Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki jest Twój największy kompleks?
Autor Wiadomość
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-04, 14:59   Jaki jest Twój największy kompleks?

Nie wiem jak wy, ale moim największym kompleksem od zawsze były moje zęby. Mam diastemę(w moim przypadku dość małą, nie wygląda aż tak koszmarnie bo nie mam długich zębów). Od przedszkola płakałam z ich powodu. Swojego czasu moi rodzice zabrali mnie do ortodonty, ale ona powiedziała, że tu nie ma na co zakładać aparatu, bo mam idealnie równe zęby, nic się nie krzywi, nic na siebie nie nachodzi etc XD Więc aparatu nie ma sensu nakładać. I na tym się skończyło. Kolejnym kompleksem jest to, na co lecą moi koledzy, czyli wydatna pupa. Tu nie mam za dużo do mówienia. I ostatni - nogi(włączając stopy, których nienawidzę pokazywać)...A wy, jakie macie zażalenia do siebie? :D



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-05-04, 15:33   

Moim największym kompleksem jest mój wzrost. Od gimnazjum ciągle mnie prześladują docinki osób, że ktoś zna kogoś, kto jest ode mnie wyższy, a jest młodszy. Jestem już uprzedzona co do takich tekstów. Innym moim kompleksem jest to, że nie wyglądam na swój wiek i jak wiadomo ludzie się do wszystkiego przyczepią. Następnym moim kompleksem jest mój głos. Jakoś go nie trawię i to jest największy powód tego, że czasem mało się odzywam. W ogóle go nie lubię, tak samo jak mojej figury i mojej nieśmiałości. Pewnie bym jeszcze wiele znalazła kompleksów, ale poprzestanę na tylu. ;)



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-04, 15:40   

Sourlie, ooo też nie lubię mojego głosu, zawsze jak go słyszę np. na nagraniu to mam wrażenie, że brzmię jakbym się dławiła :oops:



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-05-04, 15:44   

Cirnellé, ja już nie wiem, kiedy mój głos jest gorszy. Tak jak mówię, czy z nagrania. Niby inni mówią, że nie jest zły, ale wiesz jak coś się w sobie wmówi, to potem trudno jest zmienić swoje zdanie na dany temat. Można gadać i gadać, ale i tak stoimy przy swoim, że on jest ble, że on jest fu. Ja nie wiem co by się musiało stać, bym polubiła swój głos.



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-04, 15:46   

Sourlie, znam to. Mi też mówią, że nie jest taki zły, że jest normalny ale ja i tak go nie lubię, uważam że jest śmieszny.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-04, 15:48   

Przepraszam, mam za dużo kompleksów, żeby wywyższyć jeden z nich i uhonorować nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca.

Nie wiem, ale czy nie lepiej byłoby zmienić temat na moje kompleksy, ponieważ trudno jest sprecyzować jedną, konkretną wadę. Dodatkowo podajesz kilka przykładów. ;)




 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-05-04, 15:48   

Cirnellé, dokładnie o to mi chodzi. ;) A ja na dodatek jestem strasznie uparta to w ogóle jest wręcz niemożliwe bym zmieniła zdanie na ten temat. ;)



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-04, 15:50   

amel, to jeśli chcesz, wypisz wszystkie jakie masz :) Po to założyłam ten wątek, żeby każdy kto chce, mógł się wyżalić.

Sourlie, :smutna piątka:




Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-05, 15:05   

Moja twarz, która jest ni męska, ni kobieca, chociaż czasami jest to zaleta. Zależy jak ułożę włosy i co ubiorę i już wyglądam jak brzydka dziewczynka albo brzydszy chłopiec.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-05, 16:49 ]
Lit.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-05-05, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-05-05, 20:48   

Moja figura, wygląd mojego ciała, złożonego z samego tłuszczu. W parze z tym idzie kompleks co do za małego biustu. Wielki brzuch i uda, zerowy biust...



I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
kxxum 



Wiek: 30
Dołączyła: 04 Maj 2014
Posty: 27
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-05-05, 21:09   

Twarz, figura, a raczej jej brak, uda i dłonie. W szczególności środkowy palec prawej dłoni, który po wypadku z windą bardzo się odróżnia.



너는 나를 구석괴물로 만들었고
 
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Double 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 59
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-06, 21:12   

Moja głupota i trądzik który raz przybywa raz odchodzi.



 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-05-06, 21:26   

Pieprzyk w bardzo widocznym miejscu. Małe, wręcz dziecinne dłonie, dodatkowo jakieś dziwnie delikatne, z mocno widocznymi żyłami i kośćmi. Marny, jakby oklapły biust. Rozstępy na biodrach. Tłuszcz na udach i brzuchu. Stopy, po prostu stopy, których od zawsze nie lubiłam, a noszenie sandałów było męczące. Smutne oczy i nijakie brwi. Zadarty nos.

Nienawidzę prawie całej siebie, jestem jednym wielkim kompleksem, którego nie potrafię zmienić.

A jeśli chodzi o charakter, to brak wiary w siebie, upartość, okropna zazdrość, ufność, lenistwo, głupota.




 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-05-06, 22:00   

Z wyglądu bardzo nie lubię swojego brzucha, kiedy tyję, rośnie jako pierwszy, ale chudnę w pierwszej kolejności z bioder. Do tego jeszcze nie lubię swoich zębów, zawsze były żółtawe, ale wcale nie mocne, teraz piję jeszcze dużo kawy, więc przebarwienia są jeszcze większe.

Z innych cech - nie znoszę swojego braku wyczucia. Zawsze coś palnę, powiem, że pies mi zarzygał przedpokój, kiedy ktoś je, wyskoczę z jakimś żartem, który śmieszył inne towarzystwo.




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-07, 17:34   

Hathor napisał/a:
Stopy, po prostu stopy, których od zawsze nie lubiłam, a noszenie sandałów było męczące.


Hathor napisał/a:
A jeśli chodzi o charakter, to brak wiary w siebie, upartość, okropna zazdrość, ufność, lenistwo, głupota.


:smutna piątka:


Pomanita napisał/a:
Z innych cech - nie znoszę swojego braku wyczucia. Zawsze coś palnę, powiem, że pies mi zarzygał przedpokój, kiedy ktoś je, wyskoczę z jakimś żartem, który śmieszył inne towarzystwo.

No dokładnie, zawsze tak mam...




Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Jaki jest Twój największy kompleks?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14