Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2021-01-12, 11:47
Prezenty
Autor Wiadomość
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-22, 19:42   

Naamah, najlepiej popytaj w sklepie, myślę, że będą mogli Ci doradzić (;


<<< Dodano: 2015-12-28, 14:11 >>>


Po nowym roku planuje wybrać się do mojej kuzynki i jej męża na nowe mieszkanie. Nie wypada chyba przyjść z pustymi rękami... Kwiatek w doniczce? Może coś drobnego do wystroju? Świeca, figurka... Sama nie wiem. Pomożecie?




 
 
Prezenty
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3161
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-12-28, 14:32   

Ja bym sie zdecydowala na jakiegos kwiatka w doniczce. Figurka, to dosc ryzykowny pomysl bo mozna nie trafic w czyjsc gust czy wystroj.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Prezenty
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 14:34   

Oyakaell, moim zdaniem takie prezenty nie są mile widziane... Przynajmniej ja bym się nie ucieszyła, ciężko trafić w mój gust i uznałabym to za zbyt dużą ingerencję w wystrój mojego nowego mieszkania, ostatecznie pewnie musiałabym wyrzucić.

Może wino i czekoladki byłyby lepsze?




 
 
Prezenty
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-12-28, 14:34   

Oyakaell, no właśnie, z prezentami na nowe mieszkanie lepiej uważać, bo ludzie maja różne gusta i różnie urządzają sobie mieszkania, wiec najlepiej, aby to było coś uniwersalnego. Myślę, że kwiatek to dobry pomysł. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prezenty
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-12-28, 15:28   

Ja często spotkałam się z przynoszeniem na parapetówkę jakiegoś gadżetu na szczęście. Podkowa, czy coś.



 
 
 
Prezenty
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-28, 15:31   

Daithi, chyba nikt mi wina nie sprzeda :P
Może faktycznie kupię jakiegoś ładnego kwiatka, macie rację, że jakiś gadżet związany z wystrojem mieszkania może być negatywnie odebrany...
To zwykle odwiedziny, herbatka. Więc nie wiem sama, czy coś brać, czy nie...




 
 
Prezenty
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-28, 16:47   

Oyakaell, może kubki dla ów osób? ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Prezenty
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 16:49   

Oyakaell, może by zapytać czy nie potrzebują czegoś w zasięgu Twoich możliwości finansowych. Będziesz miała wtedy pewność, że Twój prezent będzie praktyczny.



 
 
Prezenty
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 00:17   

Ja też bym zapytała wprost, czy mogę coś kupić (czekoladki, słodkości lub jakąś rzecz, której akurat potrzebują). Okazuje się ostatnio (u mnie), że taka szczerość jest najlepsza, bo wtedy mam pewność, że trafię w czyjś gust - albo mam powiedziane wprost, że dana osoba nie chce i nie oczekuje ode mnie żadnego upominku.



 
 
Prezenty
karol.p
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-16, 14:39   pomysł na prezent dla malucha

Pytanie do kobiet.

Jestem chrzestnym małego bąka o imieniu Staś. Co kupuje się na chrzciny? Coś ze złota? czy dać pieniążki?

Myślałem o zakupie czegoś z wyprawki... jakiegoś kocyka lub kołderki + dać pieniążki. Tutaj znalazłem fajne: [usunięto link] Co myślicie?

Nie ma mi kto doradzić, idę na tą imprezę sam.

[ Komentarz dodany przez: Lennei: 2016-06-16, 15:45 ]
Usunięto reklamowy link.
Regulamin V. 10. Nie należy publikować postów, które są formą reklamy.




Ostatnio zmieniony przez 2016-06-16, 15:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Prezenty
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-16, 14:45   

Jakiś święty obrazek albo Biblię dla dzieci chyba. No i... kobiety raczej rzadko bywają ojcami chrzestnymi, więc to raczej pytanie do mężczyzn. :P


<<< Dodano: 2016-06-16, 14:46 >>>


Ah, to tylko reklama. Sorki.




 
 
Prezenty
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-06-16, 19:37   

Chochlik, obrazek to owszem, ale Biblię to chyba raczej na komunię, a nie chrzciny. ;)

karol.p, nie wiem jak jest w Twoich rejonach, ale z tego co kojarzę, to ojciec chrzestny jest zobowiązany kupić świecę (matka chrzestna szatę), ale to nie jako prezent tylko na sam chrzest jest potrzebne. ;)
Myślę, że warto zapytać rodziców co by im się bardziej przydało dla małego: czy wolą prezent, czy pieniądze. Chyba, że nie chcesz lub nie możesz zapytać. To z prezentów może to być np. mata edukacyjna (fajna rzecz dla dziecka), jakiś bujaczek lub chodzik (choć ja osobiście jestem przeciwniczką chodzików, ale wiem że rodzice bardzo sobie cenią) lub może krzesełko do karmienia. To tylko moje luźne propozycje, z których absolutnie nie musisz korzystać. ;) Powodzenia :)




"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Prezenty
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-16, 20:23   

intouchable napisał/a:
Biblię to chyba raczej na komunię, a nie chrzciny

Na komunię, to "normalna" Biblia, a ja mam tu na myśli taką dla dzieci. Kilka historii z dużą ilością obrazków.


intouchable napisał/a:
mata edukacyjna (fajna rzecz dla dziecka), jakiś bujaczek lub chodzik (choć ja osobiście jestem przeciwniczką chodzików, ale wiem że rodzice bardzo sobie cenią) lub może krzesełko do karmienia


intouchable, A skąd wiesz jak duże to dziecko jest?




 
 
Prezenty
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-06-17, 00:50   

Chochlik napisał/a:
Na komunię, to "normalna" Biblia, a ja mam tu na myśli taką dla dzieci. Kilka historii z dużą ilością obrazków.


Po prostu jeszcze się nie spotkałam z dawaniem dziecku Biblii na chrzciny, lecz właśnie na Komunię i nie ma tu znaczenia jaka to miałaby być Biblia. Sama na Komunię dostałam Biblię dla dzieci z obrazkami właśnie, ale ok przecież czasy się zmieniają i może się nie znam.

Chochlik napisał/a:
A skąd wiesz jak duże to dziecko jest?


Nie wiem tego, ale zwyczajowo przyjęłam, że chrzciny dziecka odbywają się jakoś w 2-3 miesiącu życia. ;) Po za tym fragment:

karol.p napisał/a:
Jestem chrzestnym małego bąka


pozwolił mi wysnuć wniosek, że jest to dość małe dziecko, bo kilkulatka chyba by nie nazwał "małym bąkiem". ;)




"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Prezenty
Opuszczona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-17, 22:48   

Ostatnio coraz częściej chrzczone są dzieci wieku 2 - 3 lat, a nierzadko nawet starsze.



 
 
Prezenty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14