Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Senność
Autor Wiadomość
Regis 
sorrow dreamer


Wiek: 27
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 194
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-06-01, 03:10   Senność

Ja mam tak od kilku miesięcy, chce mi się spać. Nieważne czy śpię 6 godzin 8 czy 10. Najgorzej jest w szkole gdy się usypia na lekcji :?
Macie tak samo? Jak sobie z tym radzicie? Czego może to być przyczyna?




"Będziemy już razem (...) Na zawsze (...) Jestem Twoim przeznaczeniem?"
 
 
 
Senność
Bloody Caroline 


Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: z nicości

Wysłany: 2013-06-01, 04:10   

Ja od roku, równo rok. Mogę przespać cały dzień... To i tak nadal za mało. Staram się zasypiać wcześniej, ale słabo mi to wychodzi jak sam widzisz. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną. Zmęczenie psychiczne?



And if you go,
I wanna go with you
And if you die,
I wanna die with you
 
 
Senność
Regis 
sorrow dreamer


Wiek: 27
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 194
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-06-01, 04:21   

Bloody Caroline napisał/a:
Zmęczenie psychiczne?

Być może. Ale może też to, że sen koi troche ból psychiczny i w pewnym sensie jest jak narkotyk?




"Będziemy już razem (...) Na zawsze (...) Jestem Twoim przeznaczeniem?"
 
 
 
Senność
Bloody Caroline 


Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: z nicości

Wysłany: 2013-06-01, 04:25   

Regis napisał/a:
w pewnym sensie jest jak narkotyk?
moim zdaniem, to jest. Dla mnie spanie to tak jak oddychanie.



And if you go,
I wanna go with you
And if you die,
I wanna die with you
 
 
Senność
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-01, 12:41   

Regis, z takich bardziej fizjologicznych przyczyn to może też być niedobór magnezu chyba, ponoć jak się ma go za mało, to właśnie skutkiem jest taka ospałość, senność, ciągłe zmęczenie, między innymi. ;)



 
 
Senność
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-02, 12:23   

Regis, super temat. Ja przesypiam połowę swojego życia. Nie śpię, gdy naprawdę nie mogę. Przeważnie im ze mną gorzej - tym śpię więcej. Były momenty gdzie nie wychodziłam z łóżka. Czuję się źle, jest mi smutno, ogarnia mnie poczucie beznadziejności i idę spać. Wtedy jest mi jakoś lepiej.. Ostatnio śpię coraz więcej zawalając szkołę..



Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Senność
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-06-02, 13:05   

Ja to w sumie nie wiem jak to nazwac. Nie moge zasypiac, badz nie chce, a jesli juz zasne to sypiam po 15-20 godzin. Tak jak naprzyklad wczoraj, zasnelam po godzinie 6:00 rano i obudzilam sie dzis kolo 1:00-2:00 w nocy. Wiec ladne 19-20 godzin bez przerwy zaliczone :roll: I w sumie nie mialabym nic przeciwko pospac znowu, chociaz nic nie robilam... Aczkolwiek moje przerwy miedzy spaniem rowniez bywaja dluzsze, bo dosc czesto siedze po 30, prawie 40godzin zanim znow sie poloze. No i sypiam tez mniej... Nie jestem w stanie wiec okreslic jak sypiam, ale dla mnie zbyt czesto dluzej, niz krocej. :D



 
 
Senność
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-02, 18:00   

Masakra jakaś. Rano wypijam kawe, jak mam energetyka to też go wypijam. W szkole na zmianę chce mi się spać i nie chce mi się spać. w późnych godzinach popołudniowych chce mi się spać. Zasnąć potrafię nawet o godzinie 21. W nocy się budzę i nie mogę spać. Budzę się ok. godziny 6. By zapomniała dodać że potrafię wypić kilka mocnych kawach, energetyki i dalej chce mi się spać.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Senność
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-02, 18:17   

Mrs nie pij tego cholerstwa skoro nie pomaga na senność w dzień, bo przez to potem nie przesypiasz całej nocy. Po za tym, niezdrowe i niszczy serducho. Zanim zaczniesz się jakimkolwiek świństwem faszerować, badania krwi zrób, może masz jakieś niedobory, anemię i dlatego ciągle chce Ci się spać.



 
 
Senność
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-06-02, 21:11   

mgła napisał/a:
Nie śpię, gdy naprawdę nie mogę. Przeważnie im ze mną gorzej - tym śpię więcej. Były momenty gdzie nie wychodziłam z łóżka. Czuję się źle, jest mi smutno, ogarnia mnie poczucie beznadziejności i idę spać. Wtedy jest mi jakoś lepiej..


Mam dokładnie tak samo. Im gorzej się czuję, tym więcej śpię.

A teraz jest strasznie. ?le się czuję, więc najchętniej przesypiałabym większość czasu, ale mam kocioł na studiach, więc zarywam noce. Czuję się totalnie rozbita. Łażę jak mucha w smole, ze wszystkim schodzi mi się pięć razy dłużej, piję kilka kaw dziennie.
Ciągła senność jest naprawdę dobijająca.




:myszka:
 
 
Senność
Loser 
Idiotka.



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 68
Skąd: Nicość.

Wysłany: 2013-06-04, 15:28   

?pię gdy nie mam siły, płaczę, słuchawki na uszy i sama odlatuję. Zostać w domu i spać cały dzień jest tym czego potrzebuję. Był etap w moim życiu gdzie spałam całymi popołudniami więc zapominałam o jedzeniu i to wpędziło mnie w początki kolejnej choroby... Niby biorę leki, które powinny opanować uczucie senności ale depresja sama przejmuję kontrolę nad potrzebą snu.



Nie jestem już sobą. Jestem nikim.
Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-06-04, 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Senność
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-04, 18:31   

Mogę spać cały dzień i całą noc.
Rano nie mogę się podnieść.
Są takie dni, że leżę cały czas w łóżku.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Senność
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-04, 20:18   

Ever, i tak mój organizm nie pracuje prawidłowo. Z energetyków rezygnuje, ale kawy nie przestanę pić. Może ją tylko ograniczę.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Senność
MrsAtane
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-14, 22:56   

człowiek napisał/a:
Mogę spać cały dzień i całą noc.
Rano nie mogę się podnieść.
Są takie dni, że leżę cały czas w łóżku.


jakbym widziała swoje myśli i zachowanie przełożone na słowo pisane.... :/




 
 
Senność
depressed
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-15, 00:35   

U mnie jest to zależne od humoru... Zimą było najgorzej, wracałam ze szkoły i szłam spać i spałam tak przez całą noc.
Tak samo dziś, wstałam dopiero kilka minut temu i zaraz znów pewnie pójdę spać...
Myślę, że jest to też taka forma ucieczki, by nie myśleć. Przynajmniej czuję sie trochę lepiej.




 
 
Senność
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14