Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Euphoriall
2021-01-12, 11:47
Prezenty
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-28, 20:29   

Pomanita napisał/a:
To zależy od tego, jak się przyjęło w rodzinie.

Nom, zupełnie inaczej jak u mnie. Prezent na urodziny dostaje się jeden, kupiony przez 'głowę rodziny' tj. matkę. W sumie to kto inny miałby jeszcze prezenty kupować, jak moja rodzina, to byli rodzice i ja? A na święta ta sama matka robiła paczki dla każdego (dla siebie też) i całe życie udawała (tak, jak miałam 20 lat też udawała), że to Mikołaj przyniósł. I też każdy dostawał jeden prezent. Obowiązkowo prezent zawierał kilka mandarynek i cukierki albo czekoladę. A pisze w czasie przeszłym, bo świąt nie obchodzę już od dobrych paru lat.




 
 
Prezenty
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-28, 20:49   

Chochlik napisał/a:
Jakieś durnostojki?

Nieee tego wszyscy w domu mamy już dość.
Z tymi kartkami to fajny pomysł, ale u nas raczej nie przejdzie, nie ten charakter :)
Pomanita napisał/a:
Jaka jest jego praca?

Pracuje w salonie samochodowym. Pendriv-y już były.

Za każdym razem, gdy Go pytam co chce, to mówi że kołowrotek! Już chyba ze dwudziesty! ;/

Złośnica rozbawiła mnie ta propozycja! :D




 
 
Prezenty
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-28, 21:25   

an angel napisał/a:
- interesuje się tylko wędkarstwem, ale w tej dziedzinie ma już chyba WSZYSTKO co tylko może mieć

Skoro się interesuje, to wręczyłabym mu kartę podarunkową do sklepu wędkarskiego, aby mógł sobie sam coś dokupić.




 
 
Prezenty
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-28, 23:43   

Jeśli chce kołowrotek, nawet dwudziesty, to ja bym mu ten kołowrotek kupiła. Niech sobie stworzy kolekcję :) . W końcu prezenty mają sprawić komuś przyjemność, a skoro ma mu ją sprawić kolejny kołowrotek, to czemu nie.



:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Prezenty
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-29, 07:26   

Nie znam ich w ogóle, ale chyba ogarnę jakieś słodycze dla dzieci i ciasto czy coś :ech:



 
 
Prezenty
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-11-30, 19:59   

Vida, karta podarunkowa to doskonały pomysł. Specjaliście nie można zrobić niespodzianki, bo po prostu niemalże niemożliwe jest trafić w to co akurat potrzebuje. A taki bon zakupowy to świetne wyjście z sytuacji.

Pomanita, hahaha, dokładnie tak samo bym zrobił. Akurat prezent od bliskiej osoby może być żartem lub czymś podobnym, a i tak może być miło.

Ogólnie nie przepadam za prezentami. Z reguły ciężko jest trafić w mój gust lub to co akurat potrzebuję. Ja też mam taki problem kiedy staram się kupić komuś coś. Jeśli coś potrzebuję to mówię wprost czego potrzebuję, od kogo i z którego sklepu. Utrudnia to zrobienie niespodzianki, ale przynajmniej jest pewność że będę używać danego prezentu.




 
 
Prezenty
dorota1877 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2014-12-01, 13:44   prezent dla teściowej

Cześć wszystkim nie długo święta w związku z tym mam takie pytanie czy kupywać prezent teściowej. Czy wy tak robiłyście i co kupiliście

[ Komentarz dodany przez: Vida: 2014-12-01, 14:06 ]
Zanim założysz nowy temat, sprawdź np. z pomocą opcji "szukaj" widocznej na górze forum, czy nie ma już podobnego tematu.




 
 
Prezenty
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-12-01, 13:50   

Kupywać, kupywać. Jeśli zasłużyła. :D



dead but delicious
 
 
Prezenty
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-01, 14:18   

PersonaNonGrata, karta podarunkowa jest też dobra, jeśli ktoś jest trudnym odbiorcą prezentu, gdy wiadomo, że jest bardzo wymagający i mało rzeczy mu się podoba, a na pytanie "co chcesz?" odpowiada "nie wiem". :P


Kiedyś na pytanie "co chcesz?" usłyszałam "samochód", więc kupiłam mały zabawkowy samochód do samodzielnego złożenia. :D




 
 
Prezenty
dorota1877 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2014-12-01, 16:22   

R. de Valentin napisał/a:
Kupywać, kupywać. Jeśli zasłużyła. :D
W sumie mi nie podpadała więc chyba zasługuje : ) w sumie są to moje pierwsze święta u niej



 
 
Prezenty
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-12-03, 16:27   

Musze kupic prezent dla dziewczyny brata na swieta. Kompletnie nie mam pomyslu. Nie znam jej za dobrze, ona tez nie ma sprecyzowanych zainteresowan.
Jakis uniwersalny pomysl?




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Prezenty
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-03, 16:30   

Yennefer napisał/a:
Jakis uniwersalny pomysl?

Pieniądze.




 
 
Prezenty
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-03, 16:34   

Yennefer, a brat Ci nie doradzi?



 
 
Prezenty
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-12-03, 16:46   

PersonaNonGrata, nie bardzo. Mysle o jakims portfelu albo cos z kosmetykow, tylko nie wiem co.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Prezenty
zapachrumianku
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-03, 16:53   

Yennefer, Może coś kosmetyków pielęgnacyjnych? Jakiś zestaw? To się zawsze przydaje :)



 
 
Prezenty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12