Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Brwi bądź ich brak
Autor Wiadomość
lana
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 14:07   Brwi bądź ich brak

Ma ktoś z was zgolone brwi/ poddane epilacji? Podobają się wam? Jak zachowują się podczas procesu odrastania? Robią się rzadsze? jak bardzo? Proszę o potraktowanie tego serio:D
Liczę na sensowne podejscie do tematu:)




Ostatnio zmieniony przez 2013-10-02, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brwi bądź ich brak
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 14:10   

Cytat:
Ma ktoś z was zgolone brwi/ poddane epilacji?

Ja nie.

lana napisał/a:
Podobają się wam?

Mniej więcej tak samo jak modne ostatnio fryzury z ogoloną połową głowy - kojarzą mi się z jakąś poważną chorobą i wywołują raczej współczucie, czasami z lekką nuta odrazy, niż zachwyt.




 
 
Brwi bądź ich brak
lana
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 14:13   

ja nie przepadam za wygoloną głową, ale brak brwi... milutki.

wielokropek składa się z trzech kropek. | Muszkieterka




Ostatnio zmieniony przez 2013-08-31, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brwi bądź ich brak
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-08-29, 14:13   

lana napisał/a:
Ma ktoś z was zgolone brwi/ poddane epilacji?


Nie.
lana napisał/a:
Podobają się wam?


Jak widzę poniższe przykłady ludzi pozbawionych brwi, to stwierdzam, że to obleśne.






Disqualified as a human being.
 
 
Brwi bądź ich brak
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-08-29, 14:15   

lana, a co w tym miłego?

nie podoba mi się brak brwi i sztuczne wyrysowanie/wytatuowanie. Rozumiem regulowanie brwi bo nie które kobiety tego potrzebują psychicznie a nie które wręcz fizycznie :)

Co do wygolonej głowy, koleżanka miała tak gęste włosy, że z tyłu nad karkiem wzięła je wycieła do 5 mm bo nie dawała rady z ich czesaniem i układaniem.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Brwi bądź ich brak
lana
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 14:20   

myślę, że brak brwi odpowiada mojemu poczuciu estetyki, a jak wiadomo każdy ma inne. I tak samo każdy może wyglądać inaczej nie mając brwi. Swoją drogą lepszy ich brak aniżeli gęste gąsienice.



 
 
Brwi bądź ich brak
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-08-29, 14:21   

lana napisał/a:
Swoją drogą lepszy ich brak aniżeli gęste gąsienice.
lepsze dobre wyregulowanie brwi u kosmetyczki niż ich zgolenie.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Brwi bądź ich brak
lana
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 14:25   

jest prawdopodobne, że odrosną i wtedy nic nie tracimy, a jesteśmy bogatsi o doświadczenie.:D



 
 
Brwi bądź ich brak
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-08-29, 14:27   

Cytat:
I tak samo każdy może wyglądać inaczej nie mając brwi.


Generalnie ludzie wyglądają bez brwi tak samo.
Dziwnie. Głupio. Bądź na chorych.




Disqualified as a human being.
 
 
Brwi bądź ich brak
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-08-29, 16:08   

Jeżeli ktoś zaczyna regulować brwi- to musi to robić regularnie ponieważ odrastają. Czyli nie jest to jakiś trały efekt.

Osobiście mnie się to nie podoba, tak samo jak bardzo cienko wyskubana linia brwi. Zazwyczaj zaburza to harmonię twarzy. Sama nie reguluję brwi (chociaż jestem o to posądzana)- prawdopodobnie mam szczęście i prawie idealny ich kształt. Dodatkowo są bardzo jasne, farbowane ewentualnie na aktualny kolor włosów lub pociągane henną, tak więc ewentualny problem włosów poniżej ich linii też mi jakoś nie doskwiera.

Nie mniej jednak "wolność Tomku, w swoim domku' i jeżeli bardzo ktoś chce- niech goli. Nie spotkałam jednak osób ze zgolonymi brwiami i nie namalowanymi na ich miejsce liniami.




Este blestemata
 
 
Brwi bądź ich brak
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-08-29, 18:37   

O, temat dla mnie. Ja mam obsesję na punkcie brwi. Zwracam na nie uwagę tak samo u kobiet jak i u męzczyzn. Bawi mnie facet z jedną brwią. :roll: Brwi są moją obsesja, od zawsze miałam na ich punkcie kompleks, bo nie potrafiłam ich ładnie wyregulować. Nie podobają mi się wygolone całkiem, lub w jednym miejscu. Tak bardzo bawią mnie tlenione blondynki z czarnymi znaczkami nike nad oczami. :D



 
 
Brwi bądź ich brak
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-08-29, 18:48   

thnks napisał/a:
Ja mam obsesję na punkcie brwi.


Ja również. Brwi to chyba jedyna część twarzy, która mi się podoba i chociaż mam długą grzywkę, to zawsze muszę mieć je nienaganne. Podobają mi się dość grube, wyglądające naturalnie i sama staram się takie robić. Czasem potraktuję je henną albo wypełnię cieniem, delikatnie. Jako że jestem jasną blondynką, ciemne wyglądają karykaturalnie.

Co do całkowitego golenia brwi, jestem przeciwna. Gdy o tym myślę, widzę moją nauczycielkę od chemii z krzywo narysowanymi, paskudnymi brwiami. To mi wystarczyło, by skutecznie się do tego zniechęcić.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Brwi bądź ich brak
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-08-29, 18:51   

Ja nie ukrywam tego, że maluję sobie brwi. Są zwolennicy jak i przeciwnicy. Spotykam się jednak częściej z komplementami- nie raz nauczycielki w szkole mówiły, że muszę je nauczyć robić takie brwi. Brwi są ramą dla oczy, i całej twarzy, powinny być choć trochę wyregulowane.



 
 
Brwi bądź ich brak
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 19:38   

thnks napisał/a:
Brwi są ramą dla oczy, i całej twarzy, powinny być choć trochę wyregulowane.

co więcej - właśnie z tego powodu powinny BYĆ ;)




 
 
Brwi bądź ich brak
lana
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-29, 19:41   

naprawde nikt tutaj nie goli brwi do zera? XD myslałam ze utwierdzi mnie, badz odwiedzie od tej decyzji:) Zawsze miałam wyregulowane, ciemne brwi<brunetka>, ale teraz po zmianie fryzury poczułam, że to nie to, chcę zmienić coś w nich.

spacje. \ Muszkieterka




Ostatnio zmieniony przez 2013-08-31, 00:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brwi bądź ich brak
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16