperatami" smiechłem xD



 
 
Przyjaźń damsko-męska.
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-07-21, 22:48   

Wiecie możecie się śmiać,ale nie wierze w przyjaźń damsko-męską ponieważ prędzej czy później ta druga osoba poczuje coś więcej niż przyjaźń a wtedy z takiej przyjaźni jest lipka :P



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Przyjaźń damsko-męska.
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-22, 00:00   

Konrad96, kaman, w przyjaźni jednopłciowej też się to może wydarzyć. Czy zatem nie istnieje przyjaźń wcale? Już widzę teksty, że nie ma, bo wszystko jest kierowane interesem :P Tak serio, to myślę, że może istnieć taka przyjaźń. Osobiście mam dwóch kumpli, czy tam trzech, co prawda kontakt się rozluźnił, ale kiedyś byliśmy blisko. I to bez pociągu seksualnego, czy jakichs innych uczuć.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Przyjaźń damsko-męska.
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-27, 00:50   

Zgodzę się z Tobą Żurawek! :żółwik: W moim przypadku potwierdza się, że istnieje taka przyjaźń. Mam przyjaciela od iks lat, gadamy o wszystkim, spotykamy się, różnie to z nami bywało ale... nigdy nic więcej. Zawsze wolałam kontakt z chłopakami, a to jedyny gościu który mi się nie podobał, ja też nie w jego typie :D oraz wie chyba wszystko o mnie, a ja o nim.
Obalam ten mit! :D :sędzia:




 
 
Przyjaźń damsko-męska.
Świetlisty 



Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 200
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-08-26, 16:38   

Ja jestem skłony uwierzyć, i szczerze mówiąc to brakuje mi przyjaciół jeśli miała by być to kobieta to myślę, żę bez problemu nadając na tych samych falach nie przeszkadzało by mi to żę jest kobietą. Niestety nie mam prawdziwych do których mógłbym napisać bezpośrednio czy zwierzyć się. Potraciłem... :ech:
Ale chciałbym uwierzyć i może kiedyś będziemy przykładem. takiej przyjaźni damsko męskiej.




 
 
Przyjaźń damsko-męska.
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 12:28   

Nie wiem czy jestem dobrym przykładem, ale przyjaźń damsko-męska istnieje i w sumie łatwiej jest mi zawierać takie przyjaźnie, choć czasem kończą się one bardzo niezręcznie. Ale mimo takich sytuacji, zdecydowanie warto.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Przyjaźń damsko-męska.
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-16, 13:10   

Słuchając różnych historii, odnoszę wrażenie, że spora część przyjaźni damsko-męskich wynika z nieudanych zalotów, które przeradzają się w friendzone. Ona traktuje go jak przyjaciela (często nie będąc świadomą, że plan był inny) a on żyje u jej boku z nadzieją, że coś kiedyś z tego wyjdzie.
Oczywiście nie mówię, że wszystkie przyjaźnie tak wyglądają, bo byłoby to okropne kłamstwo. Sam uważam, że jeżeli z kimś mi się dobrze gada, ufamy sobie i jesteśmy w stanie się poświęcić dla drugiej osoby, to płeć nie ma absolutnie znaczenia.




 
 
Przyjaźń damsko-męska.
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-05-16, 13:56   

Sawcia napisał/a:
ak myślicie, czy w ogóle istnieje coś takiego, jak 'przyjaźń damsko-męska'?


Istnieje. Dlaczego nie?




dead but delicious
 
 
Przyjaźń damsko-męska.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12