Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
ASMR
Autor Wiadomość
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-18, 16:07   

Przesłuchałam kilka plików ASMR i wywołało u mnie jedynie rozdrażnienie, niepokój i takie nieprzyjemne uczucie mrowienia w całym ciele. Także to chyba nie dla mnie...



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
ASMR
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-18, 20:00   

Żurawek napisał/a:
Zauważyłam u siebie dziwne uczucie przy szepcie facetów nagrywających filmiki ASMR. SensorAdi to robi i zauważyłam, że gdy szepcze to jest z jednej strony przyjemne dla mnie, a z drugiej niepokojące, bo szept kojarzy mi się z jakimiś seksualnymi podtekstami i opuszczeniem gardy. Innymi słowy, słuchając tego czuję się trochę zagrożona.
O właśnie. Sam nie wiedziałem jak to ująć, ale pomijając aspekty, że moje uszy są fizjologicznie nie przystosowane do tego typu dźwięków, to słuchając tych szeptów mam wrażenie jakby ktoś mnie dotykał. Czuję się jakby ktoś naruszał moją intymność, jak tylko sobie wyobrażę, że ktoś szepcze mi do ucha, to przechodzi mnie taki nieprzyjemny dreszcz. Od razu włącza się mechanizm paniki i ucieczki.



 
 
ASMR
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-22, 17:59   

Ugh, nie. ASMR to nie dla mnie. Nie relaksuje, tylko wprawia w jakiś stan... już nie tylko irytacji, ale jakiegoś lęku. Nadwrażliwość sensoryczna, meh. Budzi mi się socjofobia i czuję się jak w pomieszczeniu pełnym pudzi. I z argumentami powyżej też się zgadzam. Czuję się bardzo nieswojo, słysząc szept.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
ASMR
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12