Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2021-01-12, 11:47
Prezenty
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-18, 14:16   

Szukam jakiejś fajnej książki dla siedmioletniego dziecka. Nie chodzi mi o jakieś ekstra kolorowe bajki, tylko coś hmm... wartościowego. Myślałam wstępnie o którymś z tych tytułów:





ale recenzje jakoś mnie nie przekonują.




 
 
Prezenty
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-18, 15:28   

Mam trzy tygodnie na wymyślenie/kupienie czegoś fajnego na prezent koleżance na osiemnastkę. Dziewczyna jest w klasie wojskowej i tą tematyką się interesuje. Ja jednak kompletnie się na tym nie znam i jedyne, co mi przychodzi do głowy, to jakieś książki o tej tematyce. Może macie jakieś pomysły?



:myszka:
 
 
Prezenty
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-18, 15:43   

Chochlik, polecam książki Anny Czerwińskiej-Rydel. Są bardzo wartościowe, a dzięki obrazkom nadają się dla najmłodszych dzieci... Ja uwielbiam na przykład biografię Wedlów, nazywa się chyba "O Wedlach i fabryce czekolady". Jest przeznaczona dla 10-12 latków, ale myślę, że młodszym też się spodoba.



 
 
Prezenty
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-28, 00:34   

Prezenty np. dla matki zawsze kupujemy z ojcem i na odwrót też i nie ma z tym problemów. Ja raczej zawsze mam dużo pomysłów, co komu kupić.



 
 
Prezenty
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-07-14, 13:02   

Znalazłam w Internecie ciekawy pomysł na prezent z życzeniami:


Może ktoś będzie chciał wykorzystać, ja przygotowałam tacie na jutrzejsze urodziny. :P




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Prezenty
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-14, 14:18   

Wow niesamowite .! Już mam pomysł na prezent dla ojczyma. Trochę pozmieniam. POznałąm go dopiero gdy miałam 18 lat, ale wiem, że będzie się cieszył i ryczał jak bóbr gdy to dostanie.



 
 
Prezenty
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-16, 21:27   

Macie może pomysły na prezent na 18ste urodziny? Swoje miałam jakiś czas temu i chyba świętowanie wyglądało troszkę inaczej. ;)
Nowa 18stka to dalsza kuzynka, impreza jest też rodzinna. Myślałam nad alkoholem i może czymś z grawerem. Sama nie wiem, czy to odpowiednie.




 
 
Prezenty
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-17, 00:05   

Arashi napisał/a:
Nowa 18stka to dalsza kuzynka, impreza jest też rodzinna. Myślałam nad alkoholem i może czymś z grawerem. Sama nie wiem, czy to odpowiednie.

Też nie wiem, co się teraz dostaje, ale może przybornik do wina i jakieś dobre wino zdałoby egzamin?




 
 
Prezenty
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-08-17, 13:02   

Arashi, nasz dobry pomysł ;) Może być jakaś bransoletka delikatna z grawerem dnia urodzin i dobre wino. Polecam Carlo Rosi brzoskwiniowe, nie jest drogie ale smakuje super :) Albo po prostu pieniądze w kopercie i wino.



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Prezenty
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-17, 20:49   

Myślę, że jakaś biżuteria będzie odpowiednia. W końcu biżuteria zadowoli niemal każdą kobietę.Bransoletka, albo jakiś łańcuszek z zawieszką :) A może kuzynka ma jakieś hobby? Jeśli nie wiesz co związanego z tym hobby moze potrzebować to może bon do sklepu ze sprzętem do tego hobby.



 
 
Prezenty
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-17, 23:02   

Dziękuje Wam za pomysły.
Pomyślałam też nad stereotypowym "koszem silnej niezależnej kobiety": wino, pluszowy kot itp. ;) Muszę tylko dokładnie przemyśleć, czy żart będzie zrozumiały.
jo_aśka napisał/a:
biżuteria zadowoli niemal każdą kobietę
Prawda, pewnie ogólnie na tym się skończy.
Rainbow napisał/a:
Albo po prostu pieniądze w kopercie i wino.
Coś nie pasuje mi w dawaniu samych pieniędzy na urodziny... ale chyba tak teraz się przyjęło. Prędzej bym wybrała bon jak sugeruje jo_aśka.



 
 
Prezenty
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-18, 05:53   

Macie jakieś pomysły na prezent dla rodziców na 30. rocznicę ślubu? Pewnie będę składać się z bratem, więc budżet to około 150zł.



czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Prezenty
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-08-18, 08:59   

Jeremi, może coś praktycznego, małe AGD do kuchni?



dead but delicious
 
 
Prezenty
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-08-18, 09:59   

Jeremi, jeśli z bratem macie ochotę pochodzić po sklepach to jestem pewien, że mogłaby im się spodobać jakaś ładna pościel satynowa do ich sypialni.



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Prezenty
Sawcia 



Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 416
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-01, 00:00   Problem z podjęciem decyzji.

Mam taki problem: w czerwcu/lipcu obrona pracy magisterskiej, w związku z tym moi rodzice wymyślili sobie, że w ramach pamiątki kupią mi złotą albo srebrną biżuterię. W przypadku złota w grę wchodzi łańcuszek oraz kolczyki, natomiast w przypadku srebra - z uwagi a to, że tańsze - jeszcze bransoletka. Ja w ogóle biżuterii nie noszę, bo 1 - boję się, że zniszczę (urwanie, etc), albo zgubię, 2 - nie lubię.
I teraz mam problem tego typu, że głupio jest mi zwyczajnie odmówić i powiedzieć, że tego nie chcę, bo Oni pewnie chcą, by było mi miło i gdybym odmówiła to byłoby Im przykro. Powiedzieć żeby mi dali pieniądze - też nieszczególnie wypada, bo to ma być jednak mimo wszystko coś od Nich, a moje propozycje tego, co ja bym chciała - nie wiem, na przykład kilka nowych książek, które uwielbiam i mam de facto więcej niż ubrań, albo przeznaczenie tych funduszy na jakiś kilkudniowy wyjazd gdzieś na teren Polski - w góry na przykład - albo moja od lat wymarzona sesja zdjęciowa - taka profesjonalna, w rozumieniu, że fotograf plus makijaż, itd. - wiem, że nie wchodzą w grę, bo próbowałam z Nimi rozmawiać na te wyżej wymienione tematy i nie spotkało się to z aprobatą.
Teraz nie wiem, co zrobić, bo:
1. przyjmę i nie będę nosić - mnie będzie głupio, a Im przykro,
2. odmówię - Im będzie przykro, mnie głupio i nie będę miała żadnej pamiątki.
To wszystko chyba się bierze stąd, że ja nie uważam skończenia swoich studiów za jakiś sukces. Dla mnie to naturalna sprawa.
Może ktoś racjonalnie, patrząc z boku coś poradzi?




 
 
Prezenty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13